Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

3.8239795918367 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (196 balsai (-ų))

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (12.16-12.22)

Kitos savaitės horoskopas - Avinas

Avinas

Atrodys, kad visi tik ir reikalauja jūsų dėmesio, tačiau persiplėšti tikrai nepavyks. Žvaigždės rekomenduoja susidėlioti prioritetus ir nesistengti visur spėti tiesiog akimirkos tikslumu. Šuo laikotarpiu numatomi ir tam tikri netikėtumai, kurie gali pareikalauti šiek tiek jūsų laiko ir pakoreguoti planus, todėl atsisakykite preciziško planavimo, ir tiesiog plaukite pasroviui, – atlikite tik tai, kas jums atrodo svarbiausia.

Kitos savaitės horoskopas - Jautis

Jautis

Pagaliau galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kurį laiką teko įdėti tikrai nemažai pastangų, kad pavyktų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai malonias permainas. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, o papilnėjusi piniginė leis planuoti seniai išsvajotus pirkinius. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria saugotis ilgapirščių ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Palankus metas spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums šypsosi: nestokosite dėmesio ir pagyrų, todėl jus lydės tikrai pakili nuotaika. Draugai ir artimieji bus nusiteikę jums padėti, todėl prireikus pagalbos drąsiai į juos kreipkitės. Galite sulaukti tikrai patrauklaus darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite jo priimti – pirmiausia pasverkite naujos galimybės privalumus bei trūkumus, o jau tada imkitės tam tikrų veiksmų.

Šios savaitės horoskopas