Kaip sutikti 2018 metus?

Kaip sutikti 2018 metus?

4.32 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 balsai (-ų))

Naujieji metai – visų laukiama ir smagi šventė. Kad sukurti tikrai šventinę atmosferą ir užsitarnauti 2018 metų šeimininko, Geltonojo Žemės Šuns, palankumą, vertėtų jiems tinkamai pasiruošti.

Tikima, kad ateinantys Geltonojo Žemės Šuns metai bus palankūs, jei sutikdami Naujuosius metus pasirinksime tinkamus drabužius bei aksesuarus, pasirūpinsime gausiu vaišių stalu bei papuošime namus. Pasitikti Geltonąjį Žemės Šunį vertėtų ne bet kaip – jei norime pelnyti jo palankumą, reikės šiek tiek pasistengti.

Taigi, kaip sutikti 2018 metus, kad metų šeimininkas negailėtų sėkmės ateinančiais metais? 

Užmegzkite draugystę su Šunimi

Šunų augintojams turbūt nėra sudėtinga pelnyti savo šunų prielankumą – vienas  kitas skanėstas tikrai visada į naudą. Jei tokio augintinio neturite, dar prieš sutikdami Naujuosius metus pašerkite valkataujančius šunis arba aplankykite juos gyvūnų prieglaudoje. Jei norite padaryti dar geresnį darbą, priglauskite benamį šunį, – tai užtikrins sėkmingus 2018 metus. Žinoma, nedarykite to skubotai – įvertinkite savo galimybes ir pasitarkite su kitais šeimos nariais. Jei šunų bijote ir nenorite su jais pernelyg artimo kontakto, galite tiesiog paaukoti pinigų prieglaudoms arba nusiųsti dovanų.

Kaip papuošti namus?

Jei 2018-uosius sutiksite savo namuose, pasirūpinkite tinkamomis dekoracijomis. Puikiu pasirinkimu bus šunų statulėlės ar pliušiniai šunys, taip pat iš spalvoto popieriaus ar kartono galite iškirpti kaulo formos dekoracijų (čia gali pagelbėti ir vaikai). Jei eisite į svečius, nepamirškite nunešti dovanų. Medinės dekoracijos taip pat puikiai tiks – tai nebūtinai turėtų būti šuns statulėlės. Geltonasis Žemės Šuo pasižymi lojalumu ir dosnumu, todėl simboliškos dovanos Naujųjų metų proga bus tikrai puiki mintis. Tinkamiausios dovanos yra susijusios su šunimis – tai gali būti marškinėliai, puodeliai, papuošalai su šuns atvaizdu, įvairios statulėlės, talismanai,  raktų pakabukai, ir kt.

Kaip puoštis patiems?

Sutikdami Geltonojo Žemės Šuns metus galite rinktis bet kokius žemės atspalvius – pradedant švelniai gelsva ir baigiant tamsiai ruda. Taip pat galima rinktis juodos, mėlynos ir žalios spalvos drabužius – šios spalvos 2018 metais žada sėkmę. Aksesuarai gali būti auksinės, raudonos arba baltos spalvos – šios spalvos ateinančiais metais padės pritraukti teigiamą energiją. Svarbiausia yra tai, kad spalvos tarpusavyje derėtų – tai garantuos vidinę ramybę. Puošiantis nereikėtų persistengti – svarbu, kad jaustumėtės patogiai.