Didysis sausio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Sausio mėnesio horoskopas (2024)

Štai ir prasidėjo pirmasis 2024-ųjų metų mėnuo. Daugumos žmonių laukia nauja pradžia, iššūkiai ir galimybės. Šį mėnesį stebėsime, kaip sąveikauja mūsų vidinis pasaulis ir išorinės aplinkybės.

Sausio mėnesį pinigai vaidins svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Galite susidurti su finansiniais sunkumais ar netikėtumais, tačiau panikuoti neverta. Pasinaudokite savo žiniomis ir patirtimi, kad susidorotumėte su problemomis. Būkite atsargūs su naujomis investicijomis ir venkite skolų.

Pirmasis 2024-ųjų metų mėnuo bus puikus laikas romantiškiems pasimatymams, meilės prisipažinimams ir ilgalaikių santykių pradžiai. Tačiau nepamirškite, kad turite gerbti savo partnerio nuomonę ir jausmus, kitaip nieko gero neišeis. Jei dar neradote savo sielos draugo, sausio mėnesį galite sutikti įdomų asmenį, tinkamą ilgalaikiams santykiams.

AVINAS (03 21–04 20)

Sausio mėnesį Avinas jausis kaip niekad pasitikintis savimi ir energingas. Tačiau nepamirškite išlaikyti pusiausvyros tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, nes kitaip po poros savaičių jėgos išseks, susirgsite ir teks ilsėtis lovoje. Mėnesio pabaigoje jūsų laukia netikėtas susitikimas, galintis pakeisti jūsų gyvenimą.

Karjera ir finansai

Sausis Avinui gali būti labai sėkmingas finansiškai. Galite gauti netikėto pelno arba rasti naujų galimybių užsidirbti. Tačiau nereikėtų pamiršti savo įsipareigojimų, duotų žodžių ir skolų kitiems žmonėms.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausis bus geras mėnuo tiems Avino ženklo atstovams, kurie ieško savo sielos draugo. Lengvai susipažinsite su naujais žmonėmis, o kai kurie iš jų gali tapti jūsų potencialiais partneriais. Nebijokite imtis iniciatyvos ir žengti pirmąjį žingsnį.

JAUTIS (04 21–05 20)

Sausis Jaučiui bus permainų ir naujų galimybių metas. Nebijokite rizikuoti ir eksperimentuoti. Tačiau nepamirškite savo šeimos ir artimųjų, neapleiskite jų dėl menkaverčių nuotykių. Mėnesio pabaigoje galite sulaukti netikėtos dovanos.

Karjera ir finansai

Jaučiui sausis gali atnešti naujų augimo ir verslo plėtros galimybių. Pasinaudokite savo finansų valdymo įgūdžiais, kad pasiektumėte savo tikslus. Būkite atsargūs ir nerizikuokite per daug.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Jaučiui sausis gali būti šiek tiek sudėtingas santykių atžvilgiu. Bendraudami su partneriu ar draugais neišvengsite tam tikrų problemų. Tačiau galite įveikti visus sunkumus, jei parodysite kantrybę ir supratingumą.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Sausio mėnesį Dvyniams teks padirbėti, tačiau rezultatų neteks ilgai laukti. Jie bus džiuginantys. Galėsite dėl to didžiuotis savimi. Būkite pasirengę, kad kai kurios jūsų idėjos gali nepasiteisinti ir teks jų atsisakyti, tačiau nenusiminkite. Mėnesio pabaigoje turėsite galimybę įgyvendinti savo karščiausias svajones.

Karjera ir finansai

Sausio mėnesį Dvyniams reikia būti atsargiems su savo finansais. Galite prarasti pinigus dėl blogų investicijų ar kitų klaidų. Būkite apdairūs ir nepriimkite skubotų sprendimų.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausio mėnesį Dvyniai jausis labiau pasitikintys savimi ir patrauklesni nei įprastai. Tai puikus metas užmegzti naujus santykius ar sustiprinti esamus. Nedvejodami išsakykite savo jausmus ir kalbėkite apie savo norus bei svajones.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Sausio mėnesį Vėžiui reikėtų pradėti nuo savo tikslų ir planų peržiūrėjimo. Reikia nuspręsti, ką galima patobulinti savo gyvenime ir kokių negerų įpročių derėtų atsikratyti. Nepamirškite skirti dėmesio ir savo artimiesiems bei draugams. Mėnesio pabaigoje Vėžys gali sulaukti įdomaus darbo ar verslo pasiūlymo.

Karjera ir finansai

Vėžiui sausis gali būti didelių permainų finansų srityje mėnuo. Galbūt gausite naują darbą arba pasitaikys šansas padidinti savo atlyginimą. Pasinaudokite visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausio mėnesį Vėžys turės daug progų susipažinti su naujais žmonėmis. Galite sutikti įdomų ir perspektyvų asmenį, kuris norės tapti jūsų partneriu. Nebijokite imtis iniciatyvos ir žengti pirmąjį žingsnį.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Sausio mėnesį Liūtas bus energingas ir galės įgyvendinti ne vieną gerą sumanymą. Tačiau reikėtų pasistengti būti tolerantiškesniam bendraujant su žmonėmis ir mažiau puikuotis savimi, kad neįsitaisytų naujų priešų. Mėnesio pabaigoje gali atsirasti galimybė pakeliauti ar praleisti laiką su draugais.

