Meilės horoskopas Balandžio mėnesiui (2018)

Meilės horoskopas Balandžio mėnesiui (2018)

3.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))

Avinas

Nors naujos pažintys vienišiems Avino ženklo atstovams tikėtinos, tačiau vargu ar tai kaip nors kels jūsų susidomėjimą, nes būsite labai užsiėmę karjeros ar verslo reikalai. Jeigu jau turite partnerį, antroje mėnesio pusėje, dėl jūsų abejingumo gali kilti nesutarimų namie. Pažiūrėkite į tai rimčiau, nes nesusikalbėjimas ar dėmesio trūkumas gali privesti prie abipusio atšalimo.

Jautis

Greičiausiai pirmoje mėnesio pusėje visai nesidomėsite meilės reikalais, tačiau smagaus flirto nevengsite. Jeigu turite partnerį, tai gali sukelti jo pavydą, bet rimto konflikto turėtumėte išvengti. Mėnesio pabaigoje gali kilti didelis noras pamokslauti, visus aplinkui mokyti savo gyvenimo tiesų. Kažin ar tai geras sumanymas. Dėl to gali kilti audros jūsų asmeniniuose santykiuose, ar santykiuose su artimaisiais.

Dvyniai

Balandžio mėnesį Dvyniai galite įsivelti į malonią intrigą - santykius, kurie bus slepiami nuo pašalinių akių. Kažin ar tai suteiks dvasinio pasitenkinimo, tačiau malonių akimirkų tikrai bus. Jeigu jau turite partnerį, greičiausiai jam labai trūks jūsų dėmesio ir laiko praleisto kartu. Jeigu parodytumėte bent kiek jautrumo ir rūpestingumo, jums tai sugrįžtų su kaupu.