Rugpjūčio mėnesio horoskopas (2022)

Rugpjūčio mėnesio horoskopas (2022)

Rugpjūčio mėnesį daugelį Zodiako ženklų apniks abejonės. Nestabilus emocinis fonas paveiks beveik visas gyvenimo sritis, bus sunku susikaupti siekiant konkretaus tikslo. Dėl to dauguma pastangų bus bergždžios arba neduos pakankamai gerų rezultatų.

Astrologai rekomenduoja labai aiškiai apibrėžti savo tikslus ir nustatyti svarbiausias gaires arba nesiimti jokių rimtų darbų ir mėgautis paskutiniu vasaros mėnesiu. Svarbu neeikvoti savo gyvybinės energijos tuščiai.

Rugpjūčio mėnesį didelių krizių ir katastrofų neprognozuojama. Tie, kurie svajoja įgyvendinti savo ilgai puoselėtas idėjas, gali drąsiai pradėti tai daryti. Tačiau jiems teks prisitaikyti prie įvairių nenumatytų aplinkybių ir sumaniai įveikti kliūtis. Teks greitai įvertinti esamą situaciją ir priimti kompetentingus sprendimus.

Jei norite ko nors pasiekti, rugpjūčio mėnesį negalite judėti tiesiog eiti su srautu. Būtina imtis iniciatyvos, būti išradingiems ir aktyviai megzti naujas pažintis, kurios ateityje gali virsti naudingais ryšiais.

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Mėnesio pradžioje Avino situacija klostysis sėkmingai. Tai ypač taikytina profesinei sričiai.

Jei ilgą laiką atidėliojate kokį nors projektą, drąsiai imkitės jo. Avinui seksis ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Nuo mėnesio vidurio Fortūna jau nusigręš nuo Avino, todėl patartina nieko neatidėlioti ir nuo pat pradžių įnirtingai imtis darbų ir planų įgyvendinimo.

Avino kūrybiniai impulsai ir noras pasiekti neįsivaizduojamų aukštumų išsikvėps iki mėnesio vidurio. Aplinkybės gali klostytis nepalankiai, o tai dar labiau pakirs jo motyvaciją. Todėl antrajai mėnesio pusei geriau nieko neplanuoti, o skirti šį laiką poilsiui. Blogiausiu atveju paskutines vasaros savaites praleiskite ramioje atmosferoje.

Asmeniniame gyvenime Avino laukia iki šiol nepatirtos aistros. Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams įvykiai klostysis gana palankiai, ko negalima pasakyti apie šeimą turintį Aviną. Antroji jo pusė staiga pradės įtarinėti ir rengti tardymus. Tai sukels nepasitenkinimą ir labai erzins. Avinui patartina vengti situacijų, kurios galėtų tapti potencialia pavydo priežastimi.

Rugpjūčio mėnesį Avinui reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagų apykaitos procesus savo organizme. Iškrovos dienos gali būti labai naudingos. Rekomenduojama mitybą paįvairinti daug skaidulų turinčiu maistu. Gali būti, kad priaugę papildomi kilogramai – visai ne persivalgymo, o hormonų sistemos problemų pasekmė.

JAUTIS (04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai jaus įtampą nuo pirmųjų rugpjūčio dienų. Tai nuliūdins Jautį, pripratusį prie stabilios gyvenimo tėkmės. Ypač atsargūs turėtų būti tie, kurie užsiima verslu ar individualia veikla. Nepataria šį mėnesį steigti savo įmonės ar pradėti naujo verslo.. Taip pat verta atidėti ir įmonės plėtrą. Šį mėnesį Jautis gali susidurti su stipriais konkurentais. Be to, yra blogai jo atžvilgiu nusistačiusių priešininkų tarp senų pažįstamų.

Jaučiui vienam bus sunku atsilaikyti prieš tokią opoziciją, todėl reikėtų neatsisakyti draugų ir artimų giminaičių pagalbos.

Su finansais gali būti striuka. Tai bus labai nemaloni situacija Jaučiui, pripratusiam prie materialinio stabilumo. Tačiau į esamą situaciją nederėtų žiūrėti vienpusiškai. Pinigų trūkumas apsaugos jį nuo abejotinų investicijų ir neapgalvotų išlaidų.

Pageidautina laisvą nuo darbo laiką leisti su šeima. Reikėtų vengti kelionių vienam. Laisvieji šio Zodiako ženklo atstovai galės susirasti sau gyvenimo draugą. Tam reikia drąsiau imtis iniciatyvos ir dažniau vykti ten, kur galima susitikti su potencialiu partneriu. Bet kokia pažintis, kuri iš pradžių atrodo nieko gero nežadanti, ilgainiui gali peraugti į ryškų romaną su vertingu tęsiniu. Šio Zodiako ženklo atstovams pataria kuo mažiau skųstis potencialiam partneriui ir ieškoti jo paguodos. Jis pusė gali išklausyti ir palaikyti geru žodžiu. Tačiau piktnaudžiauti jo geraširdiškumu vis tiek neverta.

Rugpjūčio mėnesį patartina atkreipti dėmesį į raumenų ir kaulų sveikatą. Nedidelis skausmas ar sąnarių traškėjimas gali būti prasidedančios ligos simptomai. Galbūt priežastis slypi druskų dariniuose. Verta apsilankyti pas gydytoją.

horoskopai pora

DVYNIAI (05 21–06 21)

Rugpjūtis šiam Oro stichijos ženklui bus sunkus ir nenuspėjamas mėnuo. Viskas, ko Dvyniai imsis, baigsis visiškai netikėtai. Tokia situacija šio Zodiako ženklo atstovus liūdins. Dvyniai turės per mažai jėgų susitvarkyti su slegiančiomis aplinkybėmis. Todėl daugelis jų tiesiog paleis šią situaciją ir lauks pagalbos iš šalies.

Dvyniams astrologai pataria rugpjūtį susilaikyti nuo naujų projektų pradžios. Jei įmanoma, geriau visus planus perkelti į kitą mėnesį. Tai nereiškia, kad šio Zodiako ženklo atstovai jausis pasimetę ir išsigandę.

Šie asmenys žino, kaip išlaikyti pusiausvyrą ir nepasiduoti panikai. Jų stoiškos ramybės ir filosofinio abejingumo tam, kas vyksta, pavydi daugelis kitų Zodiako ženklų. Tačiau jų savitvarda turės ir ne visai malonų efektą – draugai dažnai piktinsis Dvynių šaltumu.

Partneris visais įmanomais būdais stengsis suvaržyti Dvynių laisvą prigimtį, vis primindamas apie pinigų trūkumą. Dėl to padėties asmeniniame fronte negalima bus pavadinti visai malonia. Tačiau rugpjūtis Dvyniams prabėgs be didesnių sukrėtimų.

Dvyniams patartina daugiau dėmesio skirti savo savijautai. Rugpjūčio mėnesį silpna vieta bus kraujagyslių sistema. Kraujospūdžio šuoliai bus gana varginantys ir gali sugadinti planus. Jei įmanoma, stenkitės kuo daugiau ilsėtis..

zmones papludimyje

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžiui astrologai prognozuoja neramų ir gana įtemptą rugpjūtį. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų bus nepatenkinti, kad susiklosčiusios aplinkybės privers palikti jaukią komforto zoną. Vėžiui nelengva išsijudinti iš patogios padėties, tačiau rugpjūtį jam teks tai padaryti. Priešingu atveju bėdos kaupsis kiekvieną dieną kaip sniego gniūžtė, ridenama nuo apsnigto kalno.

Tik sunkus darbas ir ryžtas padės Vėžiui pasiekti reikšmingų aukštumų profesinėje srityje. Jam astrologai pataria nesivelti į nuotykių kupinus projektus ir vengti bendrauti su abejotinais asmenimis. Rugpjūčio mėnesį labai smarkiai padidės sukčių ir nesąžiningų tipų aktyvumas.

