Vaikas - Liūtas
Apr 14, 2020 1945
Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą
Meilės horoskopas 2020 - Svarstyklės

Meilės horoskopas 2020 - Svarstyklės

2020 metų meilės horoskopas Svarstyklėms (rugsėjo 24 – spalio 23)

2020-aisiais Svarstyklės bus labai populiarios, o tai gali sukelti partnerio pavydą. Jei manote, kad nėra jokio pagrindo pavyduliauti, tai turėsite įrodyti ne žodžiais, bet darbais. Priminkite savo partneriui, kodėl jūs esate kartu, negailėkite jam komplimentų ir malonių staigmenų. Visa tai gali padėti išsklaidyti namuose tvyrančią įtampą, ir jūsų santykiai taps tokie pat, kokie buvo anksčiau, ar net geresni.

Jei dar nesate susituokę, žvaigždės pataria vestuves planuoti antrojoje metų pusėje, kuomet planavimas bus sklandesnis nei kitu metų laiku.

Neįsipareigojusios Svarstyklės mėgausis priešingos lyties atstovų dėmesiu, tačiau tikimybė, kad iš to kas nors išsirutulios, bus labai menka. Vis dėlto, kartu praleistas laikas gali būti net labai malonus ir įsimintinas, todėl neskubėkite atsisakyti kvietimo nueiti į pasimatymą.

Rekomenduojami video

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės