Meilės horoskopas lapkričio mėnesiui

Meilės horoskopas lapkričio mėnesiui

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (10 balsai (-ų))

Avinas

Jeigu esate vieniši, lapkritį tai gali keistis. Daugelis Avinų lapkričio mėnesį išsilaisvins iš kompleksų, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi, o tai trauks priešingos lyties atstovus. Žavėsite, flirtuosite, jausite dėmesį ir tuo mėgausitės. Viena pažintis gali peraugti į romantiškus santykius. Kažin ar jie truks ilgai, tačiau džiaukitės tuo, ką turite šią akimirką.

Jautis

Meilės reikaluose jokių ypatingų pokyčių nenusimato. Naujų pažinčių tikimybė yra, bet greičiausiai mieliau leisite laisvalaikį namie, įsisupusios į šiltą skarą. Jeigu jau turite antrąją puselę, augantis pasitikėjimas partneriu dar labiau sustiprins judviejų santykius.

Dvyniai

Tikėtina, kad lapkritį atnaujinsite santykius, kuriuos, ne taip seniai, patys nutraukėte. Jeigu šis žmogus Jums svarbus, pagalvokite, dėl ko santykiai buvo nutrūkę, nes tai gali pasikartoti. Poroje gyvenančių Dvynių santykiuose su partneriu kunkuliuos jausmai ir emocijos. Būkite nuoširdesni, rūpestingesni, praleiskite daugiau laiko kartu, tai sutvirtins Jūsų ryšį.

loading...