Vienišas Vėžys rugpjūtį turėtų parodyti drąsą ir atkaklumą. Jam pranašaujami lemtingi susitikimai. Tačiau santykiai gali prasidėti tik tuo atveju, jei pats Vėžys žengs pirmąjį žingsnį.

Šeimą sukūrusių šio Zodiako ženklo atstovų namuose bus harmonija ir visiškas tarpusavio supratimas. Antroji pusė prisiims daugumą buitinių įsipareigojimų, išgelbės Vėžį nuo nereikalingų rūpesčių.

Rugpjūtis Vėžį džiugins puikia sveikata ir gera nuotaika. Jam negresia peršalimo ir kitų ūmių ligų. Tačiau psichoemociniu atžvilgiu ne viskas bus taip gerai, kaip turėtų būti. Įtempta situacija darbe gali pasireikšti nemiga, neuroze ir nuolatiniu nepasitenkinimu. To lengva išvengti, jei iš anksto imsitės prevencinių priemonių. Sportuokite, dažniau būkite lauke ir skirkite sau laiko pailsėti.

vyras atostogos

LIŪTAS (07 23–08 23)

Rugpjūčio mėnesį Liūtas atsidurs įvairių netikėtų įvykių sūkuryje. Tačiau ne visi jie bus malonūs. Šis mėnuo gali gerokai sutrikdyti jo ramybę ir pusiausvyrą. Susiklosčiusi padėtis gali sukelti stresą ir neurozę. Todėl astrologai rekomenduoja dažniau leisti sau pailsėti ir susirasti veiklą, kuri padėtų atsipalaiduoti. Nereikėtų bandyti kovoti su aplinkybėmis ir plaukti prieš srovę – tik prarasite jėgas. Labai greitai situacija pasikeis. O Liūtui reikės jėgų susidoroti su visomis jos pasekmėmis.

Nebandykite iššokti virš galvos ir darbe. Vadovybė vis dar neįvertina jūsų pastangų. Be to, bet koks perdėtas uolumas greičiausiai sukels vadovų susierzinimą. Ne itin sklandžiai klostysis ir santykiai su kolegomis. Daugelis jų norės parodyti geriausias savo savybes ir siekti paaukštinimo. O kare, kaip sakoma, visos priemonės yra pateisinamos.

Galima džiaugtis, kad asmeniniame gyvenime viešpataus harmonija ir visiškas tarpusavio supratimas. Liūto gyvenimo partneris parodys save iš geriausios pusės. Šio Zodiako ženklo atstovai ras namuose ramybę ir matys džiugias šypsenas namiškių veiduose. Ypatingą dėmesį patartina skirti vaikams. Būtinai pasiteiraukite, su kokiais draugais jie bendrauja ir kaip leidžia laisvalaikį. Vargu, ar visos jų pramogos yra saugios.

Astrologai Liūto ženklo atstovams rekomenduoja nebūti šykštiems ir dalį santaupų skirti savo sveikatai stiprinti.

raudonu geliu laukas

MERGELĖ (08 24–09 23)

Rugpjūčio mėnesį natūralus Mergelės apdairumas ir įgimtas pragmatiškumas nepadės susitvarkyti su krūva problemų. Šis mėnuo jai bus intensyvus, darbingas ir kupinas rūpesčių. Astrologai pataria pasistengti išvykti nors trumpų atostogų. Jei nėra kaip atitraukti nuo verslo ir darbų gausos, reikėtų bent jau vengti papildomų projektų, kurie gali atimti paskutines jėgas.

Šio Zodiako ženklo atstovai, kurie priversti visą paskutinį vasaros mėnesį praleisti darbe, turėtų atidžiai pasirinkti kiekvieną savo žingsnį ir apgalvoti kiekvieną žodį, kad be reikalo nepriskaldytų malkų. Sėkmė laukia tų šio Zodiako ženklo atstovų, kurie užsiima kūryba. Yra didelė tikimybė, kad jie pagaliau galės sulaukti visuomenės pripažinimo. Didesnių finansinių problemų nenumatoma. Tačiau galimos situacijos, kai teks paimti pinigų iš savo atsargų.

