Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas

3.9171974522293 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (157 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Šią savaitę neišvengsite konfliktų, greičiausiai dėl to, kad knietės primesti savo nuomonę aplinkiniams. Jeigu pamąstytumėte giliau, suprastumėte, kad kiekvienas žmogus situaciją mato savaip, todėl nėra vienos tiesos. Be to Jums tikrai neprivalu kažkam kažką įrodyti, ypatingai jeigu tai griauna santykius. Savaitgalį nedemonstruokite laikino silpnumo net ir artimiesiems.

Savaitės horoskopas - JautisJautis 

Ko besiimsite šią savaitę, Jums viskas seksis. Būsite labai aktyvūs, todėl net patys ambicingiausi planai gali būti realizuoti. Turėsite galimybę gerokai pasistūmėti į priekį. Ar ja pasinaudosite, žinoma priklausys nuo Jūsų pačių. Savaitgalį „užgrius“ buitiniai rūpesčiai. Pasistenkite nepervargti, išskirkite prioritetinius darbus, o viską, kas ne taip svarbu, atidėkite kitam savaitgaliui.

Savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Jau nuo pirmadienio gali žlugti savaitės planai, Jūsų idėjos bus nepalaikomos aplinkinių. Nenuostabu, kad jausite įtampą, gal net nusivylimą. Per daug nesikrimskite, tiesiog išlaukite šį laikotarpį. Viskas neužilgo susitvarkys, o gal net ir išeis į gerą. Savaitgalį nesunkiai gausite tai ko norite. Būkite švelnus ir dėmesingas mylimam žmogui.

Savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Į bendravimą šią savaitę turėtumėte žiūrėti ne kaip į laisvalaikio praleidimo būdą, o kaip į naudingų ryšių mezgimą. Įtakingi pažįstami padės Jums augti profesine prasme. Antroje savaitės pusėje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, kad jau išsprendėte. Savaitgalį Jūsų draugai gali padėti įgyvendinti tai, ką sugalvojote.

Ateinančios savaitės horoskopas

loading...