Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas

3.8818181818182 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (110 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Pirmoje savaitės pusėje sustiprės kūrybinis potencialas, atsiras didelis noras kurti, tobulinti savo įgūdžius. Nestabdykite, tai geras laikas, vedantis jus į sėkmę. Antroje savaitės pusėje išsilaisvinkite nuo visko, kas skaudina, slegia ir neleidžia gyventi ramybėje. Praeitis dažnai traukia mus atgal, apkartindama dabartį. Turite pamiršti visas praeities blogybes ir gyventi dabartimi, kartais žvilgtelint į ateitį.

Savaitės horoskopas - JautisJautis 

Sėkminga ir dvasinga savaitė, tačiau su viena sąlyga. Sėkmė lydės tik tuos ženklo atstovus, kurie norės tobulėti, ryžtingai sieks savo tikslų, o ne trypčios vietoje. Antroji savaitės pusė itin palanki planuoti savaitgalio išvyką ar atostogas.

Savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Padidėjęs aktyvumas, energija ir pasitikėjimas savo jėgomis leis nuversti kalnus. Gali būti, kad atrasite savyje naujų talentų, kurie pasuks jūsų gyvenimą nauja linkme. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite šeimai, tai suteiks daug džiaugsmo jums ir jūsų artimiesiems.

Savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Pirmoje savaitės pusėje gali pasitaikyti galimybė įgyvendinti savo seną svajonę. Deja, visos savaitės eigoje, galimos apgavystės, todėl būkite labai atidūs tvarkydami finansinius reikalus, niekam nepasakokite savo ateities planų ir nepasitikėkite žmonėmis atsitiktinai sutiktais jūsų kelyje. Vienišiams savaitgalį didelė romantiškos pažinties tikimybė.

Ateinančios savaitės horoskopas