Rugpjūtį susituokusiems šio Zodiako ženklo atstovams gali turėti nedidelių nesutarimų su antrąja puse. Partneris staiga gali tapti labai pavydus ir įtarus. Stenkitės ramiai išsiaiškinti ir kuo mažiau aštrinti santykius.

Vienišai Mergelei kol kas smarkių [pokyčių asmeniniame gyvenime nenumatoma. Todėl bet kokios pažintys greičiausiai liks atsitiktiniais susitikimais.

Mergelės sveikata rugpjūtį bus nepriekaištinga. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad prieš akis ruduo su šalčiais ir nepastoviais orais. Todėl jau rugpjūtį verta stiprinti savo imuninę sistemą ir į savo racioną įtraukti kuo daugiau vaisių, daržovių, uogų ir šviežių prieskoninių žolių.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Rugpjūtis Svarstyklėms gali atnešti ilgai lauktų pokyčių. Šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau galės sau leisti beveik viską, apie ką seniai svajojo: pakeisti gyvenamąją vietą, profesiją, šeimyninį statusą ir kt. Bet kokius įsipareigojimus pavyks įvykdyti. Tačiau, kad planai būtų sėkmingai įgyvendinti, Svarstyklėms teks įdėti daug pastangų ir skirti jiems beveik visą savo laisvalaikį.

Darbe atmosfera bus palanki ir draugiška. Šio Zodiako ženklo atstovai bus gerbiami kolegų ir išsaugos gerus santykius su savo viršininkais. Be to, tokia palanki situacija gali baigtis solidžiu piniginiu paskatinimu.

Asmeniniame gyvenime užteks laiko įsimintiniems pasimatymams ir ryškiems įspūdžiams. Vieniši ženklo atstovai turi visas galimybes susitikti su potencialiu gyvenimo draugu, apie kurį ilgai svajojo. Todėl jiems patariama nelikti namuose, o dažniau lankytis viešose vietose, kur galima susipažinti su žmonėmis.

Tačiau šeimą sukūrusioms Svarstyklėms atmosfera namuose bus nerami. Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai užsinorės bet kokia kaina pakeisti partnerį ir nutraukti esamus santykius. Astrologai rekomenduoja nedaryti tokių pernelyg skubotų žingsnių, verčiau trumpam atsiriboti ir paleisti situaciją. Didelė tikimybė, kad dėl neapgalvotų sprendimų gali tekti gailėtis visą likusį gyvenimą.

Rugpjūtį Svarstyklėms patartina peržiūrėti savo mitybos įpročius ir nustoti valgyti prieš miegą. Taip pat nereikėtų piktnaudžiauti pernelyg aštriu ir sūriu maistu. Tokie skonio pomėgiai gali sukelti kepenų ir skrandžio problemų.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Rugpjūčio mėnesį Skorpionas gali pasijusti tarsi papuolęs į praeitį. Užgrius problemos, kurios jau seniai atrodė išspręstos. Praeities vaiduokliai puls iš visų pusių, apsunkins ir taip nesaldų Skorpiono gyvenimą. Kentės ir profesinė sfera, ir asmeninis gyvenimas. Astrologai pataria pagalvoti, kokie asmenys iš jūsų aplinkos ir pažįstamų rato gali jums pakenkti darbe ir namuose. Tai padėss numatyti kai kuriuos veiksmus ir iš anksto pasiruošti likimo smūgiams.

Jei tik yra galimybė, Skorpionui dabar bus geriausia išeiti atostogų arba dirbti nuotoliniu būdu. Laikas, praleistas mylimo žmogaus kompanijoje, padės išvengti daugybės problemų ir gana saugiai pergyventi neramų laikotarpį. O papildytos energijos atsargos leis lengvai susitvarkyti su nemaloniomis šio mėnesio pasekmėmis.

