Rugpjūčio mėnesio horoskopas (2017)

Rugpjūčio mėnesio horoskopas (2017)

3.3846153846154 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 balsai (-ų))

Avinas - Rugpjūčio mėnesio horoskopasAvinas (03.21 - 04.20)

Kad pasiektumėte norimų rezultatų rugpjūčio mėnesio horoskopas pataria keistis. Atnaujintas įvaizdis padidins Jūsų galimybes daugelyje sričių. Nenumokite ranka į kolegų patarimus ir nesivelkite į konfliktus ir apkalbas. Stambius pirkinius, investicijas ar keliones geriau atidėti geresniems laikams. Rugpjūtį nesunkiai atsikratysite nereikalingų kilogramų, tad pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte. Daugiau laiko praleiskite gryname ore, tik per daug nesimėgaukite tiesioginiais saulės spinduliais.

Jautis - Rugpjūčio mėnesio horoskopasJautis (04.21 - 05.21)

2017 metų rugpjūčio mėnesio horoskopas pataria Jaučiui daugiau ilsėtis. Karjeros srityje „nešuoliuosite“, netgi galite jausti didelį vadovų ar verslo partnerių spaudimą. Tad ar ne geriau paatostogauti? Pasirūpinkite namais, šeima, daugiau dėmesio skirkite vaikams. Jeigu visgi darbuositės, būkite atidesni. Nepamirškite duotų pažadų, svarbių užduočių, neužbaigtų darbų. Užmaršumas rugpjūtį gali Jums pakenkti.

Rugpjūčio mėnesio horoskopasDvyniai (05.22 - 06.21)

Dvyniams rugpjūčio mėnesio horoskopas pataria labiau susitelkti į svarbiausius dalykus, mažiau dėmesio skirti smulkmenoms. Stenkitės įvertinti situaciją ir pamatyti savo galimybes, tada lėtai bet užtikrintai judėsite pirmyn. Reikšmingus susitikimus ar derybas vertėtų atidėti vėlesniam laikui. Atsakingu momentu galite leptelti kažką visai netinkamo, kas „nubrauks“ tai kas jau pasiekta. Nederėtų šį mėnesį Dvyniams kištis į svetimas problemas. Norėdami kažkam padėti galite tik apsunkinti padėtį.

loading...