Birželio mėnesio horoskopas (2018)

Birželio mėnesio horoskopas (2018)

4.125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))

2018 metų birželio mėnesį žvaigždžių padėtis nebus palanki tiems, kurie svajoja apie permainas profesinėje srityje. Patartina neplanuoti svarbių dalykinių komandiruočių, nesudarinėti sutarčių dėl nekilnojamojo turto ir nepradėti rimtų pokalbių su vadovybe, nes vis tiek niekas jūsų neišklausys ir pastangos bus be rezultatų arba patirsite nuostolių.

Užtat meilės santykiams birželis bus nuostabus mėnuo. Įsižiebs karšti jausmai, vyks romantiškos pažintys ir jaudinantis flirtas.

Kad birželis praeitų ramiai ir be problemų, reikia būti ypač draugiškiems ir mandagiems, demonstruoti optimizmą ir kuklumą. Jeigu šios savybės yra jūsų prigimtinės, tai jums tikrai seksis. Ilsėtis šį mėnesį geriausia bus su smagia kompanija ar su šeima. Poilsis vienumoje neduos pageidaujamo efekto, veikiau priešingai – išvargins nuobodulys ir tyluma, ims trūkti naujų įspūdžių, emocijų ir bendravimo su žmonėmis.

AVINAS

(03.21–04.20)

Birželio mėnesį Avinas galės atsipalaiduoti po įtempto pavasario. Geriausia būtų su draugais ar su šeima išvažiuoti prie jūros. Vienatvė jam dabar neišeis į naudą. Jeigu aplinkybės susiklostys taip, kad Avinui teks likti vienam, tai geriau pasitelkti visą savo žavesį ir susipažinti su kuo nors. Juoba kad šį mėnesį jis sugebės nesunkiai patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį ir užmegzti romantišką pažintį.

Pirmąjį vasaros mėnesį šio ženklo atstovams meilės srityje tikrai seksis. Sutuoktiniai atgaivins savo priblėsusias aistras, o viengungiai turės šansų sutikti savo antrąją pusę.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jaučiui prasideda veiklos periodas. Tinginiavimas ir neveiklumas jam gali tapti daugybės problemų priežastimi. Dėl to jis nukentės ne tik materialine prasme, bet ir meilės srityje. Dėl savo tingumo Jautis susipyks su savo antrąja puse, užsiplieskęs skandalas gali privesti net iki skyrybų. Tik disciplina, santūrumas ir Jaučio prisirišimas prie šeimos gali išsaugoti santuoką.

Finansinė padėtis, bene svarbiausias dalykas praktiškajam Jaučiui, priklausys nuo jo sugebėjimo komunikuoti ir palaikyti gerus santykius net su tais, kurie jam yra neįdomūs, tačiau naudingi. Būtent pastarieji padės jam stabilizuoti materialinę padėtį.

Birželio mėnesį Jautis daug laiko praleis įvairių gydytojų kabinetuose ir jų laukiamuosiuose. Mat sustreikuos jo arba jo artimųjų sveikata ir teks susirūpinti.