Meilės horoskopas gegužės mėnesiui (2017)

Meilės horoskopas gegužės mėnesiui (2017)

3.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (10 balsai (-ų))

Avinas

Šeima Avino ženklo atstovui gegužės mėnesį bus antrame plane. Greičiausiai visą laiką skirsite darbui ir pomėgiams. Santykius gali „pagadinti“ pavydas tiek iš Jūsų, tiek iš partnerio pusės. Tačiau jeigu esate vienišas, labai tikėtina, kad sutiksite savo gyvenimo žmogų tiesiog gatvėje ar socialiniuose tinkluose.

Jautis

Pirmoje gegužės mėnesio pusėje jausitės pakiliai ir džiuginsite sutuoktinį romantiškomis akimirkomis. Tačiau antroji mėnesio pusė bus sudėtingesnė meilės reikalams. Nugalėkite pavydą, jis gali sugriauti Jūsų santykius su partneriu.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovui reikalingas partneris su kuriuo būtų įdomu kalbėtis ir leisti laiką kartu. Apsidairykite aplinkui. Ar tikrai nematote tokio žmogaus? Jeigu jau turite antrąją pusę ir Jus erzina kažkokie partnerio charakterio bruožai, pasakykite jam apie tai. Jeigu nutylėsite šiandiena, ateityje vis viena neišvengsite problemų.

Nors gegužę būsite labai užimti, tikėtina, kad trečiąją mėnesio dekadą atsipalaiduosite ir net suplanuosite poilsinę kelionę kartu su artimu žmogumi.