Dienos horoskopas

Dienos horoskopas

Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų 

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Avinas

Avinas

Šiandiena galite sulaukti malonių staigmenų. Atsargiau elkitės su pinigais. Būsite labiau linkę išlaidauti nei paprastai, tad Jūsų piniginė gali pavojingai ištuštėti. Geriau neplanuokite stambių pirkinių.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Jautis

Jautis

Ši diena bus aktyvi ir įdomi, tik antroje dienos pusėje gali apimti melancholiškos nuotaikos, sugrįžti seni jausmai, prisiminimai ar senos nuoskaudos. Tačiau tai netruks ilgai, greičiausiai vakare jau šėlsite draugų kompanijoje.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Dvyniai

Dvyniai

Šiandiena neleiskite emocijoms paimti viršaus, priešingu atveju tapsite labai pažeidžiami. Antroje dienos pusėje tarpusavio nepasitikėjimo atmosfera gali apsunkinti santykius su artimaisiais.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Vezys

Vėžys  

Dienos pradžioje galite jausti emocinę įtampą. Būsite linkę dramatizuoti įvykius ir perdėtai jautriai reaguosite į gana įprastus, kasdieniškus dalykus. Antroje dienos pusėje turėtumėte atsargiau elgtis su pinigais, nešvaistyti jų nereikalingiems pirkiniams, nes gali kilti didelis noras išlaidauti.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Liutas

Liūtas 

Šiandiena norėsite pabūti vieni, susidėlioti mintis, apgalvoti naujus gyvenimo tikslus ir siekius. Patinginiaukite, pasvajokite ir pasisemkite naujų jėgų, pavyzdžiui, gamtos prieglobstyje.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Mergele

Mergelė 

Gera diena, gausi kultūringo bendravimo ir įdomių pažinčių. Šiandiena vertėtų atsisakyti besaikio išlaidavimo ar didesnių pirkinių. Gali būti, kad vėliau gailėsitės išleidę krūvą pinigų, o pasitenkinimo dėl to taip ir negavę.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Svarstykles

Svarstyklės 

Šiandiena jūsų diena. Būsite dėmesio centre, kas labai džiugins. Vertėtų dažniau prisiminti išdalintus pažadus, atsižvelgti į aplinkinių interesus, kad netaptumėte tuščiai kalbančiu. Antroje dienos pusėje galite įsigyti keletą malonių pirkinių.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Skorpionas

Skorpionas

Šiandiena į jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmogus, su kuriuo anksčiau artimai bendravote. Greičiausiai jausite vidinį nerimą, bet tai normalu. Antroje dienos pusėje turėsite pasistengti pinigus leisti protingai.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Saulys

Šaulys

Šiandiena jūsų žavesiui bus sunku atsispirti ir gerbėjų netrūks. Rizikuojate didžiąją dalį dienos skirti vien vien flirtui ir meilės reikalams. Atvirumas ir įsiklausymas į tikruosius jausmus gali apsaugoti nuo nusivylimų.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Oziaragis

Ožiaragis 

Šiandiena jūsų gali neaplenkti nervinė įtampa. Norėdami atrasti ramybę, turite išmokti susivaldyti. Vertėtų susitvarkyti namus ar darbo vietą ir išmesti viską, kas nereikalinga. Tikėtina, kad šiukšlių bus nemažai, o jūs pasijusite kur kas geriau.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Vandenis

Vandenis 

Šiandiena atleiskite sau viską, pasidžiaukite savo laimėjimais ir visiškai nekreipkite dėmesio į aplinkinių nuomonę. Vakare tikėtinas smagus susitikimas ar linksmas vakarėlis draugų rate.

Dienos horoskopas, rytojaus horoskopas - Zuvys

Žuvys

Šiuo metu vertėtų labiau įsiklausyti į artimųjų nuomonę, apsvarstyti rūpimą problemą ar situaciją ne vieniems, o su artimais žmonėmis. Antroje dienos pusėje galite atskleisti seną paslaptį arba sužinoti apie rezgamas intrigas. Atidžiau klausykite kas jums sakoma, nieko nepraleiskite pro ausis.

Rekomenduojami video

Įdomybės