Vasario mėnesio horoskopas (2020)

Vasario mėnesio horoskopas (2020)

Paskutinis šios žiemos mėnuo bus vertybių peržiūrėjimo ir prioritetų nustatymo metas. Dauguma Zodiako ženklų turės galimybių kilti karjeros laiptais ir pagerinti savo finansinę padėtį arba susitvarkyti asmeninį gyvenimą – priklausomai nuo to, kur nukreips savo energiją.

zodiako zenklas avinas

AVINAS (03 21–04 20)

Avinui vasario mėnuo bus idealus metas planuoti. Kad pasiektų užsibrėžtą tikslą, būtinai reikės apgalvoti visas smulkmenas. Geriausia dirbti komandoje su materialiai projekto sėkme suinteresuotais žmonėmis. Avinas galės drąsiai skolintis pinigų savo projektui, nes sugebės juos laiku grąžinti.

Asmeninis gyvenimas tekės ramiai ir tolygiai. Tik mėnesio pabaigoje antroji pusė gali pateikti netikėtą malonią staigmeną arba surengti romantišką vakarienę.

Šeimą turintis Avinas patirs sunkumų bendraudamas su jaunąja karta. Problemų bus galima išvengti, jeigu jis sugebės kontroliuoti savo emocijas.

Patartina saugotis peršalimo ligų ir gripo.

zodiako zenklas jautis

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučiui patartina visus svarbiausius sprendimus priimti pirmoje vasario pusėje. Vėliau jį apims tingulys, su kuriuo bus sunku susidoroti. Sprendžiant verslo klausimus, rekomenduojama įsiklausyti į kolegų ir autoritetingų asmenų nuomonę, nes savos idėjos neduos gerų rezultatų.

Meilės srityje Jautis stengsis viską spręsti vienas: ir už save, ir už savo antrąją pusę. Dėl to kils nereikalingų konfliktų. Santykiuose geriau elgtis taktiškai ir demokratiškai.

Vasario mėnesį Jaučiui būtinai reikėtų susirūpinti savo mityba. Netinkamas maistas ir persivalgymas sutrikdys skrandžio ir žarnyno veiklą. Bus naudinga atsisakyti alkoholio ir saldumynų.

zodiako zenklas dvyniai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Vasario mėnesį Dvyniai bus linkę į neapgalvotus poelgius. Vienas jų gali būti net pražūtingas, tačiau paskutiniu momentu stebuklingu būdu jų lengvabūdiškumas transformuosis į atsargumą, todėl viskas baigsis geruoju.

Finansinėje srityje Dvyniai vasario mėnesį ryšis didelei avantiūrai, kuri padės jiems užsidirbti nemažą pinigų sumą. Gautus papildomus pinigus jie išleis apsipirkinėjimams ir susitikimams su draugais.

Asmeniniame gyvenime vyraus visiškas supratimas ir santarvė su artimaisiais ir draugais, tik galimi konfliktai su antrąja puse dėl pavydo.

Dvyniams reikėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Labai naudinga užsiimti sportu. Į užsiėmimus galima įtraukti ir draugus.

zodiako zenklas vezys

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžys visą vasarį gyvens vadovaudamasis lozungu „Matau tikslą, nematau kliūčių“. Ir jam tikrai seksis. Kils tik kainų klausimas. Bet ir jį Vėžys lengvai išspręs, nes finansinių problemų nepatirs. Jam bus grąžintos skolos, pasitaikys papildomas uždarbis, vadovybė skirs premiją.

Meilės reikaluose viskas klostysis puikiai. Vėžys mėgausis priešingos lyties dėmesiu. Liks tik išsirinkti tinkamą kandidatą romantiškiems santykiams.

Šeimą turintis Vėžys skirs daug laiko savo artimiesiems. Vasaris bus palankus kelionėms į šiltus kraštus ir poilsiui su šeima.

Paskutinį žiemos mėnesį Vėžiui patartina būti atsargiam keliuose. Jam grės didelis pavojus patekti į avariją ir patirti traumą.

zodiako zenklas liutas

LIŪTAS (07 23–08 23)

Nuo Liūto veiksmų 2020-ųjų vasario mėnesį priklausys, kaip susiklostys jo gyvenimas pavasarį ir vasarą. Todėl reikėtų nesiblaškyti be reikalo ir neeikvoti energijos smulkmenoms. Jėgų jam dar prireiks svarbiems dalykams. Tą patį galima pasakyti ir apie finansinę sritį. Dabar ne laikas beprasmiškiems ir nenaudingiems pirkiniams, nepatartina skolinti pinigų kitiems ir leistis į avantiūras su menkai pažįstamais asmenimis.

