Zodiako ženklai - paslaptys

Ką apie savo asmenybę vengia atskleisti kiekvienas Zodiako ženklas?

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))

Kad ir kaip retsykiais vengiame pripažinti, tačiau kitiems asmenims ne viską norime parodyti - ypač slepiame tuos dalykus, kurių nemėgstame apie save, savo charakterį ar asmenybę.
Tad ko kiekvienas Zodiako ženklas nenori pripažinti apie savo asmenybę?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Avinams sunku ilgą laiką susikoncentruoti ties pareigomis, ir jas įvykdyti iki galo. Tiesa, jie patys to nepripažįsta. Kartais Avinai dėl šios priežasties gali atrodyti neatsakingi, ypač, darbinėje aplinkoje, kur nuo jų priklauso ir kiti asmenys. Jei esate Avinas, ir norite atkurti savo gerą įvaizdį draugų akyse, jums teks pasiryžti iššūkiui dalykus atlikti iki pabaigos.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Jei esate Jautis, tai reiškia, kad turite savyje puikybės ir niekuomet nepripažįstate esantis neteisus, net jei tai žinote. Toks elgesys gali žmones nuo jūsų atbaidyti - net pačius artimiausiuosius - šeimą ir draugus. Jei norite šalia savęs turėti artimų žmonių ratą, tuomet išmokite pripažinti, kada esate neteisus.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Jūsų didžiausia bėda - faktas, kad niekuomet netesite pažadų. Pažadate žmonėms tai, ką jie nori išgirsti, tačiau atėjus laikui pasižadėjimus įvykdyti, paskutinę akimirką jūs tiesiog "pasiplaunate". Blogiausia tai, kad pats to nenorite pripažinti.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžys užsideda "kieto vyruko" kaukę ir elgiasi taip, jog kiekvienas manytų, kad niekas negali jo įskaudinti, tačiau giliai viduje Vėžys yra vienas jautriausių žmonių. Dėl šios priežasties Vėžiai taip smarkiai įsižeidžia dėl smulkmenų ar kai reikalai klostosi nepalankiai. Jei esate Vėžys, pabandykite kontroliuoti savo pyktį ir pripažinkite, kad esate įskaudintas, užuot viską kaupęs viduje - šiuo būdu išvengsite emocinių protrūkių.