Meilės horoskopas spalio mėnesiui (2016)

Meilės horoskopas spalio mėnesiui (2016)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)

Avinas

Kažin ar vieniši Avinai spalį užmegs naujus santykius, nebent sutiktumėte priešingos lyties atstovą, kuris labai pasistengtų atkreipti Jūsų dėmesį. Poroje gyvenančių Avinų namuose vyraus supratimas ir harmonija. Jeigu turite vaikų, kalbėkite su jais, spalį būsite išgirsti ir suprasti. Ypatingai tai aktualu auginantiems paauglius.

Jautis

Venkite konfliktų su artimaisiais. Spalį būsite jautrūs, linkę į viską perdėtai reaguoti. Esant tokios būsenos labai lengva priskaldyti malkų, padaryti ar pasakyti tai, dėl ko vėliau gailėsitės. Vieniši Jaučiai spalį gali užmegzti naują romaną. Jis greičiausiai ilgai nesitęs, bet su nauja simpatija liksite gerais draugais.

Dvyniai

Vieniši Dvyniai spalio mėnesį gali atnaujinti santykius su buvusiuoju (buvusiąja). Tikėtinos ir naujo romano užuomazgos, bet greičiausiai naujoji simpatija tikėsis iš Jūsų to, ko negalėsite ar nenorėsite suteikti. Jeigu jau turite partnerį, bet santykiai pastaruoju metu buvo įtempti, neskubėkite jų nutraukti. Pažvelgę į situaciją kitu kampu, greičiausiai pamatysite jūsų nesutarimų priežastį ir suprasite, kad ją pašalinti ganėtinai paprasta.