Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų 

(07.13-07.19)

Kitos savaitės horoskopas - Avinas

Avinas

Visas savo jėgas skirsite darbui, todėl labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Jei kurį laiką nesėkmingai stengėtės užbaigti seniau pradėtus projektus, dabar tą padaryti tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Greitu metu turėsite galimybę šiek tiek atsipūsti, tad tuomet, jei jau kurį laiką pasvajojate apie atostogas, dabar jau galite pradėti jas planuoti.

Kitos savaitės horoskopas - Jautis

Jautis

Norėsite, kad viskas klostytųsi tarsi savaime, tačiau tikslų įgyvendinimui gali prireikti gana nemažų pastangų. Jei kurį laiką atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar vertėtų susigriebti, ir imtis atitinkamų veiksmų. Šiuo laikotarpiu galite jausti jėgų trūkumą, todėl pravartu susiplanuoti bent trumpą išvyką, kurios metu pailsėsite, ir grįšite kupini energijos.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Pagaliau turėsite galimybę skirti laiko vien tik sau. Paskutiniu metu daug dėmesio skyrėte darbui ir savo artimųjų gerovės užtikrinimui, tačiau dabar atėjo laikas pasirūpinti savimi. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, pasistenkite nuo jų atsiriboti ir šiek tiek pailsėti. Progų palepinti save tikrai netrūks, todėl pasistenkite jomis pasinaudoti.

Kitos savaitės horoskopas - Vėžys

Vėžys 

Galite netikėtai sulaukti svečių, ir tai nebūtinai džiugins. Nors ir nuogąstausite, kad tai jums neleis pabaigti pradėtų darbų, tačiau tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio. Pasistenkite į susiklosčiusią situaciją reaguoti kiek įmanoma ramiau, pasvarstykite, kokie jūsų darbai gali palaukti, ir kuriuos jų turite atlikti tuojau pat.  Galite maloniai nustebti, kad suderinti darbą ir laisvalaikį yra paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, todėl nesibaiminkite, jei ne viskas eisis pagal planą.

Kitos savaitės horoskopas - Liūtas

Liūtas 

Jūsų laukia malonūs susitikimai: gali būti, kad atnaujinsite ryšius su seniai matytais draugais, arba turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Nors įvairių darbų tikrai nestigs, tačiau šiek tiek laiko tikrai galėsite skirti savo mėgstamai veiklai. Neatsisakykite progų susitikti su bičiuliais, išeiti pasilinksminti ar pasimėgauti kultūrine veikla: net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų laukia neatidėliotini darbai, šiek tiek malonaus poilsio tikrai bus į naudą.

Kitos savaitės horoskopas - Mergelė

Mergelė

Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai malonius įspūdžius, todėl nepraleiskite progų suplanuoti išvyką, apsilankyti teatre ar muziejuje. Būsite kaip niekad žingeidūs: jus domins net ir tokia veikla, apie kurią anksčiau net nesusimąstėte, todėl kursite ateities planus ir svarstysite apie naujų idėjų įgyvendinimą. Vis dėlto, pernelyg greitas užsidegimas gali labai greitai nuslopti, todėl pasistenkite neperdegti.

Kitos savaitės horoskopas - Svarstyklės

Svarstyklės 

Būsite kaip niekad energingi, todėl įstengsite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę. Žvaigždės žada itin palankų metą sportininkams, kurie galės tikėtis iš tiesų puikių rezultatų. Jei ilgą laiką atidėliojote tam tikrų darbų užbaigimą, dabar pats laikas susiimti, ir atlikti tuos darbus, kuriuos jau senokai atidėliojate. Jei projektų užbaigimas ir vėl bus atidedamas neribotam laikui, vėliau gali tekti susidurti su rimtomis kliūtimis.

Kitos savaitės horoskopas - Skorpionas

Skorpionas

Gali tekti priimti rimtus sprendimus, kurie turės didelį poveikį jūsų netolimai ateičiai. Nors juos priimdami norėsite kuo geriau viską apgalvoti, tačiau žvaigždės pataria nedelsti, ir pasistengti, kad nepraleistumėte savo šanso. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių patrauklių pasiūlymų, tačiau jie turės savo „galiojimo terminą“ – jei delsite galvodami, kaip vertėtų pasielgti, tikėtina, kad nieko nepešite.

Kitos savaitės horoskopas - ŠaulysŠaulys

Jūsų laukia darbingas metas, tačiau tikrai nėra jokio reikalo dėl to nerimauti. Būsite kur kas darbingesni nei įprastai, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Jei turite neužbaigtų darbų, žvaigždės pataria jų neatidėlioti, ir imtis ryžtingų veiksmų. Net ir tuomet, jei tam tikros užduotys kurį laiką atrodė paprasčiausiai neįveikiamos, dabar turėsite galimybę su jomis susidoroti be jokių pastangų. Jei tam tikrų darbų atlikimas pareikalaus kur kas daugiau pastangų nei esate numatę, nebijokite prašyti pagalbos – aplinkiniai asmenys bus nusiteikę geranoriškai.

Kitos savaitės horoskopas - Ožiaragis

Ožiaragis 

Jausitės mylimi ir naudingi: šiuo laikotarpiu netrūks progų padėti kitiems, ir už tai bus tinkamai atsidėkota. Net ir tada, jei atrodys, kad nieko nebespėjate, pasistenkite pakankamai dėmesio skirti savo šeimos nariams ir artimiausiems draugams. Žvaigždės pataria kuo mažiau laiko praleisti namuose – galbūt jau seniai nebuvote teatre ar muziejuje? Dabar tikrai turėsite progų šiek tiek pasilepinti, todėl pasinaudokite tokiomis galimybėmis.

Kitos savaitės horoskopas - Vandenis

Vandenis

Galite pajusti energijos trūkumą, todėl pagalvokite, kas jums padėtų įgauti daugiau jėgų. Galbūt seniai atostogavote ar vis nerasdavote laiko savo mėgstamai veiklai? Dabar bus tikrai palankus metas tai ištaisyti, todėl šiek tiek atsitraukite nuo darbų, ir pasimėgaukite mėgstamais užsiėmimais. Taip pat žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams: išeikite kartu pavakarieniauti, pradėkite planuoti bendras atostogas, ar tiesiog kartu pažiūrėkite linksą filmą.

Kitos savaitės horoskopas - Žuvys

Žuvys

Atrodys, kad likimo siunčiami išbandymai niekaip nepasibaigia, todėl norėsite tiesiog susisukti į antklodę ir pasislėpti nuo jus supančio pasaulio. Vis dėlto, šiuo laikotarpiu žvaigždės jums pataria elgtis priešingai: kuo labiau nieko nenorėsite, tuo labiau stenkitės dažniau išeiti į žmones, imtis naujų idėjų įgyvendinimo, ir t.t. Nors kasdienybėje gali tekti susidurti su įvairiomis kliūtimis, tačiau jas įveikę jausitės kur kas labiau patenkinti savimi

Šios savaitės horoskopas

Įdomybės