Sausio mėnesio horoskopas (2023)

Sausio mėnesio horoskopas (2023)

Daug kas tikisi, kad nuo sausio 1 dienos prasidės visai naujas geresnis gyvenimas ir netrukus nusivilia, kai supranta, iš esmės toliau tęsiasi tas pats gyvenimas. Tik periodiškai kažkas įvyksta, atsitinka, atsiranda šiokių tokių pokyčių. Sužinokite, ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui sausio mėnesį.

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Sausis Avino gyvenime atneš pokyčių, kurie bus ne tik reikšmingi, bet ir taps pamatiniais jo gyvenimo strategijoje. Taigi, jei ketinote pradėti „naują gyvenimą sausio 1-ąją“, tai turėtų pavykti. Ypač jei jūsų planai buvo ne visiškai individualūs, o sukurti kieno nors įtakoje ar kartu su kuo nors: galėsite ne tik pasiekti panašių aukštumų, bet gal ir pakilti dar aukščiau. Atvirumas – jūsų stiprybė, tačiau šį mėnesį jį geriau palikite bendravimui su artimiausiais žmonėmis. Su likusiais rekomenduojama įsijausti į jų būseną ir sakyti, ką jie nori iš jūsų išgirsti. Dėl to galėsite džiaugtis ir gauti tai, kas jus domino. Apskritai traktuokite tai, kas vyksta, kaip teatro pastatymą, kaip dekoraciją, kuri padeda (ar trukdo) jums žengti į tikslą.

 

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Metų pradžioje Jautis padidins savo siekius. Jei jūsų planuose buvo dviejų kambarių buto pirkimas, išgirdę apie trijų kambarių buto privalumus , užsimanysite pastarojo. Arba ruošėtės kelionei į kalnus ir ketinote slidinėti: vieną savaitę, tai nuspręsite ten praleisti dvi. Pačios idėjos gal ir neblogos, bet reikia aiškiai suprasti ir savo finansinę situaciją. Ar manote, kad už mažiau pinigų gausite daugiau? Išeis ne visai taip, ir nepajusite grandiozinės naudos. Bet vargo bus daug. Todėl nepasiduokite agentų įtikinėjimams, jei jau prieš kelias dienas viską nusprendėte, nekeiskite planų. Sausio mėnesį Jaučiui bus sėkmingos užsienio kelionės. Tačiau pirmąją mėnesio savaitę geriau praleisti namuose, kad išvengtų nemalonumų kelyje.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvyniams 2023 metai prasidės įtemptai ir tai iš karto privers juos susiimti, kad atremtų sunkumus ir rūpesčius. Kartais jie norės susikoncentruoti į kitus dalykus, kažko kito, kad nepastebėtų, kas vyksta. Nenorėdami ginčytis su draugu, jie apsimes, kad yra tiek daug reikalų, jog net neužtenka laiko pokalbiui telefonu. Kaip pastebės, kad automobilis „streikuoja“, numos ranka ir važiuos toliau, tikėdamiesi, kad viskas išsispręs savaime.

Deja, neturėtumėte elgtis taip naiviai: automobilis vis tiek užges ir pačiu netinkamiausiu momentu. Ir gyvenimo draugas ant jūsų smarkiai supyks.

Išvada: kai nuo bėdų neišeina pabėgti, reikia drąsiai žengti jų pasitikti, kad suimtumėte jas į rankas, kol jos nepradės didėti ir augti. Galite suteikti kitiems antrą šansą, bet savo reikaluose stenkitės apsiriboti vienu. Nes net ir atsiradus kitai galimybei, gali nepavykti ja pasinaudoti. Būkite itin atsargūs su įstatymais ir valdžios atstovais: stenkitės nieko nepažeisti ir nesivelkite į situacijas, kurias galima interpretuoti nevienareikšmiškai.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Sausio mėnesį Vėžys bus socialiai orientuotas žmogus. Jums taps labai svarbu, ką ir kas pasakė, galvojo, pasiūlė. Net jei suprasite, kad tai, kas buvo pasakyta, yra klaida ar provokacija, be reikalo susinervinsite (ir galite imtis neteisingų veiksmų). Išgirdus ką nors nemalonaus ar įsivėlus į ginčą bus sunku pereiti prie ko nors kito: toliau virsite savo neigiamų emocijų katile, nors konfliktas bus seniai užgesęs.

Kadangi sausio mėnesį būsite nusiteikę gana taikiai ir labiau už viską trokšite ramybės, geriau visus klausimus išspręsti be konfliktų. Patogiausia strategija jums: nuolaidos derinamos su įtikinėjimais, priminimais ir laiko vilkinimu. Jei reikalas nebus skubus ir laikas nevaidins svarbaus vaidmens, galite atsisakyti to dalyko, bet laimėti ką nors kita. Galėsite nesunkiai susitaikyti su žmogumi, su kuriuo pastaruoju metu santykiai tapo gana įtempti. Lengviausias būdas tai padaryti bus per paslaugą, kurią galite suteikti jūs arba jis.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Sausio mėnesį Liūtas turės daryti tai, ko jam reikia, o ne tai, ko jis nori. Prioritetas bus pagrindinis darbas ir įsipareigojimai. Reikės stengtis viską daryti tiksliai ir teisingai. Mat pasitaikys nesėkmių, atsiras netikėtų kliūčių, kai kurie kolegos klaidins ar net bandys atkeršyti. Geriau nepradėti aiškintis santykių ir teisintis dėl savo klaidų. Pasistenkite tyliai atitaisyti viską patys ir neeskaluoti konfliktų.

Nenuvertinkite netikėtų pokyčių, dėl kurių reikės skubiai koreguoti planus. Jei nereaguosite iškart, paskui bus sunku ištaisyti, teks darbą pradėti iš naujo.

Pokyčius traktuokite kaip likimo duotą šansą ir žiūrėkite, kokių gerų galimybių jis jums siūlo. Prireikus kreipkitės pagalbos į aplinkinius, su kuriais susiduriate kone kasdien. Laikykitės žmonių, kurie yra vyresni už jus. Bendravimas su jais suteiks jums gerų idėjų, naujos patirties ir padės pasiekti neblogų laimėjimų.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Po daugybės švenčių, į kurias šio Zodiako ženklo atstovai bus kviečiami ir kuriose mielai dalyvaus, vienumoje su savimi vis tiek jie jausis geriau ir patogiau. Viešumoje Mergelei teks slėpti savo tikruosius jausmus, būti kaip visos ir jausti apmaudą, kad vienumoje gali likti kur kas rečiau, nei norėtų. Dėl to jums atrodys, kad ne viskas tvarka, nors suprasti tikrąją priežastį nebus sunku.

Sausio mėnesio problema – sustiprėjęs savo reikšmingumo jausmas. Jums atrodys, kad įdomiausia istorija yra jūsų, kas tikrai svarbi tik jūsų nuomonė, o kompanijoje niekas jūsų neklauso.

Mergelei sausį atrodys, kad ji yra per daug užsiėmusi ir dirba per daug darbų. Iš tikrųjų jai reikėtų tinkamai pasirūpinti savimi: skirti poilsio pertraukėles ir geriau susikoncentruoti dirbant, nesiblaškyti, neužsiimti pašaliniais reikalais, kad darbo diena vietoj 8 valandų nepailgėtų iki 16. Darbas yra svarbu, bet gyvenimas susideda ne tik iš darbo.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Sausio mėnesio patarimas Svarstyklėms: nepasitikėkite pirmuoju įspūdžiu, nespręskite apie žmones pagal jų išvaizdą ir žodžius, o spręskite pagal darbus ir poelgius. Ne kartą įsitikinsite, kad už profesionaliai reklamuojamos verslo perspektyvos slypi vienadienė įmonė, o gudriai save išgyręs meistras nesivargina su jam pavestomis užduotimis ir perduoda jas pavaldiniams.

Sausio mėnesį Svarstyklėms patartina niekur per daug neišsišokti ir pasitenkinti antraeiliu vaidmeniu.. Jei nuspręsite kovoti dėl pirmojo vaidmens, greit būsite nugalėtas ir nustumtas į šalį. Geriau iš tolo stebėti, kaip vystosi įvykiai. Taip pat geriau vengti neaiškių situacijų, nes net malonūs netikėtumai turės antrą, ne itin malonią prasmę.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionui sausio mėnuo bus turtingas įvykių ir galimybių. Bet jei dvejosi, prarasite gerą šansą. Tik vėliau, išanalizavę padėtį, suprasite, kad visai be reikalo nusprendėte neiti dirbti į didelę įmonę vien todėl, kad ji iškėlė nepakeičiamą sąlygą nedelsiant pradėti darbą, o jūs norėjote praleisti dar kelias dienas su savo artimaisiais. Arba atsisakę eiti į klubą (pirmą kartą gyvenime) dėl to, kad norėjote pažiūrėti mėgstamą serialą, vėliau gailėsitės. Nereikėtų teikti pirmenybės trumpalaikiams įprastiems malonumams, o ne kažkam sudėtingam, nepažįstamam, bet vis dėlto reikšmingam. Juk tada pagrindinis prizas atiteks kažkam kitam.

Sausio mėnesį Skorpionui svarbu užbaigti tai, ką pradėjo, ir būti atsakingam už savo veiksmus bei sprendimus. Nesitikėkite, kad darbai galės užsibaigti patys be jūsų, nes nustatėte teisingą kryptį. Laikas bėga, sąlygos keičiasi, todėl svarbu pačiam prižiūrėti visus procesus.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Metų pradžioje Šauliui geriausia parodyti kitiems, kad jis yra praktikas ir skeptikas. Kol pats visko nečiupinėsite ir neištirsite, nepasitikėkite niekuo. Kiti žmonės, net to nenorėdami, iš naivumo bandys jus apgauti. Sausio mėnesį jums svarbu bus ne graibstyti žvaigždes iš dangaus, o tvirtai stovėti ant kojų ir realiai vertinti padėtį. Remdamiesi tik patikrintais faktais, kurkite savo gyvenimo planus.

Užsirėžę gerai apgalvotus metų planus, galėsite nuosekliai siekti jų įgyvendinimo.

Būkite pasirengę, kad ne kartą teks susidurti su kliūtimis ir jas įveikti, kad atsiras abejojančių, kurie bandys primesti savo nuomonę ir nukreipti į šalį nuo pasirinkto kelio, Nepasiduokite, jūsų tvirtumas garantuos sėkmę.

Beje, tas galioja ir kai kurioms nemalonioms gatvės situacijoms, su nepažįstamais žmonėmis – būkite atsargūs ir apdairūs. Šį mėnesį kilusios idėjos bus sėkmingai įgyvendintos tuo atveju, jei jos bus nauja senų sumanymų ar išbandytų projektų modifikacija. Visiškai naujas idėjas atidėkite vėlesniam laikui, jos turi gerai subręsti.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

2023 metai Ožiaragiui prasidės lėtai, be skubėjimo, tačiau pamažu ims didėti apyvarta, todėl iki kitos žiemos su spės sukaupti nemažai. Sausio mėnesį daug kas priklauso nuo jo paties, nuo jo požiūrio į tai, kas vyksta.

Todėl, jei kas nors bus negerai, pirmiausia turite paklausti savęs apie savo vaidmenį būtent tokioje įvykių raidoje. Neapsiribokite nei auklėjimo normomis, nei kokio nors mokymo taisyklėmis, nei savo draudimais. Jei pabandysite nuo jų atsijungti, prieš jus atsivers naujas pasaulis, švytintis ryškiomis spalvomis.

Pirmąjį metų mėnesį atsargūs vairuodami automobilį ir eismo kamščių vietose. Šį mėnesį neturėtumėte lankytis jokiuose socialiniuose renginiuose, seminaruose, paskaitose – būsite per daug lengvai paveikiami ir vėliau gailėsitės dėl veiksmų, kuriuos padarėte svetimųjų įtakoje.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Sausis Vandeniui nebus labai palankus sudėtingiems darbams ir siekiams. Tačiau tai bus geras laikas atostogoms ir poilsiui, nes jums labiau patiks atsipalaiduoti, o ne užsiimti rimta veikla. Sunku bus prisiversti įsijungti į rutiną, pereiti prie kasdienių problemų sprendimo ir aktualių reikalų. Naujiems sudėtingiems projektams Vandeniui paprasčiausiai neužteks jėgų, todėl sausio mėnesį geriau perleisti iniciatyvą kitiems, kuriais jis pasitiki, o pačiam pasirinkti tuos darbus, kurie nereikalauja daug laiko ir nepaprasto susikaupimo.

Šį mėnesį nuotykiai ir intrigos gali blogai baigtis, ypač jei jie komplikuoti ir ilgi. Kai kurie aplinkiniai gali atspėti Vandenio užmačias ir paviešinti arba sukelti skandalą. Todėl sausį geriau nerizikuoti ir nesivelti į jokias aferas, tada nebus ko prarasti.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Sausis žada Žuvims būti dosnus: suteikti daug įdomių galimybių, pasiūlymų, laimingų sutapimų, kuriais nepasinaudoti būtų tiesiog kvaila. Astrologai ragina Žuvis būti drąsesnėmis. Eiti tiesiu keliu nebūtina. Jūsų stipriosios savybės metų pradžioje bus gudrumas, miklumas ir išradingumas. Tai reiškia, kad galėsite ne tik pasinaudoti esama padėtimi, įvairiomis kitų klaidomis savo labui, bet ir šiek tiek pakoreguoti susiklosčiusią situaciją į gerąją pusę. Sausio mėnesį galite pasikliauti draugais: ir senais, patikimais, ir naujais, kurių dar nespėjote gerai pažinti. Stenkitės praleisti kuo daugiau laiko jums malonioje aplinkoje ir bendrauti su tais žmonėmis, kurie jus palaiko ir supranta. Tai suteiks jums jėgų ir įkvėpimo.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.