Kaip sutikti 2023 metus, kad pelnytumėte metų šeimininko palankumą?

Kaip sutikti 2023 metus

Naujieji metai – tai šventė, kurios laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. 2023 metų išvakarėse pasitiksime Juodojo Vandens Triušio metus. Tiesa jie ateis ne naktį iš gruodžio 31-osios į sausio 1-ąją, o tik 2023-ųjų sausio 22-ąją.

Manoma, kad Naujųjų metų sutikimas gali turėti poveikį ateinančių metų sėkmei, o dėmesingumas ruošiantis šventei gali atnešti teigiamų pokyčių į mūsų gyvenimą. Tad kodėl nepabandžius? Tačiau tai įvyks tik tuo atveju, jei tuo tikėsite ir tam pasiruošite. Taigi, kaip sutikti 2023 metus, kad pelnytumėte metų šeimininko palankumą?

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad Triušis yra šeimos ženklas. Jis švelnus, meilus, mėgstantis malonų bendravimą, ramybę bei šiltus santykius šeimoje. Jeigu vis dar gyvenate „civilinėje santuokoje“ 2023 metais turėtumėte įteisinti savo santykius. Triušio metais sudaryta santuoka bus tvirta, pagrįsta meile ir pagarba.

Kokios spalvos bus sėkmingos 2023 metais?

Sėkmingiausios 2023 metų spalvos - juoda ir mėlyna, tačiau skiriamos ir kitos spalvos, kurios Triušio metais taip pat gali atnešti sėkmę. Tai – žalia, smėlio, auksinė, ruda, daug pilkų atspalvių. Žinodami šias laimingas spalvas galėsite paprasčiau pasirinkti šventines dekoracijas. Jei namuose planuojate atlikti remontą, galite atsižvelgti į 2023 metų sėkmės spalvas – galbūt tai taip pat padės prisišaukti sėkmę į namus Triušio metais.

2023 juodojo vandens triusio metai

Kaip pasipuošti Naujųjų sutikimui?

Paprastai Naujųjų metų šventei ruošiamės iš anksto. Jei jau pradėjote svarstyti, kokiais drabužiais pasipuošite, pirmiausia peržvelkite savo spintos turinį: tikėtina, kad čia rasite juodos ar mėlynos spalvos drabužių. Jums nereikia brangių, „rėkiančių“ drabužių ar papuošalų. Triušį kuklus gyvūnas, jį sužavės drabužiai, pagaminti iš natūralių audinių. Kategorišką „ne“ reikėtų pasakyti kailiniams ir drabužiams iš sintetinių medžiagų.

Žinoma, sutinkant Naujuosius metus norime, kad apranga būtų kuo šventiškesnė, todėl juodus ar mėlynus drabužius galima derinti su kitų spalvų aksesuarais. Nebijokite eksperimentuoti – tikėtina, kad sėkmingas metų spalvas nesunkiai suderinsite tarpusavyje.

Švęsti vieniems ar draugų rate?

Geriausias būdas sutikti 2023 metus šeimos ar artimiausių draugų rate. Vakarėlis neturėtų būti labai triukšmingas, triušis mėgsta ramybę.

Jei keliausite į svečius, vertėtų nepamiršti dovanų su 2023 metų simboliu: puikiu pasirinkimu gali būti raktų pakabukai, marškinėliai, puodeliai ar kitos smulkmenos, kurios jūsų artimuosius tikrai maloniai pradžiugins.

kaip sutikti 2023 metus triusio metai

Palankus metas grąžinti skolas

Naujųjų metų išvakarėse bus naudinga atsikratyti slegiančių finansinių įsipareigojimų naštos. Jei norite, kad Triušio metai būtų finansiškai stabilūs, turėtumėte pasistengti grąžinti skolas. Visai nesvarbu, kiek esate skolingi – vos kelis eurus ar didesnę sumą, grąžinę skolą galite tikėtis finansinės sėkmės ateinančiais metais.

Jums aktuali meilės tema?

Jei ateinančiais metais norite mylėti, išlaikyti ir puoselėti savo meilę, galite atlikti tokius veiksmus:

* Užkabinkite ant eglutės širdelės formos žaisliuką;
* Naujųjų metų išvakarėse uždekite 7 žalios spalvos žvakes. Tai padės pritraukti laimę ir gerovę į jūsų šeimą;
* Aidint paskutiniams laikrodžio dūžiams tvirtai laikykite savo mylimojo (mylimosios) ranką.
 
juodojo vandens triusio metai

Kaip pritraukti pinigus?

