Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas

3.9290540540541 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (148 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Pirmoje savaitės pusėje gali pasitaikyti galimybė įgyvendinti savo seną svajonę. Deja, visos savaitės eigoje, galimos apgavystės, todėl būkite labai atidūs tvarkydami finansinius reikalus, niekam nepasakokite savo ateities planų ir nepasitikėkite žmonėmis atsitiktinai sutiktais jūsų kelyje. Vienišiams savaitgalį didelė romantiškos pažinties tikimybė.

Savaitės horoskopas - JautisJautis 

Šiuo laikotarpiu atsivers nemažai galimybių, susijusių su karjera ar verslu. Jūs puikūs specialistai, tačiau tai, kas seniau sekėsi gana lengvai, dabar pareikalaus didesnių pastangų. Žvaigždės nepataria laiką leisti šurmulingose vietose, kur daug žmonių, triukšmo, chaoso. Energijos pasisemsite tik pabuvę vienumoje, ramybėje, gamtos prieglobstyje ar prie jūros.

Savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Dabar itin palankus metas tvarkyti partnerystės reikalus. Visus iškilusius ginčus stenkitės spręsti taikiai ir išmokite ramiai priimti kritiką, jums ji gali labai praversti. Pamąstykite, ar tikrai viską darote tinkamai? O gal kitų žmonių pastebėjimai iš piršto nelaužti?

Savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Visus svarbius darbus šią savaitę atlikite patys, nepatikėkite jų kitiems. Ypač tai aktualu profesinėje veikloje. Antroje savaitės pusėje turėtų išsispręsti senas ginčas, kurio baigties jau nebesitikėjote. Labai svarbu pagarbiai elgtis su aukštesnes pareigas einančiais žmonėmis.

Ateinančios savaitės horoskopas

loading...
loading...