Darbe vyraus rutina, kuri erzins Liūtą. Tačiau tai bus tyla prieš audrą. Šį laiką reikia išnaudoti prasmingai – užmegzti kuo daugiau naudingų kontaktų, pradėti derybas.

Asmeniniame gyvenime permainų nebus. Šeimą turinčio Liūto laukia įprasti rūpesčiai, susiję su vaikais ir tėvais, o vienišo – pažintis be romantiško tęsinio.

Vasario mėnesį Liūtui būtų naudinga apsilankyti pas kardiologą. Specialisto apžiūra nepakenks net ir tuo atveju, jeigu jis niekuo nesiskundžia.

zodiako zenklas mergele

MERGELĖ (08 24–09 23)

Visi šių metų pradžios nemalonumai jau bus praėję. Vasario mėnesį Mergelė galės mėgautis gyvenimu. Tai ji darys su dideliu malonumu. Šeimą turinti Mergelė išvyks atostogauti su savo antrąja puse. Išvykoje ji puikiai pailsės ir net susiras naujų draugų.

Vieniša Mergelė nesėdės namuose. Jai prasidės priešingos lyties medžioklės sezonas. Į jos žavesio pinkles įsipainios kelios aukos, tarp kurių bus ir jos likimas.

Mėnesio pabaigoje kils finansinių problemų, bet draugai laiku išties pagalbos ranką, pasiūlydami papildomą uždarbį.

Vasario mėnesį Mergelei patartina susirūpinti savo figūra ir įsigyti sporto klubo abonementą.

zodiako zenklas svarstykles

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklėms vasaris bus permainų mėnuo. Pokyčiai, prasidėję metų pradžioje, tęsis ir toliau. Svarstyklės dėl to nervinsis, nes gyvenimas atrodys nebevaldomas ir kels joms vis naujus reikalavimus. Nusiraminti padės artimi draugai, kurie suteiks joms pagalbą ir moralinį palaikymą.

Finansinė Svarstyklių padėtis vasario mėnesį nebus labai gera. Brangiai joms kainuos giminaičių problemos. Darbe galimi nesusipratimai su vadovybe. Svarstyklėms geriau nesiginčyti su niekuo ir nieko niekam neįrodinėti, ramiai išlaukti, kol audros nurims.

Paskutinį žiemos mėnesį Svarstyklės, pačios to nenorėdamos, taps meilės trikampio dalyvėmis. Savarankiškai iš jo bus sunku išsiveržti. Į pagalbą ateis senas draugas.

Stresas ir nervinė įtampa šio ženklo atstovams gali sukelti depresiją. Nuo jos reikėtų gelbėtis intensyviu darbu, knygomis ir sportu.

zodiako zenklas skorpionas

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Paskutinį žiemos mėnesį Skorpiono artimieji nuspręs, kad jis turi daug laisvo laiko ir gali jį skirti jiems. Vasario mėnesį Skorpionui atrodys, kad artimųjų prašymai tiesiog nesibaigiantys. Jam grės pavojus rimtai susipykti su savo antrąja puse – dėl pavydo ir įtarinėjimų lygioje vietoje.

Vasarį pasikeis Skorpiono santykiai su vadovybe. Į kurią pusę – gerą ar blogą, priklausys nuo jo paties elgesio ir sugebėjimo laikyti liežuvį už dantų. Taisyklės nekalbėti, ko nereikia, jam derėtų griežtai laikytis ir bendraujant su kolegomis, kitaip kilę konfliktai gali baigtis atleidimu iš darbo.

Paskutinį žiemos mėnesį Skorpionui reikia stengtis praleisti taikiai ir draugiškai. Tik taip jis išvengs didelių problemų, išsaugos nervų sistemą ir galės siekti savo tikslų.

zodiako zenklas saulys

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šauliui vasaris turėtų būti geras finansine prasme. Vieniems šio ženklo atstovams seksis versle, kitiems bus pasiūlytas aukštesnis postas, kas palankiai atsilieps jų atlyginimui, o tretiems pasitaikys galimybių užsidirbti papildomai arba seni skolininkai grąžins skolą su procentais. Šaulys galės pagaliau įsigyti tai, apie ką seniai svajojo.

