Rugsėjo mėnesio horoskopas (2020)

Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Rugsėjo mėnesį Fortūna bus palanki tiems, kurie turi stiprios asmenybės bruožų – ryžtingumą, iniciatyvumą, drąsą. Jeigu kas nors bandys jus prispausti, pažeisti jūsų teises, išreikškite savo nepasitenkinimą atvirai. Nesitikėkite, kad teisingumas ims triumfuoti savaime. Pataisyti pašlijusius santykius su artimaisiais, kolegomis ar kaimynais pavyks tik atvirais ir konkrečiais pokalbiais. Būkite tiesūs ir nuoširdūs – taip pasieksite daugiausia.

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Rugsėjo mėnesį Avinui labiausiai rūpės darbas ir santykiai kolektyve. Patartina neatsisakyti padėti kolegoms, taip pavyks pagerinti santykius su jais. Svarbu laikytis savo žodžio ir tesėti duotus pažadus. Būtina stengtis nežadėti niekam nieko, ką būtų sunku įvykdyti.

Rudens pradžioje kasdienė rutina ims erzinti Aviną, jis norės mesti visus jam pavestus darbus, trenkti durimis ir išeiti kuo toliau. Kad to neatsitiktų, jam reikia pagalvoti apie vadovų požiūrį į jį. Kvaila būtų prisidaryti nemalonumų lygioje vietoje.

Šis periodas bus palankus Avino asmeniniam vystymuisi ir darbui su savo trūkumais. Tinkamas metas atsikratyti žalingų įpročių.

Avinui patartina stengtis kiekvieną darbą daryti kūrybiškai, šlifuoti savo charakterį, tada ir jo visuomeninė padėtis pradės sparčiai kisti.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Pirmąjį rudens mėnesį Jautis bus gana produktyvus ir užsiims aktyvia veikla. Jo lozungu taps žodis „reikia“. Atsakomybės jausmas nugalės visus asmeninius malonumų troškimus.

Rugsėjo mėnesį likimas pradžiugins Jautį maloniais siurprizais, susitikimais su senais pažįstamais. Jeigu jis užsimanys ištaisyti seną klaidą, jam dabar tai pavyks.

Jaučiui patartina savo užsispyrimą keisti diplomatija. Aplinkinių žmonių patarimai jam bus naudingi, todėl neverta jų praleisti pro ausis, manant, kad jis pats viską žino geriau už kitus.

Antroji rugsėjo pusė Jaučiui bus kupina įvairių įvykių. Jam veikiausiai kils noras šiek tiek pakeisti savo išvaizdą, pasiduoti madai. Ir jis ryšis žengti seniai planuotą žingsnį.

Trumpai tariant, Jautis bus pasirengęs keisti ir savo, ir artimųjų gyvenimą. Šeimos nariai rudens pradžioje vaidins svarbų vaidmenį. Bet kokius buitinius klausimus jis stengsis spręsti kolektyviai. Net apsipirkinėti Jautis nenorės eiti vienas ir ieškos draugės ar draugo kompanijos.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Visi rugsėjo mėnesio įvykiai Dvyniams iš esmės suksis apie šeimyninius reikalus ir santykius su giminėmis. Jie negalės sparčiai judėti į priekį, nes bus priversti nuolat gręžiotis atgal. Teks grįžti prie senų problemų sprendimo, praeities rūpesčiai iškils į pirmą planą, o nauji darbai bus „užšaldyti“. Kad neprarastų laiko veltui, patartina neplaukti prieš srovę, priešinantis likimui.

Dvyniams rekomenduojama atidėti svarbių naujų projektų pradžią antrai mėnesio pusei, o dar geriau – nukelti juos į spalį. Rugsėjį Dvyniams geriausiai seksis iš pagrindų spręsti įsisenėjusius klausimus.

Pirmąjį rudens mėnesį Dvyniams jokiose sferose negalima veržtis į lyderystę, geriau pasirinkti antrojo plano vaidmenį. Kaip sakoma, tyli kiaulė gilią šaknį knisa.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžio rudens pradžią bus galima trumpai apibūdinti taip: per kančias į žvaigždes. Bus daug įtemptų momentų, pavyzdžiui, darbe, bet jis sugebės juos įveikti. Ir dar išpešti naudos sau. Rugsėjis Vėžiui – puikus mėnuo, kad pastūmėtų save žygdarbiui ir atliktų tai, kam anksčiau neužtekdavo jėgų, pavyzdžiui, atsisakytų žalingų įpročių, aplankytų mylimą močiutę už devynių marių ar užsirašyti į sporto klubą ir pradėtų koreguoti savo figūrą.

Paskutinę rugsėjo savaitę Vėžiui reikėtų stengtis nepersidirbti, vis tiek nieko svarbaus nesugebės nuveikti ar nuspręsti, tik beprasmiškai iššvaistys jėgas. Vėžiui svarbu neleisti aplinkiniams piktnaudžiauti jo gerumu. Dabar jam pats laikas jei ne tapti, tai bent jau pabandyti pabūti sveikam egoistui ir pirmiausia atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, rūpintis savo poilsiu. Kartkartėmis vis reikėtų padaryti kažką gero sau, net jeigu tai bus tik 15 minučių, praleistų šiltoje vonioje su levandų aliejumi.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Rugsėjo mėnesį Liūtui pagrindinė priežastis nerimauti bus dalykinė partnerystė. Visus kontaktus, teisinius dokumentus, sutartis reikia tikrinti labai kruopščiai. Nors iš pažiūros atrodys kvalifikuotai sudaryti ar surašyti, jie gali turėti klaidingos informacijos.

Liūtui reikia vadovautis taisykle „pasitikėk, bet tikrink!“ Labai svarbu išvengti santykių aiškinimosi su kaimynais ir giminėmis. Jeigu jis įsivels į diskusijas su jais, liks kaltas. Net be kaltės kaltas. Liūtui reikėtų stengtis pačiam organizuoti savo bendravimo aplinką ir neturėti reikalų su nemaloniais žmonėmis, taip pat vengti neapgalvotų veiksmų, nes klaidos bus sunkiai ištaisomos. Naujos pažintys pasirodys neįdomios ir nieko gero nežadančios.

Pirmoje mėnesio pusėje bus sunku išvengti nesutarimų ir konfliktų bendraujant su artimaisiais. Reikėtų atidžiai įsiklausyti į juos ir įsijausti į jų padėtį. Rugsėjis nepalankus metas išvykoms, kelionėms, svarbiems susitikimams. Liūtui patartina būti atidžiam ir saugotis intrigų, kurių auka jis gali lengvai tapti. Kad išvengtų apgaulės, Liūtas turi labai atidžiai ir kritiškai išnagrinėti gaunamą informaciją. Geros perspektyvos operacijoms su nekilnojamuoju turtu. Jeigu jis svajoja pakeisti ar padidinti savo gyvenamąjį plotą, rugsėjo mėnesį galės sėkmingai įgyvendinti savo troškimą.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Rugsėjo mėnesį padidėjęs Mergelės dirglumas ir jautrumas gali neigiamai atsiliepti jos darbingumui. Patartina suimti save į rankas ir nedemonstruoti viešai emocijų, kad neprisišauktų nemalonumų. Jai reikia mokytis racionaliai paskirstyti savo resursus. Organizmas pats pasufleruos teisingą elgesio variantą.

Rudens pradžia – tinkamas metas susimąstyti apie savo vietą gyvenime, įvertinti pasiekimus. Mergelė galės sėkmingai padirbėti vystydama savo talentus ir sugebėjimus.

Patartina pasinaudoti palankiu metu naujiems asmeninio pobūdžio pokyčiams ir kūrybai. Tai gali būti ir figūros korekcija, įvaizdžio pakeitimas, jauninančios procedūros ar kvalifikacijos kėlimo kursai.

Nerekomenduojama per daug tuščiai bendrauti su žmonėmis ir pramogauti. Verčiau tyloje pamąstyti apie ateities planus.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklėms patartina pradėti rugsėjo mėnesį nuo sąskaitų suvedimo ir balanso sudarymo. Gali tekti taisyti praeities klaidas. Kliūčių įveikimas pareikalaus didelių energijos ir laiko sąnaudų. Neverta daug tikėtis iš šio mėnesio.

Verčiau panaudoti šį laiką savo troškimų analizei ir elgesio strategijai parinkti. Padidėjęs jautrumas ir intuicija leis be vargo susigaudyti savo gyvenimo raizginyje ir aplinkinių poelgiuose. Bus naudinga kreipti dėmesį į ženklus ir sapnus. Intuicija padės juos teisingai interpretuoti.

Rudens pradžioje Svarstyklėms reikės elgtis atsargiai užsiimant remontu, statybomis ar prietaisų taisymu. Ypač pavojingi bus darbai, kuriems naudojamos kopėčios ar keltuvai.

Rugsėjo mėnuo Svarstyklėms bus jėgų kaupimo ir tvarkos įvedimo darbuose ir planuose metas. Nieko naujo tuo metu pradėti neverta. Verčiau užbaigti visus senus darbus ir atlaisvinti erdvės naujiems laimėjimams.

Gali apimti apatija arba melancholiška nuotaika. Geriausias būdas įveikti tokį slogutį – visavertis poilsis. Todėl jei yra galimybė ir noras, verta pasiimti trumpas atostogas.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Rugsėjis stebins Skorpioną neįprastomis situacijomis ir naujienomis. Patartina stengtis pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias pasiūlys likimas. Naudinga stengtis palaikyti gerus santykius su aplinkiniais ir užsitikrinti jų palaikymą. Puiki intuicija pasakys Skorpionui, kuo galima pasitikėti, o kuo ne. Didelė apkalbų ir intrigų tikimybė, kurių svarbiausiu objektu gali tapti būtent jis.

Būdamas akylas ir sumanus, jis sugebės įžvelgti bloga linkinčių asmenų intrigas keliais žingsniai į priekį. Skorpionui gali tekti tiesiogiai dalyvauti vieno artimiausių draugų rūpesčiuose. Teks pasitelkti savo diplomatinius sugebėjimus, kad suderintų savo šeimos ir draugo interesus.

Visus svarbius projektus rekomenduotina pradėti nuo tvirto pagrindo sukūrimo, vertinti stabilumą ir bendradarbiavimą bei patikimų žmonių pagalbą. Sėkmė lydės Skorpioną, jeigu jis žengs į tikslą, nepasiduodamas pagundoms ir neprarasdamas pareigos jausmo. Net jeigu jo projektas vystysis be trukdžių ir pagal pirminį scenarijų, nederėtų susilpninti kontrolės. Sėkmingiausias laikas bus rugsėjo vidurys. Tada sustiprės kūrybinės galios.

Jeigu Skorpionas ketina kažką pakeisti savo gyvenime, tai geriausia padaryti rudens pradžioje.

Rugsėjis bus puikus laikas atostogoms ir poilsiui. Naudinga susipažinti su naujomis vietovėmis, neverta žengti seniai pramintais takais.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Rugsėjo mėnesį Šauliui patartina susikoncentruoti į asmeninį gyvenimą, kad galėtų iki soties pasimėgauti romantika ir jausmingais santykiais. Reikėtų stengtis kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, rūpinantis juo, stengiantis jį pradžiuginti ir palepinti.

Puikus metas kelionėms ir netolimoms išvykoms. Jo laukia naujos pažintys su įtakingais asmenimis ir naudingi pokalbiai.

Vienišam Šauliui galima nauja romantiška pažintis, kuri turės tęsinį. Polėkiai ir kritimai, geros idėjos, sėkmingos sutartys ir netikėtos nesėkmės lygioje vietoje lydės jo veiklą visą šį mėnesį.

Vaikydamasis būsimo rezultato Šaulys rizikuos savo sveikata. Jam reikės reguliaraus poilsio, aplinkos pakeitimo ir artimųjų palankumo.

Šaulys pagaliau suvoks, ką jam reiškia šeima, todėl ims labiau rūpintis visais jos nariais, įsigilindamas į jų sunkumus ir problemas. Geras penas protui bus nauja knyga, o atgaiva sielai – išvyka į gamtą su brangiais žmonėmis.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Rugsėjo mėnesį aktyvi Ožiaragio veikla sukels nemažai apkalbų ir intrigų, bet jis nekreips dėmesio į tokius niekus. Kai jis sugebės atskirti kenkėjus ir pavyduolius nuo savo sąjungininkų, galės veikti darnioje komandoje. Mat jam reikės geros kompanijos, nepriklausomai nuo to, ar vykdys naują projektą, ar tik eis apsipirkti į parduotuves.

Rugsėjo mėnuo Ožiaragiui bus kupinas karštų naujienų ir naudingos informacijos, malonių susitikimų ir pažinčių. Jeigu jis planuoja rimtas derybas, leistis į kelionę arba įgyti papildomą išsilavinimą, tai padaryti reikėtų rudens pradžioje.

Veikdamas pagal principą „žmogus pats yra savo laimės kalvis“, jis pasieks puikių rezultatų ir asmeniniuose, ir profesiniuose reikaluose. Antroji mėnesio pusė leis jam įgyvendinti senus planus. Tam tikra prasme šis laikas bus lemtingas, ką jis tuo metu pasės, tą ir pjaus vėliau.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Pirmasis rudens mėnuo Vandeniui bus paženklintas praeities. Jam teks sugrįžti prie senų reikalų ir planų, taip pat susitikti su senais pažįstamais, o galbūt ir užmegzti su jais dalykinius ryšius.

Tikėtina, kad seni draugai, su kuriais nutrūko ryšiai, vėl atsiras jo gyvenime būtent dabar. Jie sugrįš neatsitiktinai, o tam, kad palaikytų ir padėtų. Todėl Vandenis galės nesigėdydamas pasinaudoti jų siūloma pagalba.

Rugsėjo mėnesį Vandenis bus linkęs rizikuoti. Tikėtina, kad dabar nuspręs iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą. Jeigu jis turi negrąžintų skolų ar neįvykdytų įsipareigojimų, tai dabar tiesiog būtina su visais atsiskaityti. Vandenį erzins jam keliami reikalavimai ir pretenzijos, gaunamos sąskaitos. Tai paskatins jį įvesti tvarką savo reikaluose, kurios jam anksčiau trūkdavo.

Rugsėjis Vandeniui apskritai bus įtemptas laikas. Reikės būti labai atsargiam tvarkant visokius reikalus, dirbant fizinį darbą ir vairuojant automobilį, geriau neskubėti. Tikėtina, kad pirmąjį rudens mėnesį Vandenis sugebės išspręsti ir senas buitines problemas, susitvarkyti būstą, pagerinti interjerą.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvims rugsėjis bus labai aktyvus ir dinamiškas mėnuo. Netinkamas laikas likti vienumoje. Joms dabar bus svarbi kompanija.

Didelį dėmesį reikės skirti savo išvaizdai. Sugebėjimas skoningai rengtis ir elgtis kultūringai visada būna deramai įvertintas aplinkinių. Šį mėnesį Žuvims labai rūpės mados, jos norės neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir išryškinti savo unikalumą.

Žuvys užsimanys ką nors pakeisti gyvenime: pakoreguoti savo išvaizdą, gyvenamąją aplinką ar socialinę padėtį.

Jeigu rugsėjo mėnesį Žuvys planuoja atostogas, jos turėtų stengtis suderinti malonumą su nauda, kad ilsėdamosi nesugadintų sau sveikatos.

Rudens pradžia bus tinkamiausias metas spręsti visiems tiems klausimams, kuriuos seniai atidėliojo. Reikėtų teikti pirmenybę seniems reikalams, užbaigti pradėtus ir užmestus darbus, įvykdyti duotus pažadus. Rugsėjo mėnesį išsispręs užsitęsęs konfliktas.

Patartina nebūti per daug emocionalioms ir nedemonstruoti jausmų – tai gali neigiamai atsiliepti artimiausiai aplinkai. Mat rugsėjo mėnesį Žuvys bus linkusios į nuotaikų kraštutinumus – tai per daug nuolankios ir meilios, tai pasiruošusios pratrūkti. Savitvarda bus raktas į sėkmę.

Įdomybės