Kaip sutikti 2015 metus

Kaip sutikti 2015 metus

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)

Naujieji metai – laukiama ir smagi šventė. Kad sukurti tikrai šventinę atmosferą ir užsitarnauti 2015 metų šeimininkės, žaliosios medinės Ožkos, palankumą, vertėtų jiems tinkamai pasiruošti.

Taigi, kaip sutikti 2015 metus, kad metų šeimininkė negailėtų sėkmės ateinančiais metais?

Ožka nemėgsta dirbtinumo, todėl tiek aprangoje, tiek namų dekoravime turėtų vyrauti natūralumas.

Kaip rengtis?

2015 metų sutikimui geriausia puoštis natūralių audinių, žalsvų arba melsvų spalvų rūbais. Teikite pirmenybę šilkui, vilnai, linui, medvilnei, kašmyrui. Sėkmę neš papuošalai su žalsvos ar melsvos spalvos natūraliais akmenimis. Jeigu esate moteris, tegul Jūsų įvaizdį papildo minkštos, žaismingos garbanos.

Šventinis stalas

Šventinis stalas turėtų būti nukrautas įvairiomis daržovių ir vaisių salotomis. Patiekalus puoškite žalumynais. Į šventinį meniu įtraukite ir patiekalą su ožkos sūriu. Na o antriesiems patiekalams tiks mėsa ar žuvis.

Ruošiant saldų stalą reikėtų atsižvelgti į tai, kad patiekalai nebūtų labai kaloringi. Tiks pyragai su vaisiais ar uogomis, želė, natūralūs ledai, šerbetai.

Namų puošimas

Namų papuošimui tiks viskas, kas susiję su gamta ir medžiu, pavyzdžiui, medinės statulėlės, rėmeliai, vainikai ar puokštės iš medžio šakelių, įvairūs žalumynai ir pan. Tik nepersistenkite, užteks vienos ar kelių mielų detalių.

Namuose papuoškite natūralią kalėdinę eglutę. Gyvas medis pripildys namus miško aromato ir sukurs šventinę atmosferą. Ant eglutės pakabinkite aukso spalvos varpelį, nes tai Ožkos metų simbolis.

Švęsti naujųjų metų sutikimą reikėtų artimų žmonių ir tikrų draugų apsuptyje, jaukioje, ramioje aplinkoje.

Jaukių ir linksmų švenčių mielieji!

PatarimuPasaulis.lt

loading...