Rugsėjo mėnesio horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio horoskopas (2018)

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))

Pirmas rudens mėnuo visiems Zodiako ženklams bus paženklintas sėkmės ir sumanymų įgyvendinimo ženklu. Fortūna bus ir įsimylėjusiųjų pusėje. Dauguma trokštančiųjų meilės sutiks savo antrąją pusę ar sukurs šeimą. Fortūna globos ir darbščiuosius, ypač darboholikus – jų profesionalumas ir atkaklumas  bus tinkamai įvertinti. Jie turės palankių progų užmegzti naudingų ryšių. Seksis ir kūrybinių profesijų atstovams. Jie sugebės įgyvendinti savo sumanymus ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Deja, rugsėjis atneš daug sumaišties. Čia labai pravers santūrumas ir disciplina bei sveikas gyvenimo būdas.

AVINAS

(03.21–04.20)

Rugsėjo mėnesį šį ženklą visur lydės sėkmė, tačiau su viena sąlyga – jeigu jis pradės tikėti aplinkiniais ir nesistengs kiekviename žmoguje ieškoti savo priešo. Pakeitęs savo požiūrį, Avinas galės pasiekti pasisekimo ir materialinėje sferoje, ir meilės fronte.

Veikiausiai pirmąjį rudens mėnesį Avinui teks pakratyti piniginę, kad sureguliuotų santykius su savo antrąja puse. Tačiau nusiminti dėl to nereikia –rugsėjo pabaigoje jis sulauks įdomaus finansinio pasiūlymo. Jis bus gana perspektyvus, todėl geriau jo neatsisakyti.

Per vasarą kai kurie šio ženklo atstovai priaugo papildomo svorio. Atsikratyti nereikalingų kilogramų padės sportas, o mitybos apribojimas  gali neigiamai atsiliepti skrandžio ir žarnyno darbui.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jaučiui bus labai sunku  atsitraukti nuo savo darbo, juk jis yra įsitikinęs, kad be jo viskas gali sužlugti. Tačiau jam teks tai padaryti, nes jis išvyks atostogauti arba pasijus pervargęs.   Todėl geriau suplanuoti įdomias atostogas, kad praleistų naudingai šiltąsias rugsėjo dienas, sustiprintų sveikatą ir pasitaisytų savo nuotaiką.

Rudens pradžioj šio Zodiako ženklo atstovų laukia romantiška pažintis toli nuo namų, kuri gali peraugti į rimtus santykius.

Finansinėje srityje Jaučio  reikalai klostysis gerai – bus didelė karjeros poslinkių ir papildomų pajamų tikimybė. Mėnesio pabaigoje jis sužinos malonią naujieną.