Koks būrimas labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui

Koks būrimas labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui

3.8928571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (14 balsai (-ų))

Ko gero dauguma moterų ( o gal ir ne vienas vyras) buvo apsilankę pas būrėjas. Žinia, yra daugybė būrimo būdų, bet astrologai patikino, kad ne kiekvienas iš jų gali tiksliai nusakyti jūsų ateitį. Todėl jie siūlo būrimų variantus pagal Zodiako ženklus, padedančius išsiaiškinti, kas jūsų laukia netolimoje ateityje. Be to, ne vienas iš mūsų, padedant intuicijai ir vadinamajam „šeštajam pojūčiui“ gali praskleisti savo ateities uždangą. Tačiau, kol mes nepajėgiame tiesiogiai paveikti savo pasąmonę ir jausti ateitį, galima tai padaryti padedant runoms, kavos tirščiams, magiškiems kamuoliukams, kortoms ir panašiems dalykams. Taigi, belieka sužinoti jums labiausiai tinkantį būrimo būdą pagal savo Zodiako ženklą.   

Avinas

Norint sužinoti savo ateitį, Avinui pravartu išsiburti su ugnimi. Šį būrimo būdą vadina piromantija. Mat šio Zodiako ženklo atstovai priklauso Ugnies stichijai. Būtent dėl to jie gali išmokti „skaityti“ ženklus iš ugnies liepsnos, burti pelenais, židinio ugnimi arba degančia žvake. Avinui taip pat tinka meditacijos seansai prie ugnies. Taip pat žinoma, kad šio ženklo žmonėms neretai nusišypso laimė  žaidžiant azartinius žaidimus. Vadinasi, norėdami sužinoti savo ateitį, jie gali ridenti ir žaidimų kauliuką. Jo principas labai paprastas: ridenate ant veidrodžio paviršiaus kubą ir sakote: „Tavyje tiesa“. O artimiausius įvykius reikia aiškintis pagal tai, koks skaičius iškrenta. 

Skaičius 1 – pasisekimas ir laimė meilėje.
2 – sudėtingi tarpusavio santykiai su mylimuoju.
3 – finansinis stabilumas.
4 – perspektyvi pažintis.
5 – pasisekimas profesinėje veiklos sferoje.
6 – džiaugsmas ir staigmenos.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai žvelgia į pasaulį bei priima informaciją lytėdami, apčiuopdami ir per ryšius. Todėl jiems labiau tinka ateities prognozavimas  iš delno arba chiromantija. Ant Jaučio delno – viskas ir aiškiai „parašyta“, todėl nesunku bus išsiaiškinti, koks jo laukia likimas. Be to šio Zodiako ženklo žmonės gali sužinoti savo ateitį ir su degtukais. Reikia paimti 3 degtukus ir juos pažymėti. Tai yra ant pirmo degtuko –  vieną įpjovą, ant antro – du, ant trečio – tris. Po to visus degtukus reikia  sudėti į nedidelį maišelį ir jį supurtyti. Paskui įkiškite kairę ranką į maišelį ir nežiūrėdami ištraukite vieną degtuką. Jei ištraukėte su viena įpjova, vadinasi, laukite meilės ir aistros. Degtukas su dviem įpjovomis reiškia pinigus ir pelną. O su trimis – likimo permainas.