Meilės sferoje vyraus idilė, tačiau tik su sąlyga, kad Šaulys atsisakys jam būdingo pavydo, be to, patartina nesipuikuoti, niekam nesigirti ir nepasakoti apie savo laimėjimus. Santūrumas ir kuklumas atvers kelią į mylimo žmogaus širdį.

Vasario mėnesį Šauliui patartina pamiršti visas dietas, nes jos gali smarkiai pakenkti sveikatai. Rekomenduojama maitintis reguliariai ir valgyti tik visavertį maistą be jokių cheminių priedų.

zodiako zenklas oziaragis

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragiui paskutinis žiemos mėnuo bus paženklintas kelionėmis. Jam teks daug važinėti. Tai bus ir dalykinės komandiruotės, ir asmeninio pobūdžio išvykos.

Kelionės Ožiaragiui bus naudingos ir kitais atžvilgiais. Jis susipažins su daugybe naujų žmonių, tarp kurių pasitaikys bendraminčių. Pastarieji palaikys jo verslo idėją gerais patarimais ir finansiškai. Tokio palaikymo įkvėptas ir įgavęs ryžto Ožiaragis net pradės dairytis savo verslui tinkamų patalpų.

Asmeniniame gyvenime Ožiaragiui trūks įvairovės, jis trokš audringų nuotykių, kuriems nereikės net naujo partnerio ieškotis. Mylimas žmogus sugebės atskleisti visai kitą savo pusę ir maloniai nustebinti, jeigu Ožiaragis negailės energijos ir skirs jam pakankamai dėmesio.

Vasario mėnesį Ožiaragį gali kankinti galvos skausmai, migrena ar kraujospūdžio svyravimai. Susigrąžinti gerą savijautą padės poilsis ir visavertis miegas.

zodiako zenklas vandenis

VANDENIS (01 21–02 19)

2020 m. vasarį Vandenis elgsis egoistiškai savo artimųjų atžvilgiu. Jis pasijus įklimpęs į tokį gyvenimo liūną, iš kurio išsikapstyti savo jėgomis jam bus sunku. Jeigu praras ryšį su artimaisiais, tai niekas ir nepadės. Kad taip neatsitiktų, Vandeniui derėtų stengtis kuo daugiau laisvo laiko ir dėmesio skirti savo artimiesiems, net jei dėl to tektų aukoti darbinius interesus, pinigus bei savo pamėgtą laisvę.

Profesinėje srityje paskutinį žiemos mėnesį Vandeniui seksis puikiai, jis gali sulaukti malonaus paskatinimo, premijos ar naudingų pasiūlymų iš savo vadovų.

Vasario mėnesį Vandeniui patartina stengtis būti atidesniam ir atsargesniam dirbant su duriančiais ar pjaunančiais daiktais bei prietaisais. Jam gresia didelis pavojus susižeisti.

zodiako zenklas zuvys

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvys iš prigimties yra didelės svajoklės. Jos nuolat skrajoja padebesiais, gyvena savo fantazijose, tačiau 2020 m. vasarį joms teks nusileisti ant žemės ir susirūpinti savo karjera. Fortūna bus joms palanki, todėl nereikėtų praleisti tokių gerų galimybių pasistūmėti į priekį profesinėje srityje. Tiesa, be artimųjų pagalbos jos niekaip neišsivers, bet Žuvys gerai su jais sutars, todėl šie visaip jas palaikys ir sudarys tvirtą užnugarį.

Asmeniniame Žuvų gyvenime netrūks romantikos. Vieniši šio ženklo atstovai sutiks savo išrinktąjį, o susituokę su savo antrąja puse praleis įsimintiną savaitgalį gamtoje, kupiną emocijų ir aistrų.

Tiesa, gresia nemažas pavojus: nuo jausmų įkaitusios Žuvys gali nepastebėti aplinkui tvyrančio žiemos šaltuko ir smarkiai persišaldyti. Toks peršalimas gali užsitęsti ir pereiti į plaučių uždegimą. Kad to išvengtų, reikia iš anksto sąmoningai stiprinti imuninę sistemą, mankštintis ir maitintis vitaminingais maisto produktais.

Įdomybės