Liūtas meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Liūtas meilėje:

- Dėmesingas, rūpestingas ir dosnus.
- Romantiškas ir globėjiškas.
- Paprastai meilėje daugiau atiduoda nei gauna pats.
- Patinkančio ar mylimo žmogaus dėmesį stengiasi užkariauti komplimentais ir dovanomis.
- Vertinantis kokybę o ne kiekybę.
- Ištikimas, jeigu myli.
- Savininkiškas. Kad ir menkiausias mylimo žmogaus flirtas su priešingos lyties asmeniu gali labai įžeisti Liūto savimeilę.
- Gali nutraukti santykius be ilgų ceremonijų, su stebėtinu abejingumu.

Patarimai:

Jeigu tavo mylimas žmogus yra Liūtas, nuoširdžiai žavėkis juo, gerbk ir mylėk, pasistenk, kad jis jaustūsi svarbiausiu žmogumi tavo gyvenime. Niekada jam neprieštarauk ir nebandyk vadovauti. Liūtas tiesiog gimęs lyderiauti, su buvimu kažkieno šešėlyje jis niekada nesusitaikys.

Seksualumas

Po Liūto ženklu gimęs žmogus seksualus ir aistringas, tačiau jis turi jausti partnerio susižavėjimą ir pagarbą, turi žinoti, kad atitinka mylimojo (mylimosios) seksualinius reikalavimus. Jam tai labai svarbu. Iš partnerio Liūtas tikisi ištikimybės, švelnumo, susižavėjimo šūksnių ir ilgų glamonių, be to, net ir miegamajame, jis norės lyderiauti.

Kaip susuvilioti Liūto vyrą?

Nesitikėkite sužavėti šio vyro vien savo vidumi, negailėkite pinigų ir laiko savo išvaizdai puoselėti, juk "prizas" vertas pastangų. Visada būkite susitvarkiusi, pasidažiusi, elegantiška, švytinti ir efektinga, juk Liūtas - karalius, tad jam reikalinga tikra karalienė, jis nori didžiuotis savo moterimi. Be to, pamačius kad moteris netvarkinga, vyro Liūto aistra negrįžtamai užges.

Liūto ženklo vyras yra labai vyriškas, dėmesingas ir dosnus, todėl aplink jį gali suktis ne viena atkakli gerbėja. Būkite pasiruošusi konkuruoti. Nepamirškite, kad jis labiau vertina ilgalaikį ryšį su viena partnere, nei trumpalaikius meilės nuotykius, todėl nepasirodykite pernelyg lengvai prieinama, leiskite jam jus užkariauti. Neflirtuokite su kitais vyrais, būkite ištikima, vyrui Liūtui tai labai svarbu. Priešingu atveju rizikuojate įžeisti jo savimeilę, kažin ar šis vyras tai atleistų.

Bendraudama su Liūto vyru būkite taktiška ir kantri, nesileiskite su juo į ginčus, taip tik atstumsite jį nuo savęs. Šio ženklo vyrai mėgsta kalbėti apie save, savo padėtį visuomenėje ir puikias galimybes. Tiesiog klausykitės ir žavėkitės juo visur ir visada. Bet kokia kritika jį gali labai įžeisti.

Kaip susuvilioti Liūto moterį?

Liūtukė supranta, kad yra patraukli ir gali manipuliuoti vyrais. Meilėje ji gana išranki, savo antrajai pusei kelia nemažus reikalavimus, todėl gali ilgą laiką būti vieniša. Ji tikisi galantiško ir mandagaus kavalieriaus. Taip pat jai svarbu, kad vyras būtų ambicingas, veiklus ir siektų karjeros. Šalia jos esančiu vyru turi žavėtis ne tik ji, bet ir jos draugai.

Dažnam vyrui Liūto ženklo moteris atrodo sunkiai pasiekiama. Tačiau jeigu ji jumis susidomėjo ir atrodo jog merginimui pasiduoda gana lengvai ir situaciją valdote jūs, neapsigaukite, viena neapdairi klaida ir suprasite, kad būtent ji nustatinėja žaidimo taisykles. 

Iš širdies draugo Liūto ženklo moteris tikisi išskirtinio dėmesio, susižavėjimo, ilgų glamonių ir aistringų meilės prisipažinimų. Jai patinka kilnūs, net riteriški vyro poelgiai. Liūtukė išdidi ir žvilgsnių į kitas moteris nepakęs. 

Poros suderinamumas - Liūtas

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.