Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (2023)

Rugpjūčio mėnesio horoskopas (2023)

Astrologai pranašauja, kad 2023 m. rugpjūtis bus įdomus ir įvykių kupinas mėnuo. Kai kuriems Zodiako ženklams teks pasitelkti savo vidinius resursus, kad susidorotų su savo emocijomis ir sugebėtų išspręsti užgriuvusias problemas.

AVINAS (03 21–04 20)

Rugpjūčio pradžioje Avinas bus kupinas jėgų ir energijos, kurios bus daugiau nei pakankamai tiek darbui, tiek geram poilsiui. Būsite dėmesio centre, o jūsų motyvai ir veiksmai bus paprasti ir aiškūs. Antroje mėnesio pusėje apsigaubsite savotišku paslapties šydu. Tai bus susiję su kai kuriais jūsų slaptais planais, kurių tikrai nenorėsite niekam per anksti atskleisti.

Ir teisingai, nes šiuo laikotarpiu jus labai lengva suklaidinti. Bet kokius netinkamus patarimus galite naiviai palaikyti gerais ir jais pasinaudoti. Neskubėkite to daryti. Laikas veikti dar neatėjo. Geriausia savo planus pasilaikyti iki rudens neatskleistus ir, vasarai dar nesibaigus, su šeima išvykti atostogauti.

Meilės reikalai

Neleiskite trumpalaikiams užgaidoms ir troškimams sugadinti jūsų reputacijos, būkite rimtesni.

Būkite nuoširdūs su savo santuokos partneriu ir, jei jums nepatinka kai kurie jo įpročiai ar veiksmai, pasakykite jam tiesiai apie tai. Atminkite, kad net menko preteksto pavydui gali pakakti, kad sugriūtų ilgalaikė santuoka, todėl būkite apdairūs bendraudami su kitais.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučio ženklo atstovai rugpjūtį bus tokie energingi ir atkaklūs, kad lengvai ir be didelių sunkumų galės užbaigti absoliučiai visus reikalus ir leisti sau pailsėti. Geriausia tai daryti už miesto ribų. Jums rekomenduojama atsipalaiduoti gamtoje. Tai gali būti miškas, sodyba ar namas kaime. Aplinkos pakeitimas suteiks naujų jėgų ir pasitikėjimo savimi.

Stenkitės nepersivalgyti, nes šį mėnesį pomėgis sočiai pavalgyti jums bus ypač kenksmingas. Maždaug mėnesio viduryje gali tekti pabendrauti su draugais iš kitų miestų. Toks bendravimas jums tikrai bus naudingas. Galite atkreipti dėmesį į keletą praktinių patarimų, kurie jums pravers ateityje.

Meilės reikalai

Pagrindinė laimingos santuokos sąlyga – priimti vienam kitą tokius, kokie esate, be jokių reikalavimų ir draudimų. Nebijokite būti atviri savo teiginiuose, bet suvalykite pavydą ir atsisakykite nepagrįstų įtarimų. Pasitikėkite savo partneriu, mylėkite jį ir būkite dėkingi už viską, ką jis daro dėl jūsų.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Jau pirmosiomis rugpjūčio dienomis Dvynių ženklo atstovai bus įtraukti į gausių įvykių sūkurį, susijusį su socialiniais kontaktais. Šiomis dienomis jūsų pažinčių ir naudingų kontaktų skaičius gali išaugti daug kartų. Palanki planetų padėtis žada ypatingą sėkmę tiems Dvyniams, kurie užsiima verslu, susijusiu su poilsio ir turizmo sritimi.

Galėsite ne tik gerai uždirbti, bet ir puikiai jaustis naujoje įmonėje. Tačiau jums dabar patartina nepainioti darbo ir asmeninio gyvenimo. Planuokite savo dienas taip, kad turėtumėte laiko ir profesinei sričiai, ir asmeniniam gyvenimui. Priešingu atveju tai gali sukelti konfliktą su artimaisiais.

Meilės reikalai

Vieniši Dvyniai rugpjūtį susiras turtingą gerbėją, tačiau jiems patartina vadovautis savo jausmais, o ne šaltu išskaičiavimu.

