Gyvenimo trukmė pagal Zodiako ženklus

Gyvenimo trukmė pagal Zodiako ženklus: kuris iš jų gyvena trumpai, o kuris ilgiausiai

3.5277777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 balsai (-ų))

Amerikos astrologijos tyrimų centro bendradarbiai ištyrė daugiau kaip 60 tūkst. žmonių, gyvenančių įvairiose pasaulio šalyse, duomenis pagal jų gimimo bei mirties datas ir Zodiako ženklus. Informacija buvo renkama iš įvairiausių  šaltinių: enciklopedijų, bažnytinių knygų, net nuo paminklinių antkapių. Po to, pagal  kompiuteryje įvestą programą buvo apdoroti pirmieji 5 tūkst. duomenys ir pasitvirtino, kad yra akivaizdi priklausomybė tarp žmogaus gyvenimo trukmės ir atitinkamo Zodiako ženklo. Dar praėjus kiek laiko iš  kelių Amerikos universitetų sudaryta sociologijos ekspertų grupė pertikrino minėtus duomenis. Rezultatai absoliučiai atitiko ankstesnėms išvadoms.

Zodiako ženklų atstovai padalinti į tris grupes

Nepaisant to, nebuvo nustatytos konkrečios priežastys dėl kurių miršta vienas ar kitas  Zodiako ženklo atstovas. Užtat pagal Zodiako ženklus galima išsiaiškinti, ar žmogus linkęs rizikuoti, pritraukti  nelaimingus atsitikimus, net mirtinas situacijas bei jų polinkį susirgti kuria nors liga.

Beje, astrologai, pagal gyvenimo trukmę, suskirstė Zodiako ženklų atstovus į tris grupes.

I grupė: Dvyniai, Jautis, Avinas, Skorpionas

Šių Zodiako ženklų atstovams būdinga žemesnė nei vidutinė gyvenimo trukmė. Tai yra nuo 50 iki 60 metų. Tai reiškia, kad maždaug dviem metais trumpiau nei bendra vidutinė gyvenimo trukmė.

Pagrindiniai rizikos veiksniai: didelė neigiama įtaka sveikatai dėl patiriamo nuolatinio streso ir įtampos. Be to, didelė įvairių traumų tikimybė. Bereikalingas ir tuščias energijos eikvojimas.

Dvyniai

Tikėtinos įvairios su nervais  susijusios ligos, gana dažni persišaldymai bei  bronchitas. Apskritai šio ženklo žmonių kūno ir organizmo konstitucija ganėtinai silpna.  Daugumos atvejų Dvyniai nelinkę priaugti svorio, todėl jiems nereikia laikytis griežtų dietų. Kai kurie iš jų iki gyvenimo pabaigos lieka liekni, net liesi.

Be to, tai ir vieni iš neramiausių Zodiako ženklų. Jiems sunku atsipalaiduoti, linkę persitempti  ar persidirbti, neatsparūs stresams, dažnai būna nerviškai įsitempę. Dvyniams dažniau nei kitiems Zodiako ženklams nutinka nelaimingi atsitikimai, chroniškos ligos, susijusios su plaučių ir žarnyno veiklos funkcijomis. Taip pat jie neišvengia kraujotakos ir nervų sistemos ligų. Todėl kai kurių šio ženklo žmonių vidutinė gyvenimo trukmė  siekia vos 50 metų. Dažnai juos pakerta minėtos ligos. Ypač pasakytina apie vyrus.

Taigi, dėl sveikatos Dvynių vyrams pavojingi gyvenimo periodai, kai jiems sueina 28, 34, 40, 43 metai. Taip pat nuo 71 iki 76 metų.

Dvynių moterims - 31, 37, 40, 49, 73, 76 metai. Užtat pragyvenusios minėtus kritiškus periodus, šio Zodiako ženklo moterys gali sulaukti ir  97-100 metų.

Jautis

Šio ženklo atstovams ypač reikia saugotis infekcijų, taip pat peršalimo ir gerklės ligų. Gana didelė skydliaukės vėžio tikimybė. Be to, Jaučio žmonės turi polinkį  sirgti su lytinėmis funkcijomis susijusiomis ligomis. Taip pat kepenų ir inkstų ligomis. Gali atsirasti ir reumatas. Pavojų sveikatai kelia ir nutukimas.

Nors apskritai Jaučio atstovai pasižymi gana tvirta sveikata. Bet reikalo esmė ta, jog susirgęs Jautis sunkiai sveiksta, atsistato, todėl liga gali kaip reikiant užsitęsti. Apskritai Jautis sveiksta iš lėto ne tik dėl jam būdingų organizmo ypatumų, bet ir dėl gydytojų kai kurių nurodymų ignoravimo bei savo užsispyrimo. Susirgusį Jautį sunku paguldyti į lovą. Juo labiau, kad jis laikytųsi režimo ir dietos. Vengia fizinio krūvio.

