Meilės horoskopas 2020 - Šaulys

Meilės horoskopas 2020 - Šaulys

2020 metų meilės horoskopas Šauliui (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Turėsite progų nustebinti savo antrąją pusę, todėl žvaigždės pataria pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tikėtina, kad jūsų rodomas dėmesys bus tinkamai įvertintas ir tai padės sukurti dar darnesnius tarpusavio santykius. Trečiajame metų ketvirtyje gali kilti smulkių nesutarimų, tačiau jie bus nesunkiai išsprendžiami, jei stengsitės ieškoti kompromisų. Metų pabaigoje galite pajusti, kad jūsų santykiai atšalo, todėl pasvarstykite, kas padėtų į santykius įnešti šiek tiek ugnelės. Net ir tuomet, jei būsite labai užsiėmę ir neturėsite laiko atostogoms, suorganizuokite bent trumpą išvyką, į kurią leiskitės tik dviese.

Savo antrosios pusės dar nesutikusiems Šauliams žvaigždės yra paruošusios malonių staigmenų: progų užmegzti naujus santykius tikrai nestigs, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, ar jomis bus pasinaudota. Neatsisakykite pasiūlymų išeiti pasilinksminti, daugiau laiko praleiskite viešumoje, ir labai greitai galėsite džiaugtis užplūstančiais šiltais jausmais.

Rekomenduojami video

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės