Kaip sutikti 2022 metus?

Kaip sutikti 2022 metus?

2022 metų išvakarėse pasitiksime Vandens Tigro metus. Tikima, kad Naujųjų metų sutikimas gali turėti ženklų poveikį ateinančių metų sėkmei, todėl tam svarbu tinkamai pasiruošti. Jei viską atliksite tinkamai, galite neabejoti, kad pelnyti metų valdovo palankumą bus gerokai paprasčiau, taigi, kaip sutikti 2022 metus?

Metų akcentas – mediena

2022 metų valdovo simbolis – medis. Teigiama, kad vanduo yra glaudžiai susijęs su mediena, nes būtent jis padeda palaikyti augalų gyvybę. Jei svarstote, kaip Naujųjų metų išvakarėse papuošti namus, rinkitės natūralios medienos akcentus. Taip pat nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti iš medžio pagamintus aksesuarus – kas žino, galbūt būtent tai 2022 metais atneš jums sėkmę.

tigro metai

Kokia spalva bus laikoma sėkmingiausia?

Laimingiausia 2022 metų spalva bus juoda, tačiau skiriamos ir kitos spalvos, kurios Tigro metais taip pat gali atnešti sėkmę. Tai – mėlyna, žalia, raudona ir geltona. Žinodami šias laimingas spalvas galėsite paprasčiau pasirinkti šventines dekoracijas. Jei namuose planuojate atlikti remontą, galite atsižvelgti į 2022 metų laimingas spalvas – galbūt tai taip pat padės prisišaukti sėkmę Tigro metais.

Kaip pasipuošti?

Naujieji metai – viena didžiausių švenčių, kuriai neretai yra ruošiamasi anksto. Jei jau pradėjote svarstyti, kokiais drabužiais vertėtų pasipuošti, pirmiausia galite peržvelgti savo spintos turinį: tikėtina, kad čia rasite juodos spalvos drabužių. Žinoma, sutinkant Naujuosius metus norime, kad apranga būtų kuo šventiškesnė, todėl juodus drabužius galima derinti su ryškių spalvų aksesuarais: pavyzdžiui, galima pasirinkti raudoną ar oranžinį kaklo vėrinį, ryškiai mėlyną rankinę, žalius batelius, ir kt. Nebijokite eksperimentuoti – tikėtina, kad visas laimingas metų spalvas gana nesunkiai suderinsite tarpusavyje.

Laimingi skaičiai

Jei tikite skaičių magija, laimingi 2022 metų skaičiai gali padėti apsispręsti, kur švęsti Naujuosius metus. Tikėtina, kad sėkmė šypsosis tiems, kurių buto ar namo numeris yra 2, 4, 12, 22, 31 arba 45. Skaičių magiją galite pasitelkti ir ruošiant įvairius šventinius patiekalus: pavyzdžiui, galite paruošti dviejų rūšių pagrindinius patiekalus, keturis skirtingus užkandžius, ir t.t. Galite net neabejoti, kad 2022 metų valdovui tai tikrai nepraslys pro akis, todėl galėsite pelnyti jo palankumą.

kaip sutikti 2022 metus tigro metai

Švęsti vieniems ar draugų rate?

Nors sutikdami 2021-uosius vis dar buvome varžomi karantino apribojimų, tačiau reikia tikėtis, kad sutinkant Tigro metus situacija nebus tokia sudėtinga. 2022-ieji yra laikomi bendradarbiavimo ir komandinio darbo metais, todėl ir Naujuosius metus vertėtų sutikti ne vieniems, o artimųjų ar bičiulių kompanijoje. Jei keliausite į svečius, vertėtų nepamiršti dovanų su 2022 metų simboliu: puikiu pasirinkimu gali būti raktų pakabukai, marškinėliai, puodeliai ar kitos smulkmenos, kurios jūsų artimuosius tikrai maloniai nustebins.

Palankus metas grąžinti skolas

Naujųjų metų išvakarėse bus naudinga atsikratyti slegiančių finansinių įsipareigojimų naštos. Jei siekiate, kad Tigro metai būtų finansiškai stabilūs, turėtumėte pasistengti grąžinti skolas. Visai nesvarbu, kiek esate skolingi – vos kelis eurus ar kur kas didesnę sumą, grąžinę skolą galite tikėtis finansinės sėkmės ateinančiais metais.

Kokius patiekalus ruošti?

Pelnyti Vandens Tigro malonę bus kur kas paprasčiau, jei ruošdami valgius pasirinksite šiuos maisto produktus:

* Vynuogės: jas galite patiekti kaip užkandį, arba jomis papuošti įvairius patiekalus. Kinijoje tikima, kad Naujųjų metų išvakarėse reikia suvalgyti 12 vynuogių, nes tai užtikrins sočius ateinančius metus;

* Apvalūs vaisiai: galite rinktis obuolius, apelsinus, mandarinus, ir kt. Tikima, kad Naujųjų metų išvakarėse valgomi apvalūs vaisiai padeda pritraukti turtus ir sėkmę;

* Pupelės: šios ankštinės daržovės padeda pritraukti sėkmę ir užtikrinti klestėjimą. Jei norite, kad ateinantys metai būtų kuo sėkmingesni, Įtraukite pupeles į naujametinį valgiaraštį. Japonijoje Naujųjų metų išvakarėse įprasta valgyti juodąsias pupeles: tikima, kad tai gali užtikrinti kur kas geresnę savijautą ir sustiprinti sveikatą;

* Žalialapės daržovės: špinatai, petražolės, krapai ar lapiniai kopūstai padeda pritraukti turtus, todėl šias daržoves turėtų rinktis norintys praturtėti;

* Kiauliena: Kinijoje tikima, kad Naujųjų metų išvakarėse valgoma kiauliena padeda užtikrinti greitesnį progresą. Jei jaučiate, kad jūsų gyvenime viskas stovi vietoje, į šventinį meniu įtraukite kiaulienos patiekalus. Jei dėl tam tikrų priežasčių kiaulienos nevalgote, vietoj jos galite rinktis žuvį, kuri taip pat padės judėti į priekį;

* Kukurūzų duona: šis gelsvos spalvos kepinys simbolizuoja auksą, todėl kukurūzų duoną vertėtų rinktis tada, jei norite greičiau praturtėti.

kaledu stalas

Naujametinės salotos “Eglutė”

Ingredientai: virta vištienos filė – 1 vnt.; kietai virti kiaušiniai – 3 vnt.; svogūnas – 300 g; pievagrybiai – 400 g; aliejus – 3 valgomieji šaukštai; majonezas – 200 ml; konservuoti kukurūzai – 0,5 indelio; fermentinis sūris – 100 g; krapai – 2 pundeliai; druska; pipirai; granato sėklos eglutės papuošimui.

Na o šiame video galite matyti, kaip jas paruošti ir patiekti:

Kaip papuošti namus?

Jei Naujuosius metus nuspręsite sutikti savo namuose, vertėtų atsižvelgti į laimingas metų spalvas. Vandens Tigras bus patenkintas, jei pasirinksite ryškias raudonas dekoracijas, mėlynos ar žalios spalvos dubenėlius, juodos spalvos servetėles ar puodelius, ir t.t. Galite drąsiai rinktis kontrastingų spalvų dekoracijas, kurios pagyvins jūsų namus ir padės sukurti šventišką aplinką.

Jaukių ir linksmų švenčių mielieji!

Rekomenduojami video

Įdomybės