Susituokusių Dvynių ilgalaikiai santykiai rugpjūtį ims klibėti, kils pavydas ir nesusipratimai. Stenkitės laiku išspręsti problemas. Santuokoje reikia parodyti kantrybę ir švelnumą, nekaltinti partnerio dėl jo praeities ir dabartinių klaidų.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai rugpjūtį gali praleisti bet kur, tik ne namuose. Būnant įprastoje namų aplinkoje jus erzins kiekviena smulkmena. Dėl to galite pradėti remontą arba dar blogiau – imti galvoti apie persikėlimą į naują gyvenamąją vietą. Priežastis ta, kad jums tiesiog reikia pakeisti aplinką.

Todėl bet kokia išvyka už jūsų būsto ribų bus tarsi balzamas jūsų sielai. Astrologai rekomenduoja, esant galimybei, rinktis keliones į užsienį, kad kuo labiau pajustumėte skirtumą tarp pažįstamos aplinkos ir naujų potyrių. Finansinė gyvenimo pusė nenukentės, tačiau būdami didelių žmonių sambūrių vietose turėtumėte būti atsargūs: galite tapti vagių auka.

Meilės reikalai

Nebūkite atsiskyrę nuo žmonių, net jeigu esate rimtai užsiėmę savo tobulėjimu. Eikite į platųjį pasaulį ir bendraukite su žmonėmis. Išmokite atleisti – toks gebėjimas suprasti kitus padės jums tapti draugiškesniems. Daugiau laiko skirkite gyvam bendravimui. Pokalbiai ir apsikeitimas nuomonėmis neleis „virti vien tik savo sultyse“.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liūtui rugpjūtį ateis laikas, kai jis pradės geriau suprasti save ir savo santykius su artimaisiais. Jūsų niekas neklaus, ar norite kažką keisti ir viską sutvarkyti, ar ne. Jūs tiesiog atsidursite prieš faktą. Taip pat nevertėtų stengtis išvengti atviro ir nuoširdaus pokalbio, nes nuo to gali priklausyti jūsų būsimas gyvenimas. Todėl stenkitės būti diplomatiški ir atidžiai išklausykite viską, ką jums pasakys jūsų namiškiai.

Jei jums sunku apsispręsti, pasinaudokite draugų pagalba. Tačiau jokiu būdu nelikite patogioje izoliacijoje. Apskritai šiuo metu geriau nepriimkite savarankiškų sprendimų, kitaip padarysite ką nors kvailo. Tarkitės su visais, kurie gali jums padėti. Tai ypač aktualu finansų srityje. Dabar geriau neimti paskolų, neskolinti ir nesiskolinti pinigų.

Meilės reikalai

Nedemonstruokite iš karto visų savo charakterio savybių, leiskite išrinktajam pažinti jus pamažu. Suteikite savo mylimam žmogui daugiau asmeninės erdvės, nesistenkite jo visiškai kontroliuoti.

Šeimos gyvenime rodykite išmintį ir pasinaudokite ankstesne patirtimi. Kad nekiltų nereikalingų konfliktų, atsikratykite pavydo, susierzinimo ir nereikalingų lūkesčių.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Rugpjūtis Mergelei pagaliau suteiks galimybę pasirūpinti savimi ir išspręsti visus susikaupusius klausimus. Tai ypač galioja šio Zodiako ženklo moteriškos lyties atstovėms. Apsilankiusios grožio salone galėsite ne tik išspręsti savo problemas, bet ir patobulinti savo išvaizdą. Vyrai taip pat galės pagerinti savo išvaizdą, pirmiausia užsiimdami sportu.

O didžiajame sporte dalyvaujančius Mergelės ženklo atstovus šį mėnesį globos žvaigždės. Pagrindinė jūsų sėkmės paslaptis bus ta, kad mankštinsitės ne dėl apdovanojimų, o tiesiog dėl to, kad tai labai svarbu jums asmeniškai. Tvarkydami buitinius reikalus ir dirbdami su elektros prietaisais turėtumėte būti budrūs ir atsargūs. Galimos traumos.

