Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų 

(03.08-03.14)

Kitos savaitės horoskopas - Avinas

Avinas

Džiugins santykiai su artimaisiais. Dabar šeimos narių palaikymas jums bus svarbus kaip niekada anksčiau: gali prireikti jų patarimo ar tiesiog palaiminimo. Nors šiuo metu gali atrodyti, kad asmeninių tikslų siekimas reikalauja pernelyg didelių pastangų, tačiau tuomet, jei būsite pakankamai ryžtingi, labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Jei pajusite jėgų trūkumą, žvaigždės pataria to neignoruoti, ir pakankamai dėmesio skirti kokybiškam poilsiui, kuris jums bus tik į naudą.

Kitos savaitės horoskopas - Jautis

Jautis

Žvaigždės pataria labiau pasikliauti savo jėgomis. Tikėtina, kad pakliūsite į gana nemalonią situaciją, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, kaip į tai pažvelgsite. Labai greitai iš to galėsite tik pasijuokti, todėl per daug nesisielokite, jei ne viskas vyksta pagal iš anksto numatytą planą. Jei abejojate, ar einate tinkamu keliu, visada galite prašyti draugų ar giminaičių patarimo: jie į viską galės pažvelgti objektyviai, todėl priimti tam tikrus sprendimus bus gerokai paprasčiau.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Galite tikėtis atlygio už nuveiktus darbus. Nors kurį laiką atrodė, kad jūsų pastangos nėra tinkamai įvertinamos, tačiau dabar viskas pakryps į gerąją pusę. Darbo vaisiai bus tikrai saldūs, todėl galiausiai galėsite konstatuoti, kad tikrai buvo verta šiek tiek paplušėti. Žvaigždės žada, kad labai greitai galėsite džiaugtis pagerėjusia finansine padėtimi, tačiau kol kas vertėtų daugiau dėmesio skirti pinigų taupymo efektyvumo didinimui.  

Kitos savaitės horoskopas - Vėžys

Vėžys 

Būsite kupini entuziazmo, todėl kasdieniai darbai eisis kaip niekad sklandžiai. Tikėtina, kad prarasite saiko jausmą, ir norėsite prisiimti dar daugiau atsakomybių, tačiau žvaigždės pataria būti atsargiems ir nepersistengti: jei susitelksite vien tik į darbą, galite labai greitai perdegti. Vertėtų nepamiršti, kad jūsų artimieji taip pat nori jūsų dėmesio, todėl pasistenkite jų nenuvilti.


Kitos savaitės horoskopas - Liūtas

 

Liūtas 

Turėsite galimybę imtis naujos veiklos, todėl įvertinkite, ar tikrai norite tuo pasinaudoti. Nors dar neištirti horizontai visada vilioja, tačiau reikėtų įvertinti, kad nauja veikla visada reikalauja papildomo laiko. Turėtumėte gerai pagalvoti, ar šiuo metu galite sau tą leisti, ir ar dėl to nenukentės kita jūsų vykdoma veikla. Jei bus sunku apsispręsti, visada galite prašyti patarimo: aplinkiniai žmonės tikrai bus nusiteikę jums padėti.

Kitos savaitės horoskopas - Mergelė

Mergelė

Galite tikėtis permainų asmeniniame gyvenime, kurios tikrai paglostys širdį. Neįsipareigoję ženklo atstovai galės tikėtis malonių pažinčių, o turintys antrąją pusę – netikėtos staigmenos. Nors būsite nusiteikę daugiau laiko praleisti vienumoje, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu kažkas desperatiškai siekia jūsų dėmesio. Profesinėje veikloje taip pat galimos nedidelės permainos, kurios padės palypėti karjeros laiptais.

Kitos savaitės horoskopas - Svarstyklės

Svarstyklės 

Visos įdėtos pastangos pagaliau atsipirks. Nors kurį laiką atrodė, kad ne viskas einasi pagal planą, tačiau dabar galėsite mėgautis tikrai saldžiais darbo vaisiais. Turėtumėte atsiminti, kad niekas nenutinka šiaip sau: sunkumai mus tik dar labiau užgrūdina ir verčia judėti į priekį. Jei kiltų dvejonių, ar einate tinkamu keliu, žvaigždės pataria šiek tiek atsikvėpti: pailsėję tikrai rasite atsakymus į visus kankinusius klausimus.

Kitos savaitės horoskopas - Skorpionas

Skorpionas

Sėkmė šypsosis meno pasaulio atstovams: būsite kaip niekad kūrybingi ir nestokosite energijos įgyvendinant naujus sumanymus. Nors gali atrodyti, kad jus apėmė kūrybinės kančios, tačiau rezultatai tikrai džiugins. Žvaigždės žada, kad pagaliau sulauksite tinkamo įvertinimo – tai tikrai paglostys jūsų savimeilę.

Kitos savaitės horoskopas - ŠaulysŠaulys

Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams. Kurį laiką buvote labai užsiėmę, todėl artimiausi žmonės jautėsi taip, tarsi būtų antrame plane. Dabar turėsite galimybę visa tai ištaisyti: darbai eisis sklandžiai, todėl turėsite daugiau laiko, kurį galėsite skirti savo reikmėms. Pasistenkite, kad su šeima leidžiamas laikas būtų išnaudojamas kiek įmanoma efektyviau: net ir turėdami dvi laisvas valandas tikrai galėsite nuveikti kažką smagaus.

Kitos savaitės horoskopas - Ožiaragis

Ožiaragis 

Jei jūsų veikla susijusi su kūryba, šiuo laikotarpiu galite sulaukti netikėtos sėkmės. Džiugins ir tai, kad šioje situacijoje sulauksite itin stipraus artimų žmonių palaikymo, todėl įgysite dar daugiau pasitikėjimo savimi. Kitų profesijų atstovams taip pat žadamas palankus metas: tikėtina, kad turėsite galimybių susikurti tikrai gerą reputaciją, sulauksite patrauklių pasiūlymų bendradarbiauti ar net pasirašysite svarbias sutartis.

Kitos savaitės horoskopas - Vandenis

Vandenis

Norėsite, kad viskas eitųsi kur kas sklandžiau, ir tam prireiktų gerokai mažiau pastangų, tačiau šiuo laikotarpiu tai gali būti tiesiog neįmanoma. Žvaigždės pataria būti kantresniems: jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas palankesniu laikotarpiu. Jei priimant sprendimus kiltų tam tikrų dvejonių, nebijokite prašyti patarimo: atminkite, kad dvi galvos visada geriau už vieną.

Kitos savaitės horoskopas - Žuvys

Žuvys

Mažiau kalbų, daugiau darbų. Norėsite pasakoti apie savo ateities planus, tačiau taip elgdamiesi smarkiai rizikuojate greitai prarasti entuziazmą. Reikėtų atsiminti posakį, kuriame teigiama, kad laimė mėgsta tylą, todėl pasistenkite tuščiomis kalbomis nenubaidyti savo sėkmės. Jei planuojate imtis tam tikrų sumanymų įgyvendinimo, tą darykite jau dabar: kuo greičiau imsitės tam tikrų veiksmų, tuo greičiau galėsite džiaugtis saldžiais įdirbio vaisiais.

Šios savaitės horoskopas

Įdomybės