Birželio mėnesio horoskopas (2023)

Birželio mėnesio horoskopas (2023)

Pirmasis vasaros mėnuo daugumai bus šviesus metas, kupinas netikėtumų ir vilčių.

Tačiau nemanykite, kad birželis bus ramus mėnuo. Dažnai keisis ir orai, ir žmonių nuotaikos. Geriausiai seksis tiems, kurie sugeba ramiai sutikti bet kokias permainas, nesipriešina pokyčiams ir žiūri, kokios naudos sau gali gauti iš jų.

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas birželį daugiausia bus užimtas darbo reikalais. Susikaupusias problemas teks uoliai spręsti. Ir ne tik savo, bet kartais ir kolegų, kuriems reikės pagalbos.. Lengvai priimsite rizikingus pasiūlymus ir atiduosite viską, ką galite. Finansinė jūsų gyvenimo pusė išliks tame pačiame lygyje.

Stenkitės dirbti taip, kad nepakenktumėte savo asmeniniam gyvenimui, kitaip jūsų nuolatinis darbas gali tapti šeimos skandalų objektu. Papildoma šeimyninių kivirčų priežastis gali būti slapti santykiai ar net įtarimai dėl jų. Todėl stenkitės daugiau bendrauti su savo antrąja puse ir, kiek įmanoma, dalytis savo planais ir išgyvenimais.

Karjera ir finansai

Visą birželį palankus Saturno poveikis bus labai naudingas verslui. Tobulinkite savo profesinius įgūdžius, gražinkite dizainą, taisykite įrangą ir gerinkite santykius su klientais ir partneriais. Norėdami išspręsti neseniai iškilusias problemas, neskubėkite priimti galutinio sprendimo gerai neapsvarstę.

Nesitikėkite iš kolegų aktyvumo. Jie bus labiau linkę būti mieguisti ir išsiblaškę. Jei kas nors atsisako dalyvauti veikloje, kuri jums atrodo įdomi, nepykite ir nepulkite įkalbinėti. Atminkite, kad bet koks bandymas priversti kitus ką nors padaryti, jums sukels bėdų. Birželio 20 ir 21 dienomis pasistenkite nepakliūti į vadovų akiratį, kitaip gausite ilgą papildomų nuobodžiausių užduočių sąrašą.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Jūsų sielos draugui dabar bus gana sunku išlaikyti ramybę. Vidiniai prieštaravimai neleis jam blaiviai vertinti įvykių ir kitų žmonių jausmų. Labai svarbu, kad šiuo sunkiu laikotarpiu elgtumėtės nepriekaištingai. Suteikite mylimam žmogui švelnumo, džiaugsmo, nepalikite jo vieno ilgam. Kas iš tikrųjų dedasi partnerio sieloje, tikrai galėsite suprasti tik birželio pabaigoje.

Birželio 13 dieną prasidės Veneros ir Saturno priešprieša. Šis astrologinis reiškinys seniai susituokusiems Avino ženklo atstovams sukels norą pailsėti nuo šeimos. Pasistenkite nuslopinti savyje šiuos maištingus impulsus ir kaip nors atnaujinti esamus santykius. Išvažiuokite porai dienų iš miesto, suorganizuokite romantišką vakarą, nuspręskite eksperimentuoti lovoje.

Jei jūsų širdis dar neužimta, trečiąją birželio dekadą bus didelė tikimybė sutikti įdomų priešingos lyties asmenį. Greičiausiai jus su juo sies bendras pomėgis, apie kurį galėsite kalbėtis valandų valandas.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučio birželį laukia nemažai įvykių ir, žinoma, jų pasekmės tiesiogiai priklausys nuo jo nuotaikos. Ir jo nuotaikos keisis gana dažnai. Pagrindinė to priežastis bus padidėjęs krūvis ir įtampa darbe. Pagalvokite, ar patus neprikuriate sau papildomų problemų.

Be to, jūsų oponentai ir konkurentai dažnai provokuos jus paaštrinti konfliktą. Ir jūsų mėgstamas „bukos jėgos“ taikymo metodas ne visada bus veiksmingas. Taigi stenkitės be reikalo nesinervinti. Geriau pasverti visus pliusus bei minusus ir veikti nuosekliai, nepasiduodant emociniams impulsams. Tokiu atveju jums gali pasisekti ir iki mėnesio pabaigos spėsite išspręsti daugumą susikaupusių problemų.

