Meilės horoskopas 2020 - Liūtas

Meilės horoskopas 2020 - Liūtas

2020 metų meilės horoskopas Liūtui (liepos 23 – rugpjūčio 21)

2020-aisiais metais Liūtams teks susidurti su gana nemažai pagundų sukti į kairę, tačiau tik nuo jūsų valios pastangų priklausys, kaip pasielgsite. Jei vertinate santykius su savo antrąja puse, pasistenkite vadovautis ne staiga užplūstančiomis emocijomis, bet šaltu protu, nes padaryta žala gali būti nepataisoma. Antrojoje metų pusėje galite pajusti santykių atšalimą, tačiau tikrai turėsite progų pakurstyti aistrą. Šiuo laikotarpiu turėsite daugiau laisvo laiko nei įprastai, todėl pasistenkite jį išnaudoti kiek įmanoma turiningiau. Jei jus kankins abejonės dėl santykių ateities, paprasčiausiai atvirai pasikalbėkite, ir tai gali padėti paprasčiau priimti sprendimus.

Neįsipareigojusiems Liūtams žvaigždės žada daugybę progų užmegzti naujus santykius, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar iš jų išsivystys kas nors rimčiau, ar patirsite tik smagius nuotykius.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės