Kaip sutikti 2017 metus?

Kaip sutikti 2017 metus?

4.22 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 balsai (-ų))

Naujieji metai – visų laukiama ir smagi šventė. Kad sukurti tikrai šventinę atmosferą ir užsitarnauti 2017 metų šeimininko, Ugninio Gaidžio, palankumą, vertėtų jiems tinkamai pasiruošti.

Tikima, kad ateinantys Ugninio Gaidžio metai bus palankūs, jei sutikdami Naujuosius metus pasirinksime tinkamus drabužius bei aksesuarus, pasirūpinsime gausiu vaišių stalu bei papuošime namus. Pasitikti Ugninį Gaidį vertėtų ne bet kaip – jei norime pelnyti jo palankumą, reikės šiek tiek pasistengti.

Taigi, kaip sutikti 2017 metus, kad metų šeimininkas negailėtų sėkmės ateinančiais metais?

Kaip pelnyti Ugninio Gaidžio palankumą? 

Gaidys – tai kovos, jaunystės, atgimimo  ir vilties simbolis. Niekam ne paslaptis, kad gaidys bando sužavėti kitus savo spalvingomis plunksnomis, tačiau šiuos metus vertėtų pasitikti dėvint gana kuklius drabužius. Nevertėtų demonstruoti prabangos, tačiau tiesiog būtina nustebinti artimuosius dovanomis – jas vyniokite į spalvingą popierių, kuris iš karto patrauktų akį. Kuo dosnesni būsite patys, tuo dosnesni bus ir ateinantys metai. Jei planuojate keliauti į svečius, neikite tuščiomis – pasirūpinkite dovanomis namų šeimininkei. Rinkitės medinius dirbinius – tai gali būti papuošalai, virtuvės įrankiai ar medinės interjero detalės. Taip pat galite dovanoti daiktus su vištos ar gaidžio atvaizdu, pavyzdžiui, dekoratyvines pagalvėles, paveikslus, ir t.t. 

Kur sutikti Naujuosius metus? 

Gaidys dažnai laikomas atgimimo simboliu – kas kitas, jei ne jis praneša naujos dienos pradžią. Taigi ir ateinantys metai žada daug naujovių. Pagalvokite, kaip neįprastai galėtumėte paminėti šią progą. Galbūt jau seniai planavote senus metus išlydėti būdami užsienyje, o galbūt seniai organizavote didelį vakarėlį?  Galite rinktis ir nekasdieniškas pramogas, kurias jau seniai norėjote išbandyti. Jei darysite kažką naujo, galite būti užtikrinti, kad ir ateinantys metai bus kupini naujovių ir nepamirštamų įspūdžių. Jei svajojate apie permainas gyvenime, joms ryžkitės jau sutikdami 2017 metus. Spalvingi fejerverkai – tiesiog būtini. Kinai tiki, kad tai padeda atbaidyti piktąsias dvasias, todėl nauji metai bus pradedami be jokių rūpesčių. Jei keliausite į svečius, būkite punktualūs – Ugniniam Gaidžiui niekada nereikia priminti, kad jau laikas giedoti. 

Paruoškite  namus šventei 

Subalansuokite energijos srautą – jei Naujuosius metus sutiksite namuose, pasistenkite baldus ir interjero detales išdėlioti pagal Feng Shui tradicijas. Šis senovės rytų menas gali užtikrinti geresnę sveikatą, garantuoti didesnį komfortą ar net pagerinti gyvenimo kokybę. Svarbu vengti netvarkos namuose, aštrių daiktų ir kampų. Jei planuojate perdažyti sienas, jas dažykite viena spalva, atskirkite darbo ir poilsio erdves, puoškite namus akmenimis ir kristalais. Ruošdamiesi Naujųjų metų šventei, rinkitės natūralias medžiagas, puikiai tiks ugnies, žemės, metalo ir vandens spalvos. 

loading...