Rugpjūtis gali pasirodyti netikėtai sėkmingas finansiškai. Galbūt kažkas Skorpionui grąžins seną skolą arba jam pasiseks loterijoje. Tačiau gautų pinigų švaistyti neverta. Geriau kaupti santaupas juodai dienai arba investuoti į savo verslo plėtrą.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turėtų susilpninti savo atkaklumą ir kuriam laikui liautis atakuoti savo geismų objektą. Geriau įjungti budėjimo režimą ir periodiškai priminti apie savo egzistavimą.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams namuose gali kilti konfliktų dėl buitinių įsipareigojimų paskirstymo. Pasistenkite parodyti savo diplomatinius sugebėjimus ir užkirsti kelią nemalonioms situacijoms.

Sveikatos atžvilgiu mėnuo žada būti ramus. Vienintelis dalykas, kuris rugpjūtį gresia Skorpionui, yra nedidelė buitinių traumų rizika. Todėl būkite atsargūs su sugedusia buitine technika.

dvi grazios moterys

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šauliui rugpjūčio mėnesio pradžia bus labai palanki iš anksto suplanuotų projektų įgyvendinimui. Sėkmingiausia bus pirmoji savaitė Gera pradžia – pusė darbo. Todėl patartina varnų negaudyti. Šį mėnesį reikėtų išnaudoti ir santykiams su artimaisiais stiprinti ir savo reputacijai vadovybės akyse gerinti.

Antroji mėnesio pusė bus paženklinta priešingų nuotaikų Namuose kils skandalai, o darbe apie Šaulį bus nuolat rezgamos intrigos. Karšto būdo Šaulys gali smarkiai įsiplieksti ir sugadinti santykius su artimaisiais. Todėl astrologai rekomenduoja praktiškai panaudoti visas savo žinias, kaip geriausia pasiekti vidinės harmonijos ir pusiausvyros.

Be to, meditacija padėtų susidoroti su dažnomis neurozėmis ir padidėjusiu dirglumu. Finansinė padėtis bus normali. Šaulys galės džiaugtis stabiliomis grynųjų pinigų įplaukomis. Todėl šio Zodiako ženklo atstovai galės leisti pinigus maloniems pirkiniams, taip pakeldami sau nuotaiką.

Šeimą turintys Šaulys namuose neišvengs konfliktų. Patartina stengtis dažniau įsiklausyti į partnerio žodžius ir kartu ieškoti kompromisų.

Tačiau vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams nereikėtų veržtis į kitą gyvenimo statusą. Maža šansų, kad naujai užmegzti santykiai turėtų ilgalaikę perspektyvą. Patartina pataupyti save vertesniam kandidatui.

Rugpjūčio mėnesį didelių sveikatos problemų nenumatoma. Vienintelis dalykas, kuris gresia, yra nervų sistemos problemos. Įtempta situacija darbe ir asmeniniame gyvenime neliks be pėdsakų. Nemiga, galvos skausmai, dirglumas – ne magnetinių audrų pasekmės, o banalus nervinis išsekimas. Pabandykite pailsėti ir atsijungti nuo visų rūpesčių.

saulelydis prie juros

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragiai rugpjūčio mėnuo bus sėkmingas. Problemos išsispręs pačios. Ožiaragiui aplinkybės klostysis palankiai. Fortūna jam šypsosis. Tokios progos negalima praleisti. Jei jau seniai planavote keisti darbą, tai pirmyn. Jei seniai norėjote patraukti vieno simpatiško asmens dėmesį – nesnauskite. Sėkmė yra jūsų pusėje.

Labai palankus metas savišvietai ir asmeniniam vystymuisi. Sėkmė laukia tų, kurie pradeda mokytis užsienio kalbos, nusprendžia įgyti vairuotojo pažymėjimą ar pradeda lankyti bet kokius kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus, seminarus, būrelius, treniruotes. Visa tai bus investicija į ateities karjerą..

Finansinė padėtis bus gera. Pinigų įplaukos – stabilios, tačiau jų šaltiniai bus įvairūs. Iš vis tiek leisti pinigus trumpalaikėms užgaidoms neapsimokės. Geriau juos pataupyti. Metų pabaigoje Ožiaragis galės įsigyti tikrai reikšmingą ir brangų pirkinį.

