Zodiako ženklai ir pavasaris

Kaip pavasaris daro įtaką Zodiako ženklų atstovams

4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))

Žinia, pavasaris – tai toks laikas, kai vieniems paaštrėja jausmai, į širdį pasibeldžia tyras ir gražus meilės jausmas, o kitiems priešingai – pradeda „važiuoti stogas“. Astrologai juokauja, kad net jų  magiškas kamuoliukas  netyčia „išskrenda“ per plačiai atvertą langą, o grįžta kiek pamindžiotas ir purvinas, bet užtat laimingas. Panašu, kad prie katinėlių pavasarinio „morčiaus“ prisijungia visi, net ir nekalti kamuoliukai.  Ypač suklūsta merginos: gal jau šį pavasarį galų gale atjos princas ant balto žirgo. Jei ne amžiams, tai bent kelioms saulėtoms dienelėms...

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

 Atbėgęs, atrisnojęs pavasaris – didžiulis džiaugsmas Avino žmonėms ir ekshibicionistams. Mat plačiai nusišypsojus saulei, verčia juos nusimesti kailinukus ir aulinukus. Jei Avinas išsirengia ir vaikšto apnuoginta krūtine, vadinasi, atėjo pavasaris.  Nors šį metų laiką šio ženklo žmonėms nieko ypatingo nenutinka asmeniniuose santykiuose, užtat jų energija pradeda lietis per kraštus kitose veiklos sferose. Kitaip tariant, pavasarį Avinas visa galva pasineria į naujus projektus, sumanymus, pomėgius, negailėdamas kolegoms viršvalandžių bei įspūdžių savo draugams. Maždaug taip pat elgiasi ir du gabalėliai prisodrinto urano, netyčia sudėjus juos greta.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

„Тs-s-s-s“ – Jautis laiptinėje bučiuojasi. Bet taip, kad niekas nesužinotų, tarsi nieko ir nebuvo. Jaučio žmonės paprastai žodžio kišenėje neieško, o jei jie įsimyli pavasarį, tai ima persekioti savo meilės objektą iki pergalingos pabaigos. Kaip bebūtų keista, bet pavasaris žemiškus jaučius veikia gana keistai. Jie pradeda slapstytis, drovėtis, gėdytis.

Bet būkime teisingi:  jaučio žmonės ir šiaip nepasižymi olimpine ramybe, o pavasarinė gaivuma ir paaštrėję kvapai daro neįtikėtiną poveikį. Tiesiog verčia juos iš koto. Todėl beveik nėra jokių šansų, kad Jaučio žmogui „nepavažiuos stogas“. Jis nori ir meilės, ir naujo automobilio, ir naujos suknelės, ir ledų, ir sekso... ir į darbą neiti. Todėl pasirengęs visus sutrypti, kas tik jam pasipainios po kojomis ir mėgins pakeisti jo pavasarinių norų sąrašą.