Meilės reikalai

Nesistenkite įtikti visiems. Svarbiausia, kad patiktumėte sau, tada gyvenimas nusidažys naujomis spalvomis. Atsižvelkite į savo partnerio norus, išklausykite jo nuomonę ir atsikratykite savanaudiškumo priimdami bet kokį bendrą sprendimą. Pasitikėkite savo partneriu, dalykitės su juo savo norais, net ir santuokoje galite pasisemti naujų įspūdžių.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklėms rugpjūčio mėnuo žada prabėgti gana intensyviu ritmu. Tačiau jėgos greitai išseks, o nuveikti reikės daug. Stenkitės reguliariai ilsėtis. Iš esmės jums rūpės finansinės problemos. Jūsų pajamos bus nereikšmingos, o išlaidos gerokai padidės. Todėl jei biudžetas sudarytas neteisingai, rizikuojate prarasti pinigus.

Geriausias sprendimas jums būtų sumažinti išlaidas. Vienintelis dalykas, kur neturėtumėte taupyti, yra iš anksto suplanuotos išlaidos vaikams. Jei dar neturite vaikų, pabandykite gyventi ekonominiu režimu. Kai būsite viešoje poilsio zonoje, jus gali įtraukti į interesų konfliktą žmonės, kurių net nepažįstate. Saugokitės galvos traumų ir mėlynių.

Meilės reikalai

Atėjo laikas nuspręsti, kurio iš kelių jūsų gerbėjų jums tikrai reikia, ir nuoširdžiai pasakykite kitiems, kad jūsų nedomina santykiai su jais.

Nebūkite abejingi savo partnerio problemoms ir jausmams, jei nenorite sugriauti savo santykių. Nedvejodami pasidalykite savo fantazijomis ir troškimais su savo partneriu, net jei esate susituokę ilgą laiką.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpiono ženklo atstovai rugpjūtį bus užsiėmę problemų, susijusių su finansiniais klausimais, sprendimu. Turėsite įdėti nemažai pastangų, kad finansiniai srautai būtų nukreipti jums reikalinga linkme. Tai reiškia, kad lėšų nebus per daug. Žinokite, kad greitai ir iš karto uždirbti pinigų tikrai nepavyks.

Tačiau jei įdėsite visas pastangas, kad pakeistumėte situaciją, galiausiai galėsite gerai uždirbti. Tai ypač aktualu tiems Skorpiono ženklo atstovams, kurie turi savo verslą. Labiausiai pasiseks tiems, kurie dirba su partneriais iš užsienio. Visos kitos problemos, įskaitant šeimos gyvenimą, liks jums antrame plane, kol susireguliuos situacija darbe.

Meilės reikalai

Venkite visų pagundų, net jei jos atrodo visiškai nekenksmingos. Gerbkite savo partnerį ir būkite jam ištikimi, net jeigu neketinate su juo susituokti.

Jei jau esate susituokę, turite vengti agresijos bet kokiomis jos apraiškomis, kitaip jūsų santykiai pašlis ir grės neišvengiamos skyrybos.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šį mėnesį Šaulio ženklo atstovams darbo reikalai bus itin svarbūs. Galbūt gausite nemažai bendradarbiavimo pasiūlymų iš įvairių šaltinių. Tačiau jūs patys tiksliai žinosite, kaip su jais elgtis, nes sugebėsite nuspręsti, kas ko vertas. Patartina griežtai atsisakyti nepatikrintų ir nepatikimų finansinių pasiūlymų, kitaip rugpjūtį galite nukentėti nuo sukčių veiksmų. Taigi gerai pagalvokite prieš priimdami bet kokį svarbų finansinį sprendimą.

Be to, darbe galite susidurti su situacija dėl darbo užmokesčio įsiskolinimo. Taip pat nereikėtų planuoti atostogų kur nors toli nuo namų. Ilgos kelionės, susijusios su judėjimu dideliais atstumais, rugpjūtį nieko gero nežada. Gali kilti problemų dėl transporto ar nenumatytų aplinkybių, kurios neleis normaliai pailsėti.

Meilės reikalai

Naujos, įdomios pažintys jūsų niekuo neįpareigoja, todėl nebijokite plėsti savo socialinio rato. Jei partneris neskuba siūlyti tuoktis, pastūmėkite jį priimti teisingą sprendimą.