Triušis mėgsta klestėjimą. Kad 2023 m. turėtumėte pakankamai pinigų, galite atlikti šiuos veiksmus:

* Jei, pasitinkant Triušio metus, ant kiekvieno šventinio stalo kampo, po staltiese, padėsite po monetą, pinigų jums netrūks visus metus.
* Iki Naujųjų metų grąžinkite visas skolas;
* Jeigu kažkas skolingas jums, taip pat vertėtų tuos pinigus susigrąžinti;
* Papuoškite eglutę popierinėmis kupiūromis ir saldainiais;
* Apdaužytais kraštais ar įskilę indai – skurdo ženklas. Jeigu turite namuose tokių indų, išmeskite juos. Beje, tai reikia daryti nuolat, nepaisant švenčių.

Kokius patiekalus ruošti?

Kadangi triušis yra žolėdis, ant Naujametinio stalo turėtų būti gausu augalinio maisto. Tai gali būti švieži vaisiai ir daržovės, įvairios salotos. Jei ketinate patiekti mėsos patiekalus, renkantis mėsą pirmenybę reikėtų teikti ėrienai ar paukštienai. Taip pat tinka jūros gėrybių ir žuvies patiekalai. Be tradicinio šampano ant stalo galite dėti gero naminio vyno butelį, kompotus, įvairių vaisių gėrimus.

2023 metu sutikimas

Naujametinės salotos “Eglutė”

Ingredientai: virta vištienos filė – 1 vnt.; kietai virti kiaušiniai – 3 vnt.; svogūnas – 300 g; pievagrybiai – 400 g; aliejus – 3 valgomieji šaukštai; majonezas – 200 ml; konservuoti kukurūzai – 0,5 indelio; fermentinis sūris – 100 g; krapai – 2 pundeliai; druska; pipirai; granato sėklos eglutės papuošimui.

Šiame video galite matyti, kaip jas paruošti ir patiekti:

Kaip papuošti namus?

Jei Naujuosius metus nuspręsite sutikti savo namuose, ruošiantis šventei vertėtų atsižvelgti į laimingas metų spalvas: juodą, mėlyną, žalią, smėlio, auksinę, rudą, bei pilkus atspalvius. Vandens Triušis bus patenkintas, jei rinksitės šių spalvų detales: dekoracijas, indus, servetėles ir kt.. Tai pagyvins jūsų namus ir padės sukurti šventišką aplinką. Kartu su kitais žaislais ant eglutės pakabinkite po kelis kankorėžius ir graikinius riešutus. Po eglute padėkite triušio figūrėlę. 

Ko negalima daryti prieš Naujuosius metus?

Egzistuoja keli dalykai kurių geriau nedaryti Naujųjų metų išvakarėse. Štai jie:

* Negalima Naujųjų metų šventę švęsti be eglutės: jei aplinkybės neleidžia jos įsigyti, namus papuoškite bent eglės šakele;
* Naujųjų metų išvakarėse negalima pyktis, ginčytis, skūstis ir piktintis išeinančiais metais. Taip pat negalima skųstis bloga sveikata, bėdomis, pinigų trūkumu. Juk sutinkate naujus metus, tad visą negatyvą palikite senuose;
* Neruoškite šventinių patiekalų esant blogos nuotaikos.
* Negalima sutikti Naujuosius metus netvarkinguose namuose;
* Negalima pradėti skalbtis ar tvarkytis gruodžio 31 dieną.
 
triusio metu sutikimas

Ką reikia padaryti prieš Naujuosius metus?

* Ant kažko pykstate ar esate nepatenkinti savo poelgių? Atleiskite sau ir kitiems, nepasitikite naujų metų su pykčiu ir nuoskaudomis širdyje. Jeigu tai įmanoma, pasistenkite susitaikyti, o jei ne, tiesiog atleiskite ir pamirškite;
* Sutikite Naujuosius metus geros nuotaikos;
* Paleiskite senuosius metus su dėkingumu širdyje;
* Suplanuokite ateinančius metus ir nusiteikite svajonių išsipildymui;

Jaukių ir linksmų švenčių mielieji!

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.