Karjera ir finansai

Jūs tikrai esate kantrus. Tačiau pirmąjį vasaros mėnesį impulsyviųjų Dvynių ženkle būsianti Saulė ragins skubėti ir privers daryti neapgalvotus veiksmu. Nepamirškite, kad birželį padarytų klaidų pasekmės gadins jūsų gyvenimą visą vasarą. Tad neleiskite sau elgtis neapgalvotai, be reikalo nerizikuokite ir nesivadovaukite abejotinais patarimais.

Saturno poveikis įneš šiek tiek disonanso į jūsų darbą. Nors paprastai būnate disciplinuot, pradėsite vėluoti, išsisukinėti nuo pareigų, perkelsite atsakomybę už sudėtingų problemų sprendimą kolegoms. Vargu ar valdžia bus patenkinta tokia padėtimi. Gerai, jei ji jums tik išsakys pastabas ir nepakvies ant kilimėlio rimtam pokalbiui.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Įtikti patinkančiam žmogui nebus taip paprasta. Norėdami tai padaryti, turėsite įveikti savo natūralų konservatyvumą ir pradėti daryti kažką ekstravagantiško. Atsipalaiduoti ir pažvelgti į pasaulį laisvesniu žvilgsniu jums greičiausiai pavyks birželio viduryje. Siekite laisvumo, bet neverskite savęs daryti to, kas jums visiškai nenatūralu.

Šeimos santykius gali smarkiai paveikti suirutė darbe. Kad ir kokie sudirgę ar nusivylę būtumėte dėl to, kas vyksta už namų ribų, nepamirškite praleisti laiko su savo partneriu. Papasakokite jam apie savo problemas ir išgyvenimus, paprašykite patarimo, paprašykite paguodos. Apskritai darykite viską, kad mylimasis jaustųsi reikalingas. Ypatingą dėmesį skirkite jam birželio viduryje.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Audringoje nesibaigiančių šio mėnesio įvykių srovėje pasistenkite surasti sau „ramybės salą“, kurioje galėtumėte blaiviai įvertini situaciją ir suprasti, kuria kryptimi jums geriausia judėti.. Norėdami tai padaryti, suteikite sau galimybę kuo dažniau atsipalaiduoti. Iš keblios situacijos galėsite išsisukti, nukreipdami dėmesį prie kitų kasdienių rūpesčių ir užsiimdami jais.

Senas draugas, kurio seniai nematėte, gali tapti geru patarėju šiuo klausimu. Praleiskite šiek tiek laiko kartu ir pamatysite, kad jūsų mintys tapo aiškesnės. Birželio mėnesį finansinius klausimus derėtų spręsti tik kartu su šeima. Bet kokie individualūs sprendimai dabar gali turėti mirtinų negerų pasekmių jums.

Karjera ir finansai

Kiek įmanoma daugiau dirbkite ir nesiblaškykite dėl pašalinių pokalbių. Atminkite, kad dabar atsitiktinai ištartas žodis gali sukelti rimtų problemų. Įkarščio apimti greičiausiai duosite nerealius pažadus ir dėl to būsite apkaltinti visišku neatsakingumu. Birželio viduryje venkite girtis savo nuopelnais. Šiuo metu jūsų gyrimasis padarytų ypač nemalonų įspūdį kitiems.

Jei birželio pradžioje gausite didelę sumą, neskubėkite jos švaistyti smulkmenoms. Pirmiausia padenkite visas savo skolas (geriausia tai padaryti iki birželio 8 d.), o tada pagalvokite apie galimybę investuoti į pelningą verslą. Jei reikia, kreipkitės patarimo į draugus ar giminaičius, turinčius patirties finansų srityje.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Iki birželio 23 dienos Venera bus Jaučio ženkle. Visi šiuo laikotarpiu prasidėję romanai pasirodys lengvi ir malonūs, tačiau pripildyti dvasinio šaltumo. Mažai tikėtina, kad tokia padėtis jus tenkins. Taigi, jei įmanoma, atidėkite draugišką bendravimo etapą ir leiskite aistrai prasiveržti tik birželio pabaigoje.

Nuolatinį partnerį turintiems Dvyniams teks išgyventi nemažai nemalonių akimirkų. Birželio viduryje jūsų sielos draugas taps reiklesnis, karštesnis ir jautresnis. Stenkitės neįskaudinti jo jausmų, kitaip skandalų tikrai nepavyks išvengti. Jei gyvenate kartu, būtinai laiku atlikite visus namų ruošos darbus. Konfliktas dėl chaoso namuose ir daugybės neišspręstų rūpesčių gali ilgam destabilizuoti net stipriausius santykius.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžiui birželis žada būti gana įtemptas, pirmiausia emociškai. Jus dažnai apims depresinės nuotaikos ar net pradėsite piktnaudžiauti alkoholiu. Raskite savo problemos sprendimą savyje. Jei įmanoma, turėtumėte apriboti bendravimą su žmonėmis, pirmenybę teikite augintinių draugijai. Labai naudinga bus kelioms dienoms išvykti į gamtą.

Jauniesiems šio Zodiako ženklo atstovams mėnuo gali būti lemiamas romantiškų santykių reikaluose. Išgirsite meilės prisipažinimą, o gal ir patys norėsite tai padaryti. Finansinė padėtis nesikeis, išskyrus kai kurias dovanas, kuriomis jus nudžiugins artimieji.

Karjera ir finansai

Dabar labai svarbu palaikyti idealią tvarką darbo vietoje. Jūs turite tiksliai žinoti, kur ir kas padėta, ir kiekvienam naujam dalykui rasti jo nuolatinę vietą. Tiesiog leiskite sau dabar sutvarkyti alpink save nedidelę netvarką, kad lemiamu momentu neatsidurtumėte visiškoje sumaištyje. Parenkite paprastą ir patogią visko, ko reikia jūsų veiklai, saugojimo schemą.

Jei rimtai galvojate apie darbo keitimą, aktyvias paieškas pradėkite nuo birželio 20 d. Naršykite po internetą, analizuokite įvairius pasiūlymus, rašykite ir publikuokite savo gyvenimo aprašymą, kalbėkite su pažįstamais žmonėmis, kurie gali pasakyti gerą žodį. Nesėdėkite nuleidę rankų. ir nekreipkite dėmesio į menkas nesėkmes. Turėkite omenyje, kad surasti tai, apie ką seniai svajojote, pirmiausia jums padės drąsa, užsispyrimas ir pasitikėjimas savimi.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Jūsų romanas vystosi pagal rožinį scenarijų, bet kažkodėl nesijaučiate laimingi? Tada kuriam laikui pasitraukite į šalį ir išanalizuokite savo vidinę būseną. Gali būti, kad iš tikrųjų visos jūsų pretenzijos jūsų partneriui pasirodys nesvarbios, ir jūs pagaliau nustosite abejoti to, kas vyksta teisingumu. Sėkmingiausias metas tokiems apmąstymams bus birželio 27 dieną.

Mėnesio pradžia vargu ar atneš sėkmės tiems, kurie svajoja užmegzti naujus santykius. Nepalankus Mėnulio ir Merkurijaus aspektas, besiformuojantis 7 dieną, padarys jus uždarą, nepasitikintį ir net kiek agresyvų. Priešingos lyties atstovai, jausdami galimą grėsmę, tiesiog bijos parodyti jums padidintą dėmesį.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Birželio mėnesį Liūtas pasielgs labai ryžtingai. Artimi žmonės pamatys jumyse žmogų, kuris žino, ko nori, ir kuriam nekyla jokių abejonių. Ryžtingai reikalausite savo teisių ir atremsite visus prieštaravimus, surasdami tinkamų argumentų. Be to, negalima tikėtis rimto priešininkų pasipriešinimo. Galų gale jie vis tiek sutiks su jūsų sąlygomis.

Jei planavote persikėlimą į naują gyvenamąją vietą – veikite! Dabar tam pats tinkamiausias laikas. Apskritai tai geras laikas bet kokiems gyvenimo pokyčiams. Tačiau nereikėtų daryti skubotų išvadų apie žmones. Pirmiausia pagalvokite apie galimybę, kad jūsų keliai gali vėl susikirsti. Išsiskirkite gražiuoju!

Karjera ir finansai

Norėsite ir be jokios progos dovanoti dovanas savo mylimam žmogui, taip pat artimiems giminaičiams ir draugams. Žinoma, jūs turėsite pakankamai lėšų savo planams įgyvendinti. Tik tada reikia tvirčiau priveržti diržą. Jei nenorite gyventi griežtai per ateinančias dvi ar tris savaites, susitvarkykite ir atsisakykite išlaidų.