Santuokoje būkite atsargūs, elkitės kūrybiškai, bet tolerantiškai ir pagarbiai. Kartu su antrąja puse išeikite atostogų ir leiskitės į kelionę arba sugalvokite kokią nors kitą pramogą.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Apskritai rugpjūtis Ožiaragiui bus geras mėnuo. Laikas, kai galite pradėti įgyvendinti tuos planus ir idėjas, kuriuos anksčiau kūrėte. Tam bus palanki ne tik jūsų finansinė padėtis, bet ir jūsų psichologinis nusiteikimas, kuris motyvuos nedelsiant imtis darbo. Būsite labai aktyvūs ir galėsite užkrėsti kolegas optimizmu.

Asmeniniame gyvenime taip pat patirsite padidėjusio aktyvumo laikotarpį. Vis dažniau norėsite pabūti dviese su savo partneriu. Seni, įtvirtinti jausmai dabar gali įsižiebti su nauja jėga. Jaunieji Ožiaragio ženklo atstovai rugpjūtį gali turėti kelis pretendentus į partnerius iš karto ir jausti gilią simpatiją. Teks rinktis.

Meilės reikalai

Tobulų santykių laukimas dažnai baigiasi nusivylimu, todėl pirmiausia išsiaiškinkite su savimi, ko iš tikrųjų norite. Nesitikėkite iš partnerio žygdarbių, kuriems jis nėra pasirengęs ar nesugeba. Analizuokite savo jausmus jam ir nedarykite skubotų išvadų, tiesiog priimkite jį tokį, koks jis yra.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandeniui rugpjūtis žada būti gana prieštaringas mėnuo. Faktas yra tai, kad šiuo laikotarpiu būsite paveikti savo draugų ir bendraudami su jais galėsite sužinoti daug naujienų, tiek gerų, tiek ne tokių gerų. Stenkitės nepriimti šių dalykų asmeniškai ir šiek tiek atsiribokite nuo to, kas vyksta. Pažvelgę į situaciją iš šalies, galėsite rasti tinkamą problemos sprendimą.

Darbe negalite tikėtis didelių pinigų, todėl, jei įmanoma, atostogaukite trumpai. Atostogaudami skirsite daug laiko ir pinigų pramoginiams renginiams, kuriuose netrūks alkoholinių gėrimų. Stenkitės nemaišyti skirtingų alkoholio rūšių, kitaip rizikuosite visiškai pamiršti, kaip ir kur praleidote laiką.

Meilės reikalai

Būkite išrankūs santykiams, nesutikite su visais kvietimais į pasimatymus, neflirtuokite su visais iš eilės. Jei esate pasiruošęs pereiti prie rimtesnių santykių, dar kartą pagalvokite ir nepriimkite skubotų sprendimų.

Santuokoje pademonstruokite savo kūrybingumą ir maloniai nustebinkite partnerį, nes net ir ilgalaikiuose santykiuose kartais reikia netikėtumų ir staigmenų.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Visą rugpjūtį Žuvys bus pakilios nuotaikos. Jums seksis bet koks verslas ar darbai, įskaitant tuos, kurių imsitės pirmą kartą. Kompetentingai kaitaliodami darbą ir laisvalaikį, galėsite atrasti patį aukso vidurį, kuris leis spėti įgyvendinti visus mėnesio planus ir kartu neprarasti vasaros atostogų džiaugsmo.

Šiuo laikotarpiu stenkitės kiek tik galima daugiau laiko praleisti gamtoje. Čia gali kilti ginčų su jūsų šeima. Ko gero, iš karto nepavyks susitarti, kur geriausia atostogauti ir ar apskritai verta kur nors vykti. Patartina laikytis savo požiūrio. Jūs tikrai žinote, kad esate teisūs. Tačiau, kad ir kokį sprendimą priimtumėte, jūsų nuotaika nuo to nepablogės.

Meilės reikalai

Jei išrinktasis su jumis elgiasi šaltai ar atmestinai, nepulkite jam ant kaklo ar po kojų – gerbkite save ir išsaugokite savo žmogiškąjį orumą.

Kad ir kokie būtų santykiai santuokoje, neleiskite partneriui kontroliuoti visų jūsų sprendimų. Kartu būkite pasiruošę taikstytis su partnerio trūkumais ir klaidomis – tai pati svarbiausia šeimos gyvenimo dalis.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.