Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas

3.8956834532374 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (139 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Pirmadienį pasistenkite sumažinti jau susikaupusių darbų sąrašą. Antradienis ir trečiadienis tinkamas naujo projekto pradžiai. Antroje savaitės pusėje galvokite ką kalbate. Neatsargus žodis gali turėti ilgalaikių pasekmių. Savaitgalį aplankykite muziejų, parodą, arba nueikite į kiną, koncertą. Jums reikia naujų emocijų.

Savaitės horoskopas - JautisJautis 

Šią savaitę prieš imantis veiksmų profesinėje veikloje žvaigždės pataria viską apgalvoti, pasverti visus „už“ ir „prieš“, tik taip išvengsite galimų klaidų. Artimam žmogui gali prireikti Jūsų pagalbos, supratimo. Skirkite jam daugiau dėmesio, laiko, priešingu atveju jūsų santykiuose gali padvelkti „šaltukas“.

Savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Šią savaitę Dvynių ženklo atstovus lydės pakili nuotaika. Spinduliuosite energija, entuziazmu ir optimizmu. Atrodys, kad galite nuversti kalnus. Tačiau šioje vietoje ir galite suklupti. Kad ir koks aktyvus ir užsispyręs esate, nedarykite visų  darbų iš karto, nesistenkite aprėpti visko. Išskirkite svarbiausią tikslą, svarbiausias užduotis jam pasiekti ir kryptingai eikite tikslo link.

Savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Jausite mylimo žmogaus palaikymą, tik nereikalaukite iš jo daugiau, nei jis gali duoti. Antradienį padidėjusi ginčų ir konfliktų tikimybė. Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Ketvirtadienį tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, bus tik blogiau. Pasistenkite rasti kompromisą.

Ateinančios savaitės horoskopas