Birželio 20 ir 21 dienomis visai įmanoma imtis veiklos ar verslo, kurį ilgą laiką atidėliojate. Šiuo metu turėsite galimybę greitai pasiekti norimą rezultatą, patirsite vidinį pasitenkinimą, sulauksite vadovų pritarimo bei paskatinimo. Tiesiog nedvejokite per ilgai, kitaip pelninga galimybė išnyks, o jūs pats liksite be nieko.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Nepykite ant mylimo žmogaus, jei jis pradės jus kritikuoti. Jei gerai pagalvosite, suprasite, kad jokie kaltinimai nėra nepagrįsti. Būkite filosofiškai nusiteikę dėl pastabų, kurios jums bus išsakytos pirmoje birželio pusėje. Leisdami save įžeisti partneriui, išprovokuosite konfliktą, su kurio pasekmėmis teks kovoti kelias savaites.

Liūto susidomėjimas seksualiniais malonumais šiuo laikotarpiu taps ne toks ryškus. Dažnai galvosite apie dvasinį meilės komponentą ir su partneriu aptarsite klausimus, susijusius su pasitikėjimu, atsidavimu ir bendrais interesais. Vieną iš šių atvirų ir nuoširdžių pokalbių būtinai surenkite birželio 14 dieną. Sužinosite daug įdomių dalykų vienas apie kitą ir nubrėšite naujus santykių plėtojimo būdus. Lemtingų susitikimų vienišiems Liūto ženklo atstovams žvaigždės kol kas nežada. Ir jūs patys dar nesate pasiruošę atverti savo širdies naujam romantiškam ryšiui.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Birželio mėnesį Mergelė laikysis taisyklės: jei norite, kad gerai būtų atliktas darbas, reikia daryti jį pačiam. Visus šio mėnesio einamuosius klausimus spręsite patys, stengdamiesi, jei įmanoma, neįtraukti į savo reikalus daug žmonių. Tačiau vis tiek savo darbe turėsite bendrauti su kai kuriais įtakingais žmonėmis, nuo kurių labai priklausys jūsų ateities karjera.

Patartina su tokiais žmonėmis bendrauti tiesiogiai, be tarpininkų. Tik tokiu atveju galite tikėtis sėkmingo derybų užbaigimo. Finansiniuose reikaluose būsite linkę elgtis taip, kaip jums nebūdinga – nerūpestingai ir ekstravagantiškai. Tad kai pirksis, stenkitės nesijaudinti.

Karjera ir finansai

Saulės energija Mergelės ženklo atstovams padės tapti energingesniems, išradingesniems, drąsesniems ir nusiteiks rimtam darbui. Dėl savo vidinio variklio galėsite padaryti daug, net tai, ko negalėjote imtis anksčiau. Viršininkai bus nepaprastai patenkinti rezultatais, todėl tikėkitės paskatinimo, premijos ar papildomų atostogų, žinoma, apmokamų.

Vasaros pradžioje sustiprės jūsų gebėjimas įtikinti. Jei reikia surengti svarbias derybas su klientais ar partneriais, suplanuokite jas būtent šiam laikui. Bet kokie pokalbiai su vadovybe taip pat klostysis gerai. Parinkę tinkamų argumentų, galėsite gauti leidimą įgyvendinti originalią idėją, derėtis dėl naujos įrangos įsigijimo ar pasiekti darbo laiko pakeitimą į patogesnį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Dar nesusiklostę santykiai suteiks jums didelį psichologinį diskomfortą. Suprasite, kad partneriu bent jau kol kas negalima pasitikėti ir nusivylę pasislėpsite savo kiaute. Nesidrovėdami priimkite malonius komplimentus, kurie jums bus pasakyti birželio pradžioje. Atminkite, kad žmonės dažnai nesako to, ką nori pasakyti. Praleiskite birželio 6 dieną atskirai nuo priešingos lyties atstovų, kad išvengtumėte nusivylimų.

