Zodiako ženklai

Zodiako ženklai: ar visais jais galima pasikliauti sunkią minutę?

3.6538461538462 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (13 balsai (-ų))

Sakoma, idealių žmonių nebūna. Neretai neišvengiamai atsiranda priešiškumas ir antipatija tarp žmonių, nepaisant to, po kuriuo Zodiako ženklu jie yra gimę. Juk visi mes ne be ydų. Visi mes kažko nemylime, bet yra dalykų, kurie tiesiog išveda iš pusiausvyros. Tada tikrai pasakome sau: „Su juo man nepakeliui“. Todėl, ar draugystė tikra, neretai paaiškėja tik sudėtingose gyvenimo situacijose. Ne veltui apie gerą ir atsidavusį draugą sakoma: „Aš su juo eičiau į žvalgybą“. Bet ar visi jūsų draugai, bičiuliai, kaimynai, o gal tiesiog pažįstami žmonės patikimi ir, ar visais jais galima pasikliauti sunkią minutę? Taigi, šiame horoskope jūs taip pat galėsite sužinoti ir su kuriais Zodiako ženklais galima „eiti į žvalgybą“, o su kuriais ne!

Avinas

Šio ženklo atstovai nepakantūs lėtapėdžiams žmonėms ir kurie vadovaujasi vien jausmais. Taigi, bene didžiausia antipatija jaučiama tarp Avino ir Žuvies ženklo žmonių. Šių ženklų atstovai gali tikėtis nebent egzistavimo greta vienas kito sukandus dantis. Dar geriau - kai vienas kito nemato.

Beje, Avino žmonės ne juokais įsiunta, kai jų kas nors prašoma padaryti. Todėl, kad jie labai brangina savo laiką ir interesus. Šio ženklo atstovai negali pakęsti ir įkyrių žmonių. Tik pamėginkite „prilipti“ prie Avino savo prašymais, tai jis gali ne tik iškoneveikti, bet ir pasiųsti velniop. Ir tai tik geriausiu atveju. Užtat į žvalgybą su Avinu galima eiti, nors tai ir bus pakankamai rizikinga. Mat šio Zodiako ženklo atstovams nieko nereiškia pereiti „kiaurai sieną“ ir atsidurti priešo teritorijoje. Negana to, Avinas bus karingai nusiteikęs ir žūt būt pasistengs jus apginti. Nors ir kelia abejonių, kad bus pasiektas galutinis tikslas. Kadangi su šio ženklo žmogumi galite prisivirti košės tiek, kad paskui kažin ar abiems kartu pavyks ją išsrėbti.

Jautis

Šio ženklo žmonėms, norint sukelti aplinkinių pasipiktinimą ar neapykantą, reikia labai svarios priežasties. Viena iš tokių priežasčių – visiškas ignoravimas ir abejingumas. Įdomu tai, kad gimusiems po šiuo Zodiako ženklu nereikalingas nei viešumas, nei populiarumas, todėl tikrai nededa pastangų, kad kas nors į juos atkreiptų ir dėmesį. Iš visų 12 Zodiako ženklų Jaučio žmonėms sunkiausia atrasti bendrą kalbą ar susitarti su Avino ir Dvynių ženklo atstovais. Todėl su jais Jaučiui akivaizdžiai nepakeliui.

Beje, gimusieji po šiuo Zodiako ženklu – tai tie patys žmonės, kurie nuolat mėgsta kartoti: „Gana lipti purvinais batais ant mano širdies ir sielos“. Greičiausiai dėl tos pačios priežasties Jaučio ženklo atstovai pradeda nervintis, kai kiti pradeda be jokio reikalo blaškytis, juos skubinti arba kiša nosį ten, kur nereikia. Galų gale, kai neprašomas kiti pradeda jam dalinti patarimus. Todėl, jei norite susipykti su Jaučiu ir kad jis jums pasakytų: „Mums daugiau nebepakeliui“, ir toliau uoliai nurodinėkite jam bei mokykite, kaip reikia gyventi.

Užtat Jautis – patikimas „žvalgas“. Jis - ramus, išlaikytas, atsargus ir šaltakraujis. Su juo tikrai nepražūsite. Jautis nė nemirktelėjęs nukenksmins priešininką ir šimtu procentų atliks jam patikėtą užduotį.