Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

3.7573529411765 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (68 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (11.27-12.03)

Kitos savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Pirmoji savaitės pusė bus įtempta. Tačiau užbaigę susikaupusius darbus suprasite, kad sėkmingai užbaigėte greičiausiai ne vieną projektą. Pirmadienį daugiau bendraukite, nes šios dienos kontaktai gali būti labai naudingi. Vienišų Avinų šia savaitę laukia labai įdomi pažintis.

Kitos savaitės horoskopas - JautisJautis

Šią savaitę Jaučio ženklo atstovams tikėtinos trumpos išvykos ir ne vienas svarbus susitikimas. Tiesa trečiadienį dalykinių susitikimų geriau neplanuoti. Jeigu turite naujų idėjų, dabar pats laikas jas realizuoti. Antroje savaitės pusėje kažkas iš artimų giminaičių gali paprašyti Jūsų pagalbos.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Labai tikėtina, kad daugelį reikalų šią savaitę tiesiog paliksite savieigai, dėl ko gali kilti nesusipratimai ir nepasitenkinimas iš kolegų ar verslo partnerių pusės. Kad išlaikytumėte tai, ką jau esate pasiekęs, žiūrėkite į darbą atsakingiau.

Kitos savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Šią savaitę nejausite pinigų stygiaus, tačiau ir jų poreikis išaugs. Labiausiai jų pareikalaus vaikai, ar kiti šeimos nariai. Nesunkiai pelnysite vadovybės ar kolegų pasitikėjimą, tačiau turite būti atidūs. Kažkas iš kolegų gali kišti pagalius į ratus, nes nori pasirodyti geriau už jus.

Šios savaitės horoskopas

loading...
loading...