Šeimos gyvenimas taip pat žada būti ne per daug stabilus. Partneris bu nepatenkintas dėl to, kad be didelio entuziazmo vykdote jo prašymus. Birželio 20 ar 21 d. tiesiai jam pasakykite, kad norite rūpintis savo reikalais. Labiausiai tikėtina, kad iš pradžių turėsite išklausyti daugybę skundų ir priekaištų. Bet galiausiai jis jus supras ir paliks ramybėje bent kelioms dienoms. Paskutinį birželio savaitgalį eikite į vakarėlį ar viešą renginį. Nemaža tikimybė, kad būtent šiuo laikotarpiu jums pasiseks sutikti įdomų žmogų ir užmegzti romaną.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo atstovams birželis žada būti kupinas naujų galimybių. Ir dabar jūsų pagrindinė užduotis yra jų nepraleisti. Darbe turėsite progą pasidžiaugti savo nuopelnais prieš viršininkus, o tai bus gera priežastis pradėti derybas dėl atlyginimo didinimo. Jei patys esate įmonės vadovas, tai dabar turėsite puikių galimybių praktiškai įgyvendinti tas idėjas, kurios pastaruoju metu kirbėjo jūsų galvoje.

Dabar jums svarbiausia būti sąžiningam su savimi. Tik tada jie jumis patikės ir priims jūsų idėjas.

Nesusituokusių Svarstyklių šį mėnesį laukia įdomus nuotykis – kelionė, kupina įspūdžių ir jausmingų išgyvenimų. Šeimą turinčioms Svarstyklėms labiau patiks atsipalaiduoti savo artimųjų rate.

Karjera ir finansai

Pirmąją birželio dekadą neturėtumėte provokuoti jokių pokyčių. Naudokite patikrintus metodus, dirbkite su senais klientais, prisiminkite tai, kas buvo pradėta pavasarį. Jeigu imsite aktyviai diegti naujoves, susidursite su dideliais sunkumais ir galiausiai patirsite triuškinantį pralaimėjimą. Nesijaudinkite, jūsų šviežios idėjos tikrai bus įgyvendintos, bet tik šiek tiek vėliau.

Mėnesio pabaigoje imkitės tik tų darbų, kuriuos galite atlikti. Prisiėmę nepakeliamą naštą veltui sugaišite laiką ir net pastebimai susigadinsite savo reputaciją. Gali būti, kad birželio viduryje jums bus pasiūlytas viliojantis darbas ne visą darbo dieną. Sutikite su tuo tik tuo atveju, jei esate visiškai įsitikinęs savo sugebėjimais.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Svarstyklių ženklo atstovų laimė ir ramybė labai priklausys nuo mylimo asmens elgesio. Tiesą sakant, jie turėtų tapti atidžiais bendro gyvenimo stebėtojais, ir leisti kurį laiką pavadovauti kitam. Nemėginkite priešintis tam, kas vyksta, pasiduokite natūraliai įvykių eigai. Mažai tikėtina, kad šiuo laikotarpiu jums nutiks kas nors blogo. Birželio 7 dieną vadovaukitės savo sielos draugo patarimais, kad ir kaip keistai jie jums skambėtų.

Svarstyklių ženklo moterims bus lengviau nei bet kada bendrauti su priešingos lyties atstovais. Jei ilgai ir nesėkmingai bandėte ko nors pasiekti iš partnerio, dar kartą pabandykite birželio 11 d. Būtinai padėkokite savo mylimam žmogui už nuolaidą ir padarykite jam ką nors malonaus.

Tikimybė užmegzti naują romaną birželio mėnesį Svarstyklėms bus maža. Vieniši šio ženklo atstovai per daug susikoncentravę į save ir nelinkę pastebėti kitų susidomėjusių žvilgsnių.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionas šį mėnesį turėtų būti ypač atsargus stengdamasis įgyvendinti savo norus bet kokiais būdais. Siekdami sau naudos, galite pradėti veikti pernelyg egoistiškai, neatsižvelgdami į jus supančių žmonių interesus ir nuomonę. Dėl to rizikuojate visuomenės akyse pavirsti tikru diktatoriumi. Tokie veiksmai būtų bent iš dalies pateisinami, jei jie duotų rezultatų.

Tačiau astrologai perspėja, kad birželį viskas klostysis ne taip, kaip planavote. Daugelis jūsų reikalų gali būti atidėti ar net baigtis nesėkme dėl išorinių, nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Taigi dabar geriausia laukti ir stebėti. Ir, užuot eikvojus nervus tuščiam darbui, geriau trumpam paatostogauti ir išvykti kur nors už miesto. Tausokite ir savo, ir artimųjų sveikatą.

Karjera ir finansai

Skorpionams, turintiems dalykinio sumanumo ir gebėjimo tinkamai paskirstyti jėgas, žadamas karjeros šuolis. Tik nereikia tikėtis, kad viskas vyks savaime. Be aktyvių jūsų veiksmų, sėkmė, žinoma, nebus visiška. Darbus šia kryptimi geriausia pradėti birželio pradžioje. Šiuo metu tikrai jausitės pasiruošę lemiamai kovai dėl vietos po saule.

Mėnesio pabaigoje kolegos norės prašyti jūsų pagalbos. Dalindamiesi naudinga informacija, ką nors aiškindami ir įrodydami, jausitės reikalingi ir net nepakeičiami. Be to, tada galėsite visapusiškai pademonstruoti savo profesinius sugebėjimus. Jums pavyks aiškiai reikšti savo mintis, taip pat sumaniai atsakyti į visus klausimus.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Merkurijus, kurio poveikis sustiprės nuo 8 dienos, nuves jus į fantazijų šalį. Svajokite, jei norite, bet nežiūrėkite į realų pasaulį pro rožinius akinius. Tiesiog leiskite sau papulti į iliuzinę erdvę, bet neapsistokite ten, kitaip jūsų asmeninis gyvenimas dėl to ims skilinėti. Dabar savo partnerį turėtumėte vertinti blaiviai, be nereikalingo sentimentalumo ir kritikos.

Birželio viduryje užplūs prisiminimai apie kai kuriuos įvykius, nutikusius tolimoje praeityje. Galbūt sutiksite žmogų, kuris jums kažkada buvo brangus, arba netyčia rasite seną meilės laišką. Tai, kas nutiko, sujudins jūsų jausmus ir šiek tiek išmuš iš įprastų vėžių. Kad jūsų partneriui nekiltų nepagrįstų įtarimų, pasistenkite kuo greičiau grįžti į šiandieną.

Skorpiono ženklo atstovams, ieškantiems savo sielos draugo, patariama neskubėti: lemtingojo susitikimo metas dar neatėjo. Leiskite sau flirtuoti, bet nesitikėkite, kad iš to išeis kas nors rimto.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Visi Šaulio reikalai birželį tiesiogiai priklausys nuo jo asmeninio gyvenimo ir nuo to, kokia atmosfera vyraus jo namuose. Yra požymių, kad jūsų gyvenime gali atsirasti naujų žmonių, kurie jums pajus aistrą, o galbūt net meilę. Jauniesiems šio Zodiako ženklo atstovams tai gali virsti nauju romanu, o vyresniems – atnešti rimtų nemalonumų.

Šeimą turinčio Šaulio situacija asmeniniame gyvenime taip pat gali būti gana įtempta. Jis primins praeities meilę. Bet kokiu atveju jausmingos emocijos jus tik įkvėps, o darbo reikalus nesunkiai atliksite. Negana to, pakili nuotaika birželį leis pelnyti viršininkų palankumą.

Karjera ir finansai

Paaštrėjęs protas padės birželį Šauliui įsisavinti bet kokią, net ir sudėtingiausią informaciją. Taigi šiuo laikotarpiu galite lankyti kvalifikacijos kėlimo kursus, skaityti profesinę literatūrą, taip pat ieškoti informacijos, reikalingos įdomioms idėjoms įgyvendinti. Jei esate aukštosios mokyklos studentas, valdžia jums noriai padarys nemažai nuolaidų, kad galėtumėte ir dirbti, ir lankyti paskaitas patogiu grafiku.

Pati birželio pradžia vargu ar bus produktyvi. Mėnulio pilnatis trukdys sukaupti mintis. Sunku bus priimti atsakingus sprendimus ir atlikti didelės koncentracijos reikalaujančius darbus. Todėl per pilnatį (birželio 4 d.) nesiimkite svarbių užduočių, kitaip suklysite ir jausitės kalti prieš kolegas.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Atnaujinti sustabarėjusius šeimos santykius padės sustiprėjęs Mėnulio ir Veneros poveikis, kuris prasidės birželio 5 d. Partneris, prie kurio esate pripratę ir iš kurio jau seniai nesitikėjote netikėtumų, staiga jums atsivers iš naujos pusės. Neslopinkite savo jausmų. Palaikykite savo mylimąjį, nedvejodami išreikškite jam nuostabą ir susižavėjimą.

