Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas

3.9290322580645 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (155 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Savaitė nežada būti rami. Velsitės į konfliktus, įrodinėsite savo tiesas. Atminkite, kad vienos tiesos nebūna. Jeigu jaučiatės teisūs, dar nereiškia, kad tokie ir esate, nes kiekvienas žmogus situaciją mato savaip. Mažiau ginčų, barnių ir pagyrų sau, nes galite atstumti reikalingus ar net artimus žmones. Kuklumas šią savaitę tikrai nepakenks. Savaitgalis palankus meilei.

Savaitės horoskopas - JautisJautis 

Kiek įtempta savaitė. Gali būti, kad savaitės pradžioje pasijusite pakliuvę į situaciją be išeities. Nenusiminkite, greičiausiai nėra viskas taip blogai, kaip atrodo. Geriau išanalizavę esamą padėtį, tikrai rasite išeitį. Jeigu kažkas ir nesiseka, vis viena mažais žingsneliais judėkite pirmyn. Neabejokite savimi, abejonės trukdo veikti. Savaitgalį stsargiai su naujomis pažintimis, nes galite būti įtrauktas į nemalonią situaciją ar tiesiog kažkuo labai nusivilsite.

Savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Savaitė palanki, seksis beveik viskas ko imsitės. Labiau pasikliaukite savimi. Svetimas nuomones išklausykite, bet nesivadovaukite jomis. Savarankiškai priimti sprendimai bus kur kas geresni. Jeigu nesate visiškai patenkinti santykiais su partneriu, pavyzdžiui Jums trūksta artumo, ar jaučiatės nesuprastas, tiesiog atvirai pasikalbėkite su juo ir būsite išklausytas. Kitas žmogus negali skaityti Jūsų minčių. Savaitgalis labai tinkama išvykai su šeima ar draugais.

Savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Ši savaitė pareikalaus atidumo ir įžvalgos. Būsite labai užimti. Gali tekti priimti ne vieną svarbų sprendimą. Gerai pagalvokite prieš ką nors sakant ar darant. Neatsargiai pasakytas žodis gali pridaryti nemalonumų Jums arba Jums svarbiems žmonėms. Savaitgalį venkite konfliktų su artimaisiais.

Ateinančios savaitės horoskopas

loading...