Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Šią savaitę Avino ženklo atstovus lydės pakili nuotaika. Spinduliuosite energija, entuziazmu ir optimizmu. Atrodys, kad galite nuversti kalnus. Tačiau šioje vietoje ir galite suklupti. Kad ir koks aktyvus ir užsispyręs esate, nedarykite visų  darbų iš karto, nesistenkite aprėpti visko. Išskirkite svarbiausią tikslą, svarbiausias užduotis jam pasiekti ir kryptingai eikite tikslo link.

Savaitės horoskopas - JautisJautis 

Darbas pasiglemš didžiąją dalį Jūsų laiko. Galite sulaukti puikaus pasiūlymo, kurį priėmę turėsite pademonstruoti visą savo profesionalumą. Taip pat turėsite galimybių užmegzti glaudžius ryšius su įtakingais žmonėmis. Būtinai jas išnaudokite. Šią savaitę bus pamirštos senos nuoskaudos, nuo ko pasijusite kur kas geriau.

Savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Nuo įdėtų pastangų priklausys gauti rezultatai profesinėje veikloje. Taigi, padirbėkite iš peties, tik nepersistenkite. Darbinei formai palaikyti svarbus ir poilsis. Pirmadienis ir antradienis labai tinkami dalykiniams susitikimams, naujų sutarčių pasirašymui. Puikus laikas ieškantiems naujo darbo, galite sulaukti labai gero pasiūlymo. 

Savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Pirmadienį galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Jeigu turite naujų idėjų, dabar pats laikas jas pradėti įgyvendinti. Trečiadienį ar ketvirtadienį tikėtini naudingi pasiūlymai. Savaitgalį praleiskite su šeima, daugiau bendraukite su vaikais. 

Ateinančios savaitės horoskopas

3.8636363636364 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (99 balsai (-ų))