Lapkričio mėnesio horoskopas (2022)

Lapkričio mėnesio horoskopas (2022)

Gyvename sudėtingais laikais. Tikriausiai įdomu būtų sužinoti pagrindines lapkričio gaires. Ko tikėtis iš paskutinio rudens mėnesio kiekvienam Zodiako ženklui?

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas lapkritį tyrinės naujus horizontus. Esate ant teigiamų pokyčių slenksčio, kurie paveiks visas jūsų gyvenimo sritis. Asmeniniame gyvenime stenkitės neskubėti, neforsuoti įvykių, viskam savas laikas.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Lapkričio mėnesį Jautis turės permąstyti savo gyvenimą ir pasirinkti naujas vertybes. Jei anksčiau tiesiogiai siekėte nepriklausomybės, dabar laikas pagalvoti apie savo šeimos laimę. Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie jau yra sukūrę šeimą, džiaugsis laime artimųjų apsuptyje. Mat lapkritį Jaučiui svarbiausia bus namai ir šeima.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Lapkritis Dvyniams atneša daug naujų iššūkių. Norintiems visus juo įveikti šio Zodiako ženklo atstovams teks apsispręsti dėl savo pagrindinių tikslų ir planų, taip pat siekti vidinės pusiausvyros. Tik tada galėsite judėti į priekį nesižvalgydami atgal. Pasitikėkite savo intuicija. Kažkas iš artimųjų privers jus suabejoti.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Lapkričio mėnesį Vėžio laukia daugybė įvykių. Kai kurie iš jų pradžiugins šio Zodiako ženklo atstovus. Su artimųjų palaikymu galėsite įveikti bet kokias negandas. Meilės sferoje pagaliau viskas ims gerėti. Norėdami įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, pasirūpinkite išvaizdos transformacija.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Likimas privers Liūtą peržiūrėti ir iš naujo įvertinti savo pagrindines vertybes. Šio Zodiako ženklo atstovai lapkritį suvoks, kad dabartinių jų problemų ištakos slypi jų praeities klaidose. Ar galite jas ištaisyti, priklauso nuo jūsų. Rūpinkitės savo sveikata ir skirkite daugiau laiko sau. Daugelis šio ženklo atstovų tikisi lemtingo susitikimo, kuris apverstų jų gyvenimą aukštyn kojomis. Kai kuriems tas pavyks.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Lapkritį Mergelė turės daug klausimų sau. Jums teks išgyventi nemažai nemalonių akimirkų, kai iškils pavojus jūsų nepajudinamiems principams. Ir vis dėlto, pasitelkę sveiką protą ir intuiciją, susitvarkysite su bet kokia nemalonia situacija. Stenkitės ieškoti išeities tada, kai būnate atsipalaidavę ir gerai nusiteikę, pavyzdžiui, maloniomis savo gyvenimo akimirkomis, bendraudami su brangiu žmogumi.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Lapkričio mėnesį po Svarstyklių ženklu gimę žmonės turės daug naujų tobulėjimo galimybių. Kitas klausimas, ar jie sugebės jomis pasinaudoti. Astrologai pataria neabejoti savimi ir nesnausti, o veikti, tada sėkmė bus jūsų pusėje.

svarstykles zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Lapkritis Skorpionui nebus pats lengviausias metas. Norėdami pakeisti situaciją į gerąją pusę, turėsite ištaisyti praeities klaidas. Deja, asmeniniame gyvenime vis tiek nesiseks. Daugelis porų norės laisvės ir bandys nutraukti santykius.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šaulio laukia džiaugsmingas mėnuo, kurį vainikuos draugiško bendravimo malonumai. Pats laikas susirasti naujų draugų ir aplankyti senus bičiulius. Jums šypsosis sėkmė ir gali kilti pagunda imtis kelių dalykų vienu metu, tačiau neturėtumėte „ištaškyti“ savęs į visas puses. Puikus metas kūrybai ir saviraiškai.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Po Ožiaragio ženklu gimusiems asmenims šis mėnuo bus sėkmingas, o jie patys taps savo pergalių kalviais. Jie dės visas pastangas, kad artimieji būtų laimingi, o aplink viešpatautų jaukumas ir komfortas. Nesitikėkite neprašytų likimo dovanų, pasikliaukite tik savo jėgomis. Mėnuo bus kupinas įvykių.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Lapkričio mėnesį Vandenis, kuris ir taip įpratęs jautriai klausytis dangaus sferų signalų, aukštesniųjų jėgų bus apdovanotas išvystyta intuicija. Gali būti, kad pavyks padaryti keletą atradimų ar sugalvoti novatorišką idėją, kuri privers kitus vertinti ir gerbti Vandenį.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Pagal savo prigimtį Žuvys yra labiau linkusios į pasyvius apmąstymus, o ne į aktyvius veiksmus. Ir vis dėlto kai kuriose situacijose Žuvys sugeba mobilizuoti savo galias ir padaryti didelį šuolį. Lapkričio mėnesį laukite tinkamų momentų savo sugebėjimams pademonstruoti. Jūs pasieksite netikėtai gerų rezulatų.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.