Susituokę šio Zodiako ženklo atstovai turėtų surasti galimybę pabūti vieni su savo partneriu. Patartina vaikus išsiųsti pas senelius ar į vasaros stovyklą. Romantiškas laikotarpis padės sugrąžinti į santykius buvusią aistrą ir švelnumą.

O vieniši šio Zodiako ženklo atstovai praktiškai neturi šansų pakeisti savo statuso rugpjūtį.

Astrologai atkreipia dėmesį į padidėjusią nelaimingų atsitikimų tikimybę. Kad išvengtumėte bėdų, geriau naudotis viešuoju transportu ir visur paisyti elementarių saugos taisyklių.

grazi mergina papludimyje vasara

VANDENIS (01 21–02 19)

Rugpjūčio mėnesį Vandeniui atrodys, kad jam kelią nuolat perbėga juoda katė. Nuo pirmųjų dienų jį persekios smulkūs nemalonumai ir problemos. Vienintelis dalykas, kuris džiugina, yra tai, kad jie nebus labai reikšmingi. Jei įmanoma, turėtumėte verčiau paatostogauti ir kur nors išvažiuoti. Paskutinis vasaros mėnuo darbe nebus produktyvus. Pinigus atostogoms galima paimti iš santaupų. Grįžęs iš atostogų ir pasisėmęs naujos energijos,Vandenis galės lengvai grąžinti tai, ką paėmė, ar net papildyti atsargas.

Ilgą laiką su tuo pačiu partneriu santykius palaikantys šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų net pagalvoti apie išsiskyrimą. Visi nesusipratimai yra išsprendžiami, reikia tik ramiai išsiaiškinti.

Šiemet Vandenio sukurta šeima bus patvari ir stipri, todėl, jei dar nesate atšokę vestuvių, verta susirūpinti.

Vienišam Vandeniui nebus lengva užkariauti išrinkto asmens širdį. Patartina sulėtinti tempą ir neatakuoti pernelyg atkakliai simpatijos objekto.

Didelių problemų nenumatoma. Vienintelis dalykas, iš kur Vandeniui gali grėsti pavojus – tai vanduo. Patartina negerti neaiškaus vandens ir nesimaudyti nepažįstamuose vandens telkiniuose ar neramioje jūroje.

laimingi zmones papludimyje

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį neturėtų būti per daug užsispyrę. Ši savybė gali sukelti nemalonių situacijų ir papildomų iššūkių. Žuvys rizikuoja padaryti sau meškos paslaugą, jei atkakliai demonstruos savo sąžiningumą ir principingumą net smulkmenose. Tai gali labai apsunkinti santykius su artimaisiais ir kolegomis. Astrologai pataria šio Zodiako ženklo atstovams stengtis būti lankstesniems ir atsainesniems. Pernelyg didelės ambicijos šiuo laikotarpiu akivaizdžiai bus nereikalingos.

Rugpjūtis Žuvims bus sėkmingas finansine prasme. Pinigų srautai bus stabilūs. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų galės susitaupyti lėšų ilgai lauktam pirkiniui ar atostogoms. Astrologai rekomenduoja santaupas verčiau išleisti būsto sąlygoms gerinti.

Vieniši ženklo atstovai turi visas galimybes sutikti žmogų, su kuriuo galės užmegzti ilgalaikius santykius ir net sukurti šeimą.

Susituokusioms Žuvims laikas atkreipti dėmesį į savo gyvenimo draugo troškimus. Gali tekti spręsti kai kurias su vaikais susijusias problemas. Todėl patartina daugiau laiko praleisti su savo atžalomis ir labiau domėtis jų pomėgiais.

Rugpjūčio mėnesį Žuvims neteks skųstis savo sveikata, bet tai nereiškia, kad jos turėtų atsisakyti vaikščioti gryname ore prieš miegą ir piktnaudžiauti greitu maistu.

Rekomenduojami video

Įdomybės