Spalio mėnesio prognozės 12 Zodiako ženklų (2023)

Sausio mėnesio horoskopas (2023)

Pirmosiomis spalio dienomis daugumos Zodiako ženklų laukia nauji iššūkiai. Turite būti pasiruošę bet kokiam įvykių posūkiui. Teks sparčiai mokytis ir prisitaikyti prie aplinkybių. Patartina atsigręžti į vyresnių kolegų patirtį ir net perimti kai kurias jų gudrybes, nulemiančias gerus rezultatus. Kilus abejonėms, kreipkitės į ekspertus. Kad gyvenimas nevirstų nesibaigiančiomis lenktynėmis dėl laimėjimų, reikia teisingai susidėlioti prioritetus.

Spalio mėnesį padidės rizika likti apgautiems. Neieškokite lengvo pelno. Atminkite, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose.

AVINAS (03 21–04 20)

Spalis Avinui duos peno pamąstymams apie savo atžalas. Dažniau galvosite apie vaikus ir jų problemas. Be to, daugelis Avino ženklo atstovų iškart pereis nuo minčių prie veiksmų. Jei dar neturite vaikų, greičiausiai užsimanysite jų turėti. Be to, tai palankus metas vestuvėms ir apskritai santuokinių santykių tvirtinimui.

Darbe didelių pokyčių nenumatoma. Kai kurie sunkumai ir vėlavimai darbe gali kilti dėl techninių priežasčių. Pavyzdžiui, jūsų kompiuteris gali pradėti veikti neįprastai ir ši aplinkybė sutrikdys jūsų darbo procesą. Paaukštinimo nesitikėkite. Galbūt kai kuriems iš šio Zodiako ženklo atstovų bus pateikti panašūs pasiūlymai, tačiau jų įvykdymo teks laukti labai ilgai.

JAUTIS (04 21–05 20)

Spalis Jaučiui gali sietis su žygiais pas gydytoją arba kitais būdais pasirūpinti savo sveikata bei ligų profilaktika. Būsite susirūpinę dėl savo išvaizdos ir norėsite pakeisti įvaizdį. Šiuo laikotarpiu Jaučiui patartina maitintis saikingai ir būti atsargiam pasirenkant tinkamus maisto produktus. Būtina kontroliuoti suvartojamo maisto kiekį, nes kūnas bus linkęs kaupti riebalinį sluoksnį.

Spalio mėnesį netinkama mityba gali labai apsunkinti jūsų gyvenimą. Kita vertus, jei planuojate laikytis dietos, dabar tam tinkamas laikas. Darbo vietoje veikiausiai teks apmokyti jaunus darbuotojus. Šeimos gyvenime partneris gali pateikti netikėtą staigmeną.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Spalio mėnesį Dvyniams teks sunkiai dirbti, kad išspręstų kai kurias problemas, susijusias su dabartine finansine padėtimi ir ateities planų įgyvendinimo galimybėmis. Teisingai atlikę skaičiavimus, ateityje galėsite gauti geros naudos. Užmegzti kontaktai ir ryšiai iš praeities padės įgyvendinti jūsų planus.

Su vaikais susijusios problemos pareikalaus papildomų jūsų pastangų. Jiems teks skirti daug daugiau laiko nei įprastai. Ypač jei turite mokyklinio amžiaus vaikų. Tačiau šiuo atžvilgiu galite visiškai pasikliauti savo artimųjų pagalba ir parama.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžiui spalis gali būti sunkumų įveikimo metas ir tam tikras jo gyvenimo vertybių tvirtumo išbandymas. Abejonės ir intrigos bus pinamos aplink jus tiek darbo vietoje, tiek tarp draugų ir pažįstamų. Jūsų žodžiais bus abejojama ir nuolat teks visiems įrodinėti, kad esate teisus.

Ypač sunku bus tvarkant ir svarstant finansinius reikalus. Turėsite gerokai pavargti, kad atgautumėte pinigus, kuriuos esate paskolinę. Šį mėnesį žvaigždės palankiai vertins tuos Vėžio ženklo atstovus, kurie sugeba parodyti charakterį ir norą laimėti. Tačiau net ir tada, kai pavyks apginti savo interesus, bendras emocinis fonas gali išlikti neigiamas, ypač mėnesio pabaigoje.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Nuo pirmųjų spalio dienų Liūtas jausis esąs savo vietoje. Savo teises į lyderystę tvirtai ginsite ne tik darbe, bet ir su šeimos santykiais susijusiuose reikaluose. Tačiau pamatysite, kad jūsų valiai niekas ypatingai nesipriešins, o kitų pasitikėjimą tikrai pavyks pelnyti. Mėnuo bus paženklintas įsitraukimo į įvairius socialinius renginius, kuriuose aktyviai dalyvausite.

Tokiu atveju jūs pats būsite daugelio įvykių iniciatorius. Kai kurios oficialios šventės ar neoficialūs susibūrimai galimi jūsų namuose. Jūsų šeima ir draugai suteiks jums pagalbą ir paramą šiais klausimais. Šio mėnesio finansiniai reikalai pamažu gerės, o mėnesio pabaigoje galimi rimti pirkiniai, apie kuriuos seniai svajojote.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Po Mergelės ženklu gimusių žmonių gyvenimas spalį prabėgs pozityvioje planetų įtakoje. Jie gaus gerų impulsų ir sukaups daugiau energijos naujiems pasiekimams. Nesvarbu, kiek jums metų, jūs gausite tokį energijos užtaisą, kad jausitės jauni ir kupini jėgų. Asmeniniame gyvenime galimi nauji įdomūs nuotykiai, kurie įsimins ilgam.