Maždaug prieš mėnesį ar du prasidėjęs romanas vystysis pagal neplanuotą scenarijų. Vargu ar būsite patenkinti tokia padėtimi, nes daugelis jūsų norų liks neišpildyti. Rimto vilčių žlugimo galite sulaukti po birželio 12 dienos. Stenkitės išlaikyti savo proto blaivumą. Jei nepanikuosite, per artimiausias kelias dienas galėsite daug ką sutvarkyti.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragiui šis mėnuo bus jų ankstesnių darbų rezultatų pripažinimo ir įvertinimo metas. Būsite laimingi gavę jums priklausančius apdovanojimus, nes tikrai jų nusipelnėte. Ir reikia atsiminti, kad tai bus ne dovana, o atlygis už tikrą darbą. Ypač mėnuo palankus tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie užsiima įvairiais gamybos procesais.

Jūsų šio mėnesio šūkis bus „Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi“. Todėl tikrai stengsitės ir dirbsite su visišku atsidavimu. Finansinė padėtis birželį bus daug geresnė nei praėjusį mėnesį. Jei pageidaujate, galite net leisti sau įsigyti keletą didesnių pirkinių. Laisvalaikį skirsite bendravimui su mylimu žmogumi. Stebėkite savo sveikatą. Nepaisant vasaros sezono, turėtumėte pasirūpinti savo gerkle.

Karjera ir finansai

Būtinai imkitės naujo rimto verslo. Jei pradėsite iškart mėnesio pradžioje, sėkmė jus lydės per visą vasarą. Dirbkite ramiai, neatsigręždami į praeities klaidas. Žiūrėkite tik į priekį ir darykite tai, kas, jūsų manymu, yra protingiausia ir teisingiausia. Su dėkingumu priimkite kolegų pagalbą, bet jokiu būdu neleiskite sau užsisėsti ant kažkieno sprando.

Birželio pradžios dienos bus tinkamiausios viskam, kas susiję su naujo darbo gavimu. Puikiai įveiksite sudėtingiausius pokalbius ir gerai atliksite bet kokią testo užduotį. Nesistenkite darbdaviams pasirodyti viską sugebantys, galintys atlikti bet kokias užduotis. Geriausią įspūdį padarysite likdami tuo, kas esate iš tikrųjų.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Jūsų mylimasis šiuo laikotarpiu greičiausiai nebus linkęs rodyti švelnumo. Tačiau jis niekada nesuteiks jums priežasties abejoti jo patikimumu. Galite kreiptis pagalbos į jį bet kuriuo dienos ar nakties metu ir nebijoti išgirsti įžeidžiamų žodžių „Kaip aš pavargau nuo tavęs!“. Birželio 5 dieną jūsų partneris tikriausiai norės su jumis pasikalbėti apie edukacinius reikalus. Klausykite jo be jokio priešiškumo ir padarykite atitinkamas išvadas.

Norėdami patraukti savo išrinktojo dėmesį, nesiveržkite į priekį. Pradėkite iš tolo: raskite bendrų pokalbių temų, kartu nuveikite ką nors įdomaus, atskleiskite vienas kitam porą paslapčių. Tikriausiai apie birželio 18 dieną potencialus partneris atspės jūsų jausmus ir noriai į juos atsilieps.

VANDENIS (01 21–02 19)

Birželio mėnesį Vandenį trikdys mintys apie tai, kas vyksta kažkur toli nuo jo. Tokiu atveju jūs turėsite susiformavę savo nuomonę apie vykstančius įvykius. Be to, nuoširdžiai užjausite kitus kenčiančius žmones, kurie net nėra jūsų pažįstami, ir rūpinsitės jų problemomis. Draugų rate galtei tapti savotišku viešųjų ryšių specialistu ir viską apie viską žinančiu žmogumi.

Tokia reputacija gali padėti jums bendraujant su žmonėmis. Galėsite nesunkiai rasti raktą į bet kurio žmogaus širdį ir patys sėkmingai spręsti savo problemas. Jums bus ypač lengva bendrauti su vaikais. Finansinėje srityje galite tikėtis pajamų iš projektų, kurie buvo vykdomi ne taip seniai.

Karjera ir finansai

Merkurijaus įtakoje jūs pradėsite priskirti sau dorybes, kurių neturite. Tačiau kategoriškai nepatartina to daryti. Jei tik pradėsite puikuotis savo sugebėjimais, valdžia tuo pasinaudos ir patikės jums išspręsti pernelyg sunkias užduotis. Jei norite patraukti dėmesį – būkite rimti ir atsakingi, dirbkite su kolegomis, siekite puikių rezultatų.

