Meilės horoskopas Kovo mėnesiui (2018)

Meilės horoskopas Kovo mėnesiui (2018)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)

Avinas

Jeigu jau turite artimą sielą, santykiuose bus jaučiamas atšilimas ar net jausmų įkarštis. Tiesa būsite gana jautrūs, linkę į viską perdėtai reaguoti. Esant tokios būsenos labai lengva priskaldyti malkų, padaryti ar pasakyti tai, dėl ko vėliau gailėsitės. Todėl kovo mėnesį pirmoji turi eiti mintis ir tik po to veiksmas. Vieniši Avinai pirmąjį pavasario mėnesį gali sutikti žmogų, kuris užvaldys visas jų mintis.

Jautis

Jeigu jaučiate simpatiją priešingos lyties asmeniui, parodykite jam tai, imkitės iniciatyvos patys, nelaukite kol tai padarys ji ar jis ir nebesidairykite į šalis ieškodamas idealo, nes galite likti nesuprasti, ir be poros, nes supratusi, kad nekelia jums jokių emocijų, naujoji simpatija gali pasitraukti. Tuo tarpu santuokoje gyvenančių Jaučių šeimose vyraus harmonija.

Dvyniai

Pirmoje mėnesio pusėje santykiuose su partneriu galite jausti atšalimą. Tačiau vėliau viskas sparčiai taisysis į gerąją pusę, o jeigu dar įdėsite truputėlį pastangų.. Suplanuokite smagią išvyką, arba leiskite romantiškus vakarus kartu. Jausmų išreiškimui ar piršlyboms labiau tiiks antroji mėnesio pusė, tačiau nepamirškite, kad visus gerus dalykus šį mėnesį lems jūsų nuoširdumas.

loading...