Todėl neretai šio ženklo žmonės įpratę persirgti peršalimo ligomis  vaikščiodami. Patarimas paprastas: norėdami ilgiau būti sveikesni turi  daugiau judėti, saikingai valgyti, vengti drėgmės ir šalčio, gerai išsimiegoti ir pailsėti. Be to, atsisakyti pieno produktų bei riebios mėsos.

Nuolat sergančio Jaučio vidutinė gyvenimo trukmė: 51 - 60 metų.

Kritiški gyvenimo periodai šio ženklo vyrams sulaukus 25, 40, 49, 52, 61, 67 metus, o moterims - 19, 55, 73, 82 metus.

Avinas

Nors apskritai Avino žmonės negali skųstis savo sveikata, tačiau lengvai pažeidžiami emociškai dėl savo nervingo charakterio. Todėl pirmiausiai jie turėtų vengti pernelyg didelio fizinio krūvio. Bet retas išvengia akių, nosiaryklės, ausų ligų. Jiems gana dažnai skauda galvą, skundžiasi migrena ar neurastenija. Daug gana jauno amžiaus šio ženklo vyrų pradeda plikti.

Kodėl šio Zodiako ženklo žmonių kiek žemesnė nei vidutinė gyvenimo trukmė galima paaiškinti užmetus akį į jų horoskopą.  Tai ir vienas iš ženklų, ypač linkusių į traumas. Avino labiausiai pažeidžiama vieta – galva. Ir tai suprantama, kodėl. Mat nemažai šio ženklo žmonių – avantiūristai, linkę rizikuoti bet kurioje gyvenimo sferoje. Taip pat linkę išsirinkti ekstremaliausias ir pavojingiausias sporto šakas ar aktyvaus laisvalaikio leidimo būdus. Be to, Avino vyrai neretai įsivelia į muštynes, mėgsta vairuoti automobilį itin dideliu greičiu ir ,žinoma, kovoti. 

Užtat šio ženklo atstovai, dažniau nei kiti, gali „didžiuotis“ turintys randų ar nudegimo pėdsakų ant kūno. Jie dažniau nei kiti suserga ir ūmiomis infekcinėmis ligomis. Net neturėdami priklausomybės nuo alkoholio, jie nukenčia dėl svaigalų poveikio labiau nei kiti Zodiako ženklai. Būtent dėl to, kad apsvaigus spontaniškai ir neapdairiai pasielgia. Net gali įvykdyti pavojingą nusikaltimą.

Vidutinė Avino žmonių gyvenimo trukmė: 50.5 – 61 metai.

Būtent dėl traumų pavojingiausi gyvenimo periodai Avino vyrams sulaukus 22, 25, 43, 55 metus, o moterims – 19, 46, 55 metus.

Skorpionas

Šio ženklo atstovams didelė tikimybė susirgti hepatitu, cistitu, laringitu, ūmiomis persišaldymo, pilvo bei lyties organų ligomis. Tačiau ne tik sunku šio ženklo žmones priversti rimtai gydytis, bet ir juos slaugyti. Taip pat šio ženklo žmonių tyko pavojai su ugnimi bei nelaimingi atsitikimai. Ypač kelionėse!

Nors Skorpionai iš prigimties apdovanoti didžiule gyvenimiška energija, bet jie per gana trumpą laiką išeikvoja savo jėgas ir susigadina sveikatą. Be to, šio ženklo žmonėms sunku įsiūlyti vaistus, dažnai jie užsiima savigyda. Išmėgina liaudies medicinos gydymo metodus. Neretai saiko nebuvimas ir nekontroliuojamos aistros priveda šio Zodiako ženklo žmones prie neurozės, vidinio konflikto, galvos skausmų ir net sunkių depresijų.

Taip dažnai nutinka dėl Skorpiono sudėtingo, gana sunkaus bei nepalankaus charakterio. Šio ženklo moterims dažniau būdingas varikozinis venų išsiplėtimas. O vyrams - inkstų ligos, augliai ir polipai. Be to, šis ženklas, kaip ir Avino, priskiriamas prie dažniau patiriančių traumų. Taip pat galimos įvairios alergijos ar net komplikacijos apsinuodijus maistu. 

Vidutinė gyvenimo trukmė: 51 - 61 metai.

Kritiškas Skorpiono vyrų amžius sulaukus 31, 49, 55 metus, o moterų - 22, 55 metus. Bei gyvenimo  periodas nuo 70 iki 82 metų.