Politikas pagal Zodiako ženklus

Koks esate ar galėtumėte būti politikas pagal Zodiako ženklus (I dalis)

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))

Politikai -  neeiliniai žmonės. Neretai gana sunku  įžvelgti tikrąjį politiko, partijos lyderio ir vedlio, vyriausybės ministro veidą. Žmogus, atstovaujantis aukštus reitingus turinčiai partijai ir užimantis aukštas ir atsakingas pareigas, gali padėti milijardinius pelnus skaičiuojančioms kompanijoms ar koncernams, prastumiant jiems naudingus įstatymus parlamente. O ką jau kalbėti apie paprastus mirtinguosius...

Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi tautos išrinktieji? Kokiais pranašumais ar trūkumais jie apdovanoti? Nors gal ir nepakanka vien žinoti po kuriuo Zodiako ženklu gimęs vienas ar kitas politikas, tačiau bendrais bruožais galima išsiaiškinti dvylika politikų tipų, papildžius jų biografijas atitinkamais poelgiais ir nuveiktais darbais.

Avinas

Po šiuo Zodiako ženklu gimęs politikas pirmiausiai išsiskiria iš kitų savo kategoriškumu. Be to,  neretai apsirinka priimdamas vieną ar kitą sprendimą.  Avino ženklo politikas linkęs prastumti savo idėjas ar projektus, nepaisydamas specialistų ir patarėjų nuomonių. Net atskirų struktūrų nepritarimo ir pasipriešinimo. Mat šio ženklo politikas visada tvirtai įsitkinęs savo teisingumu, todėl perįtikinti jį iš esmės - neįmanoma. Užtat nereti atvejai, kai šio ženklo politiko neigiamos veiklos rezultatai velkasi tarsi šleifas ir perdaryti tenka net keliems jo perėmėjams. O kartais procesas apskritai tampa negrįžtamas.  Šio Zodiako ženklo tautos išrinktieji negali pasigirti plačia pasaulėžiūra, sugebėjimu iš anksto numatyti visus „už“ ir „prieš“, apskaičiuoti tolimesnius ėjimus. Jie įpratę kirsti iš peties, todėl be jokios abejonės tai atsiliepia  ir jų vykdomoje politikoje. Dėl tos pačios priežasties jie gali priimti nepasvertus ir neapgalvotus sprendimus. Nepaisant to, jie laiko save profesionalais, kompetentingais ir su malonumu pasirengę sumalti į miltus savo oponentus.

Po Avino Zodiako ženklu gimę politikai – vieni iš prasčiausių.  Nepaisant to, gali niekieno nepalaikomi ir neskatinami sąmoningai veržtis į politiką. Jų seniai lauktas ir vienintelis tikslas -  užimti svarbų ir aukštą postą. Kokius jie bebūtų baigę mokslus – tai vadinamojo „siauro išsilavinimo“ veikėjai, nepasižymintys įžvalgomis, tačiau mėginantys atkakliai prastumti savo nevykusias idėjas, kurioms neretai nėra pritariama ir ilgam nugula stalčiuose. Prieš kandidatuodamas į vadovaujančias pareigas, iš Avino ženklo politiko galima išgirsti tokią frazę: „Patikėkite valdžią profesionalams!“. Toks „profesionalumas“ tik žlugdo Avino atstovus kaip politikus dėl to pačios siauros pasaulėžiūros bei aiškios strategijos ir taktikos neturėjimo.

Ko tikėtis? 

Greitų, kardinalių permainų, bet nebūtinai į gerą pusę. Tai yra viskas labai greitai nusprendžiama ar padaroma, bet iš to jokios naudos.

Minusai

Nuolat kažkuo nepatenkintas politikas. Neieško kompromisų. Jo deklaruojama vidaus politika gali išsiskirti agresyvumu ar net karingumu. Nepasižymi strateginiu mąstymu.

Pliusai

Galima sakyti, nepakeičiamas politikas „antraeilėse pareigose“. Tai yra tinkamas dirbti gerokai už jį pranašesnio vadovo padėjėju.

Žinomiausi Avino Zodiako ženklo politikai

Karolis Didysis, Bismarkas, N.Chruščiovas, A.Masiulis, D.Kreivys.