Pasistenkite padengti savo skolas. Pirmiausia viską iki paskutinio cento grąžinkite vyresniems giminaičiams. Tikriausiai vienam iš jūsų pažįstamų prireiks finansinės paramos. Darykite viską, kad padėtumėte draugui, tačiau birželio mėnesį niekam nesiskirkite pinigų ir patys nesiskolinkite.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Pradėsite kelti pernelyg didelius reikalavimus savo partneriui, sureikšminsite smulkmenas ir netgi patirsite jums neįprastą pavydo jausmą. Laimei, jūsų mylimasis ramiai reaguos į viską, kas vyksta. Jis supras, kad jums tiesiog reikia šilumos ir apgaubs jus rūpesčiu bei dėmesiu. Nebūkite nedėkingi, stenkitės įvertinti jo elgesį pagal tikrąją vertę.

Santuoką sudariusiems Vandenio ženklo atstovams patariama pradėti tvarkyti šeimos lizdą. Jūsų sielos draugas mielai palaikys visus tokio pobūdžio žingsnius. Kurdami komfortą dar kartą suprasite, kokie svarbūs jums yra esami santykiai. Bendrą veiklą geriausia pradėti birželio 17 d.

Vandenio ženklo atstovai, kurių širdis dar neužimta, turėtų pagalvoti apie savo vienišumo priežastis. Galbūt jūs per daug laikotės įsikibę praeities, ir tai neleidžia naujiems jausmams patekti į jūsų gyvenimą. Atminkite, kai vienos durys užsidaro, atsidaro kitos.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvų ženklo atstovams šis mėnuo žada būti sėkmingas sprendžiant darbo klausimus ir kuriant karjerą. Jūsų triūsas ir naujos idėjos gerinant įmonės darbą neliks nepastebėti. Todėl jau mėnesio viduryje jums gali būti pasiūlytos tam tikros privilegijos arba turėsite galimybę gerokai padidinti savo pajamas.

Finansinis šio mėnesio aspektas atrodo daug žadantis. Tačiau dar neatėjo laikas dideliems pirkiniams. Greičiausiai jūsų piniginė šuo metu finansuos pirmiausia einamąsias šeimos išlaidas. Tačiau vargu ar pavyks išvykti atostogų birželį. Bet nenusiminkite, nes vasara tik prasideda.

Karjera ir finansai

Kūrybine veikla užsiimančios Žuvys jausis likimo numylėtinėmis. Jų laukia turtingos savirealizacijos galimybės, pripažinimas įvairiuose būreliuose, draugijose, sąjungose ir geri honorarai. Tačiau tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie kasdien atlieka daug skaičiavimų, turėtų būti budrūs. Gali būti, kad padarysite daug rimtų klaidų, kurias vėliau ištaisyti prireiks daugiau nei vienos savaitės. Ypač atsargiai reikėtų elgtis birželio viduryje.

Mėnesio pabaigoje daug pažįstamų nusiteiks pradėti savarankišką darbą. Niekam nesiūlykite savęs kaip partnerio ir neskubėkite padėti, nebent jūsų to labai prašytų. Paskutinę mėnesio dekadą valdžiai geriau visai nesirodyti į akis ir jai netrukdyti. Vadovams užteks problemų ir be jūsų. Prisiminkite šį patarimą birželio 23 ir 24 dienomis.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Birželio 5 dieną susiformuosianti Mėnulio ir Neptūno opozicija privers užmerkti akis į tai, kas vyksta tarp jūsų ir partnerio. Dėl to pirmoje balandžio pusėje jūsų santykiai gali taip pašlyti, kad net būsite priversti kreiptis į psichologą ar ieškoti pašalinių pagalbos, kad išspręstumėte keblias problemas. Didelių nemalonumų galima išvengti, bet tik tuo atveju, jei neslėpsite kaip strutis galvos į smėlį, o laiku imsitės aktualių problemų sprendimo ir atvirai tarsitės su partneriu.

Pirmoje birželio pusėje sustiprės jūsų įtarumas ir nepasitikėjimas. Dėl to jus mylinčiam žmogui bus sunku puoselėti dvasinį ryšį su jumis. Nereikėtų slėptis nuo švelnių jausmų ir stengtis visame kame įžvelgti blogus ketinimus. Neatimkite iš savęs galimybės tapti laimingiems. Atverkite savo širdį tiems, kurie to laukia, ir nebijokite karčių nusivylimų.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.