Spalio mėnesio horoskopas 2018

Spalio mėnesio horoskopas (2018)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)

Spalio mėnesį reikėtų pamiršti tokį įprastą reiškinį kaip rudens depresija. Ją šį mėnesį pakeis džiaugsmas ir malonūs rūpesčiai.  Dauguma pajus norą susipažinti ir ieškoti „savo“ žmogaus.  Tai  palies ne tik romantiškus santykius, bet ir draugiškus bei santuokinius.

Spalis suteiks tokią galimybę susipažinti. Susitikimas su bendraminčiu galės įvykti netikėtomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, prekybos centre prie kasos, autobuse ar šalia gėlių parduotuvės.  Bus įdomu, tai sujaudins ne tik komunikabilius žmones, kurie visada pasirengę pabendrauti su gerais pašnekovais, bet ir uždarus  asmenis, kurie gali netikėtai nuspręsti atverti sielą simpatiškam nepažįstamajam.

Tik nereikia naiviai pasitikėti kiekvienu sutiktuoju, kitaip galite likti apgauti arba būti įtraukti į abejotiną finansinę aferą.  Ypač didelis pavojus gresia damoms ir kūrybinių profesijų atstovams.

AVINAS

(03.21–04.20)

Spalio mėnesį Avinas užsimanys pabūti vienumoje. Kurį laiką jam tas pavyks, bet paskui jį aplankys netikėti svečiai ir pasidžiaugti ramybe nepasiseks.  Tokia situacija supykdys ir taip sunkai sugebantį suvaldyti savo emocijas Aviną. Tai atsilieps jo santykiams su artimaisiais ir draugais.  Konfliktai kils lygioje vietoje, atmosfera bus maksimaliai įkaitusi.  Kad padėtis dar labiau nepablogėtų, Avinui teks sąmoningai pačiam slopinti savo pyktį ir paprašyti atleidimo savo artimųjų.

Nusiraminti ir atgauti savitvardą Avimui padės pažintis su simpatišku priešingos lyties asmeniu. Galimas trumpas romanas.

Finansinė Avino padėtis šį mėnesį bus gana stabili. Palankios aplinkybės siekti karjeros ir didesnio atlyginimo.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Rudens vidurys Jaučiui bus nevienareikšmis: iš vienos pusės, jis nuolat atsidurs dėmesio centre, kas glostys jo savimeilę, iš kitos pusės, smarkiai pavargs nuo to, kad teks dažnai slėpti savo tikruosius jausmus ir šypsotis net tada, kai jo nuotaika bus prasta.

Kitaip nieko nebus, juk šio ženklo atstovams spalį labai svarbu bus  siekti užsibrėžtų tikslų, pademonstruoti vadovams ne tik savo profesionalius sugebėjimus, bet ir pasirodyti maloniu žmogumi. Būtent šios savybės jam reikalingos karjerai siekti.

Mėnesio viduryje Jautis supras, kad veltui stengėsi, nes už jį jau viską nusprendė kiti.  Planų žlugimas neigiamai atsilieps Jaučio emocinei būsenai. Jeigu jis nesiims priemonių pats ir nesustabdys savo neigiamų minčių srauto, gali tekti kreiptis į psichologą.

/* */