Spalio mėnesį įgausite daugiau žavesio, spinduliuosite energiją, kuri trauks prie jūsų žmones, o tai leis išspręsti nemažai jus jau seniai kamuojančių problemų. Rudens viduryje ypatingą dėmesį turėtumėte skirti šeimai ir artimiems žmonėms. Savo namuose elgsitės kaip išmintingas mokytojas, žinantis atsakymus į visus klausimus.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Šeimos santykiai, meilė ir partnerio parama yra tai, kas spalio mėnesį Svarstyklėms bus itin svarbu. Jums teks priimti sprendimą, kuris galbūt turės įtakos visam likusiam jūsų gyvenimui. Tai gali būti ir sprendimas, susijęs su jūsų sveikata, didelė operacija ar naujas senų negalavimų gydymo metodas.

Ir daug kas priklausys nuo jūsų pasirinktos pozicijos šiuo klausimu. Darbe dabar jums bus sunku atlikti savo tiesiogines pareigas, nes jūsų viršininkai darys jums spaudimą. Tačiau situacija netrukus gali pasikeisti. Svarbiausia būti kantriems. Būkite ypač atsargūs keliaudami toli nuo savo namų. Yra pavojus nukentėti nuo žmonių, susijusių su nusikalstamu pasauliu.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Spalis – palankus metas darbštiems Skorpiono ženklo atstovams. Jūsų laukia pelnytas atlygis už darbą. Mėnuo bus ypač sėkmingas prekybos ir paslaugų sektoriuose dirbantiems asmenims. Rudens viduryje jūsų pajamos gali gerokai padidėti. Tai geras metas tiems, kurie planuoja šiek tiek pasitvarkyti savo namus ar net pradėti remontą.

Galėsite sėkmingai išleisti pinigus naujiems naudingiems dalykams, taip pat pradžiuginsite savo namiškius ir pagražinsite buitį. Jaunieji Skorpiono ženklo atstovai galės užmegzti naujus romantiškus santykius su pažįstamu žmogumi. Nereikėtų tikėtis ilgalaikio romano, bet pasilinksminti vis tiek galite.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šį mėnesį Šaulio ženklo atstovai priklausys nuo artimųjų ir nuo to, kokius santykius su jais palaiko. Tikrai stengsitės gerai sutarti su visais artimaisiais, tačiau gali atsitikti taip, kad kai kurie iš jų jums kažkodėl ims pavydėti. Tai gali sukelti kivirčų seriją šeimoje.

Konfliktas baigsis dar blogiau, jei artimiesiems iš karto neišsakysite savo nuomonės, o pasišalinsite nuo pokalbio. Pasistenkite kuo ramiau išsikalbėti ir išsiaiškinti santykius, kitaip pasipiktinimas gali išaugti iki nesuvaldomo masto. Todėl patariama nežaisti nesikalbėjimo žaidimo ir pasistengti kartu ieškoti išeities iš konfliktinių situacijų. Finansinė gyvenimo pusė spalį išliks nepakitusi, tačiau gerų karjeros perspektyvų kol kas tikėtis per anksti.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Spalio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai turėtų dažniau klausytis savo vidinio balso, o ne draugų ir gerų pažįstamų patarimų. Žmonės mėgsta patarinėti net tada, kai jiems trūksta žinių ir patirties, todėl gali jus netyčia suklaidinti. Verčiau įsiklausykite į save ir tada galėsite daug pasiekti. Tvarkydami finansinius reikalus šį mėnesį turėtumėte būti atkaklūs ir tvirti.

Pinigai pas jus lengvai neateis. Turėsite tiesiogine prasme juos išplėšti iš savo darbdavių. Astrologai pataria parodyti charakterį ir reikalauti, kad kiti atsižvelgtų į jūsų požiūrį, net jei jūsų nuomonė skiriasi nuo kitų žmonių nuomonės. Karjeros šį mėnesį padaryti nepavyks, tačiau jūsų namuose viešpataus šventinė ir šeimyninės laimės atmosfera.

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandenis spalio mėnesį bus užsiėmęs slaptais reikalais ir intrigomis. Lengvai supainiosite, suintriguosite priešininkus ir padarysite tai taip, kad nė vienas nieko neįtars. Tai nereiškia, kad tokie poelgiai padės kilti karjeros laiptais. Veikiausiai tiesiog įvykdysite kerštą, kurį seniai planavote.

Spalio viduryje darbe gali kilti nedidelių konfliktų su viršininkais. Finansinius reikalus tvarkykite atidžiai. Patartina turėti tam tikrą sumą, kuri jums praverstų sunkiais laikais. Kreditai ir paskolos jums dabar itin nepageidautini. Vandenio ženklo moterys spalį gali užmegzti aistringus romanus su naujais pažįstamais.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvys spalio mėnesį nebus linkusios į stabilumą ir stengsis padaryti viską, kas įmanoma, kad paįvairintų savo gyvenimą ir sukeltų maksimalų šurmulį. Kai kurie iš šio Zodiako ženklo atstovų užsiims ekstremaliu sportu, o kiti bandys suburti senus draugus ir surengti vakarėlį. Svarbiausia, kad jūsų nauji pomėgiai nevirstų priklausomybe, kitaip bus nepaprastai sunku nuo jų atitrūkti ir grįžti prie įprasto gyvenimo būdo.

Profesinėje veikloje taip pat būsite linkę priimti neeilinius sprendimus, tačiau vargu ar tai padės. Priešingai, tai sulėtins darbo procesą. Kai kurie susituokę Žuvų ženklo atstovai susigundys nukrypti į šoną. Dėl to jiems paskui teks gailėtis, nes rimtai apsunkins savo gyvenimą.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.