Dienos horoskopas

Dienos horoskopas

Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Avinas

Avinas

Šiandiena laukia daugiau darbo reikalų nei paprastai. Tikėtinos derybos, susitikimai su svarbiais asmenimis, sutarčių pasirašymas ar panaši veikla. Turėsite progą vadovybei parodyti ką sugebate. Vakare sugadinti santykius bus lengviau, nei juos pataisyti.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Jautis

Jautis

Visas problemas šiandiena spręskite tyliai, nereikia visiems pasakoti, ko nemokate, nesugebate, kas jums nepatinka ar neduoda ramybės. Ypač tai svarbu darbinėje veikloje. Jeigu jūsų nusiskundimai pasieks vadovų ausis - gero nelaukite.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Dvyniai

Dvyniai

Šiandiena žvaigždės jums pataria nepersitempti, ir šiek tiek laiko skirti mažiems malonumams. Galbūt senokai skyrėte laiko savo hobiams, ar tiesiog ilgą laiką neturėjote progos pasilepinti masažu? Dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Vezys

Vėžys  

Trečiadienis palankus susitikimams ar svarbiems reikalams tvarkyti, tik neleiskite sau elgtis nepagarbiai ar karštakošiškai - tai gali pridaryti bėdos. Vakare pasistenkite nesipykti su artimaisiais, taip pat kaimynais.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Liutas

Liūtas 

Tikėtina, kad šiandiena patirsite nedidelį nuosmukį, bet nusiminti nereikėtų - viskas neužilgo susitvarkys. Labiau branginkite santykius su artimaisiais, nors kartais bus sunkoka suprasti jų elgesį, ar rasti kompromisą.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Mergele

Mergelė 

Emociškai sudėtinga tačiau gana sėkminga diena. Laikas tinkamas finansiniams, nekilnojamojo turto ar paskolų reikalams tvarkyti. Vakare nebūsite objektyvus pašnekovas, todėl venkite santykių aiškinimosi.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Svarstykles

Svarstyklės 

Šios dienos pastangos nenueis veltui - sulauksite aukščiau sėdinčio asmens pripažinimo ar net piniginio paskatinimo. Tiesa, bendraudami, per daug nesistenkite įrodyti savo tiesos, tai gali viską sugadinti.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Skorpionas

Skorpionas

Pagaliau pavyks sutvarkyti seną, ilgai kamavusią problemą - tai padės lengviau atsikvėpti bei pereiti prie kitų darbų. Pozityviau žvelk į profesinius reikalus. Dažnai nusiteikimas jums trukdo siekti aukštumų.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Saulys

Šaulys

Ši diena tinkama išvykoms, komandiruotėms, susitikimams su žmonėmis, galinčiais jums padėti kopti karjeros laiptais, arba tais, iš kurių semiatės naujų idėjų. Vakaras žada būti romantiškas - atrasite laiko pabūti su mylimu žmogumi. Gali kilti gerų minčių, kaip jį pradžiuginti.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Oziaragis

Ožiaragis 

Šiandiena bus nesunku rasti įtikinamų argumentų ir palenkti savo pusėn jums svarbų asmenį. Svarbiausia elgtis sąžiningai, nelipti per kitų galvas. Taip pat venkite dalivauti intrigose bei apkalbose, tai pridarys bėdos.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Vandenis

Vandenis 

Šiandiena elkitės kaip reikia, o ne kaip norite, nes tai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Nežaiskite su savo likimu ir per daug nerizikuokite. Taip pat būkite atsargesni vairuodami, eidami gatve, pasisaugokite vagių.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Zuvys

Žuvys

Diena tinkama skubiems reikalams tvarkyti, nedidelėms išvykoms, kelionėms. Aplinkybės klostosi gana palankiai, tad šios dienos veiksmai gali priartinti jūsų svajonės išsipildymą. Nepraleiskite progos nudžiuginti mylimą žmogų dovanėle.

Rekomenduojami video

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės