Kovo mėnesio horoskopas (2016)

Balandžio mėnesio horoskopas (2016)

3.6428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (14 balsai (-ų))

Antrasis pavasario mėnuo daugeliui siejasi su atšilimu. Ne tik oro. Norisi ne tik išorinių, bet ir vidinių permainų, bundant gamtai norisi renesanso ir asmeniniame gyvenime.
O žvaigždės ir toliau keliauja bekrašte visata, užima įvairias pozicijas, o tai turi įtakos Zodiako ženklams.

Avinas

Po šiuo ženklu gimę žmonės balandį stokos pasitikėjimo savimi, nors dirbdami komandoje galės susidoroti su bet kokia užduotimi. Patariama atidžiau kontroliuoti savo pajamas ir išlaidas – finansai bus ne pats stabiliausias dalykas, o išlaikyti tvirtą pagrindą po kojomis tiesiog būtina.

Kalbant apie darbą derėtų atsiminti, kad net užtikrinta praeitis ne visada garantuoja sėkmę ateityje, todėl nereikėtų pervertinti savo galimybių ir rodyti iniciatyvą, veiksmus kruopščiai planuoti. Nekopijuokite kitų žmonių elgesio, likite savimi. Jeigu kolegoms reikės pagalbos, neatsisakykite padėti.

Asmeniniame gyvenime kiek įmanoma daugiau pasitikėkite protu, ne širdimi. Jeigu esate ieškojimų kelyje, jame artimiausiu metu išliksite. Jeigu rasite atsakymą, jis nebūtinai bus jums malonus. Nesidrovėkite klausti patarimo artimųjų ir žmonių, kuriais pasitikite. Turėsite daug laisvės, įgysite naudingos patirties. Maksimaliai tai išnaudokite.

Jautis

Jaučiams balandis – pozityvo pilnas metas, bet tai nereiškia stabilumo. Viskas vyks taip, kaip ir norėjote, bet ne visiems planams lemta virsti realybe. Be to, tikėtinas emocijų kontrolės praradimas. Patariama veikti ilgai nedelsiant: atidėliojimai prie palankaus rezultato neprives.

Nepaprastai daug iššūkių darbe ar versle, kovojant su jais prireiks atkaklumo, kartais teks pasikliauti subtilia intuicija. Veikite patys, net jeigu užimate aukštas pareigas, jums svarbių darbų nepatikėkite kitiems, bandykite viską kontroliuoti. Neapsiribokite sausa teorija, pasitelkite fantaziją. Tai galioja ireiliniams darbininkams. Raskite ir sunaikinkite problemą!

Meilės reikaluose viskas klostysis dinamiškai, tačiau nepavyks išvengti problemų ir sudėtingų situacijų, bet jūs juk pajėgūs keblumus išspręsti. Ir ne nustatęs rimtą miną, o su šypsena veide net sunkiausiais momentais. Būkite kantrūs ir draugiški. Atsiminkite, kad problemos labiausiai veikia tuos, kurie tyli. Todėl nebijolkite atvirų pokalbių su draugais, giminaičiais, antrąja puse. Bus proga – kur nors išeikite, nesvarbu, ar tai teatras, ar naktinis klubas. 

Dvyniai

Bus nusivylimų, bet, nepaisant to, Dvyniai tarsi spinduliuos gyvybingumu kolegos, draugai ir šeimos nariais padės jiems atsiskleisti naujuose amplua. Jeigu nugirstumėte apkalbų apie save, atsiminkite, jog tai gali nieko nereikšti. Juk apie knygą nesprendžiame pagal viršelį, ar ne? Svarbiausia – turinys.

Darbinėje veikloje gali tekti pradėti naujus metodus, keisti požiūrį į aktualiausių problemų sprendimą. Niekada nesutrukdys iniciatyvos rodymas. Jeigu siekiate karjeros – tai gali įvykti greičiau, nei tikėjotės. Nebijokite permainų. Pavyzdžiui, perstatykite baldus savo biure. Pabandykite atlikti užduotį, kurios įgyvendinimas lig šiol atrodė neįmanomas.

Nereikėtų drovėtis išreiškiant jausmus, veidmainystė ir tuštybė – blogiausia ką galite demostruoti asmeniniuose santykiuose. Net ir čia reikia laikytis tam tikrų taisyklių, jos skirtos ne pakenkti, o palengvinti gyvenimą. Galite nustebti dėl paties savo veiksmų, jeigu jie padės išspręsti sunkumus, susijusius su santykiais. Turėsite begalę idėjų, susijusių su artimiausiais žmonėmis. Jokiu būdu neišduokite nei kitų, o ypač savęs.

loading...