Karjera ir finansai

2024 metų sausį Liūtai galės žengti didelį žingsnį į priekį savo karjeroje. Turėsite naujų galimybių ir galėsite parodyti savo talentus. Tačiau nepamirškite apie savo sveikatą ir poilsį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausis – palankus metas tiems Liūto ženklo atstovams, kurie nori pakeisti asmeninį gyvenimą. Jei esate vienišas, galite pradėti ieškoti savo sielos draugo. Jei jau turite partnerį, tai nepagailėkite laiko ir jėgų savo santykiams pagerinti ir sustiprinti. Nuoširdūs atviri pokalbiai ir romantiška vakarienė dviese padarys stebuklus.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelei sausi bus naujos pradžios ir reikšmingų pasiekimų metas. Tačiau nepamirškite apie savo sveikatą ir rūpinimąsi savo artimaisiais. Mėnesio pabaigoje gali nutikti netikėtų įvykių, kurie pakeis jūsų gyvenimą.

Karjera ir finansai

Mergelei sausis atneš naujų iššūkių ir galimybių finansų srityje. Nebijokite rizikuoti ir naudoti naujų technologijų Būkite pasirengę pokyčiams ir neatidėliokite svarbių sprendimų priėmimo.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Mergelei sausis bus mėnuo, kupinas romantikos ir aistros. Jausitės patrauklūs ir geidžiami, o tai padės susirasti sielos draugą ar sustiprinti esamus santykius. Nepamirškite, kad meilei reikia pastangų ir kantrybės.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Sausis Svarstyklės pokyčių ir naujų atradimų metas. Nebijokite eksperimentuoti ir ieškoti naujų galimybių, drąsiau įgyvendinkite savo sumanymus. Mėnesio pabaigoje Svarstyklės sulauks artimųjų palaikymo ir galės ryžtingiau siekti naujų aukštumų, turėdamos stiprų užnugarį.

Karjera ir finansai

Sausis Svarstyklėms žada dideles permainas finansinėje sferoje. Galite susirasti naują, geriau apmokamą darbą ar pradėti naują verslą. Tačiau būkite atsargūs ir gerai apsvarstykite kiekvieną žingsnį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausis Svarstyklėms gali būti netikėtų įvykių ir permainų asmeniniame gyvenime metas. Galbūt teks susidurti su tam tikrais sunkumais, bet jei išliksite ramūs ir nepanikuosite, kantriai išklausysite kitą ir pasistengsite suprasti jo poziciją, tai lengvai susitvarkysite su visomis problemomis.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionui sausis bus sėkmingas ir produktyvus mėnuo. Pavyks pasiekti gerų rezultatų ir sustiprinti savo autoritetą. Nepamirškite apie poilsį ir rūpinimąsi savo sveikata. Mėnesio pabaigoje galite sulaukti netikėtos staigmenos ar dovanos iš mylimo žmogaus.

Karjera ir finansai

Sausis Skorpionui naujų finansinių galimybių mėnuo. Galėsite padidinti savo pajamas, rasti naujų pajamų šaltinių ar įgyti naujų žinių finansų srityje. Tačiau nepamirškite apie atsakomybę ir skolas.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Skorpionui sausis gali atnešti naujų pažinčių ir romantiškų nuotykių. Nepraleiskite progos susipažinti su ypatingu žmogumi. Būkite atviri naujiems jausmams ir nebijokite eksperimentuoti.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Sausio mėnuo Šauliui – naujų pradžios, galimybių ir nuotykių metas. Nebijokite išeiti iš komforto zonos ir surizikuoti. Beprotiškas sumanymas pasirodys buvęs labai geras. Galėsite džiaugtis ir didžiuotis savimi, kad išdrįsote. Mėnesio pabaigoje galėsite mėgautis kitų pripažinimu ir pagarba.

Karjera ir finansai

Sausio mėnesį Šaulys bus kupinas energijos ir entuziazmo, todėl turės daug galimybių pagerinti savo finansinę padėtį. Pasinaudokite savo įgūdžiais ir gebėjimais, kad pasiektumėte savo užsibrėžtus tikslus, nes metas tam bus labai palankus. Tačiau nepamirškite apie poilsį ir sveikatą.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausis Šauliui bus permainų asmeniniame gyvenime ir naujų galimybių mėnuo. Galite pradėti naujus santykius, sustiprinti esamus ar tiesiog pakeisti požiūrį į gyvenimą. Nebijokite rizikuoti ir pasielgti ne pagal įprastus standartus.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragis sausio mėnesį turi susitelkti į darbą ir ramiai siekti savo tikslų. Iki sausio pabaigos galėsite įgyvendinti savo slaptą svajonę ir pajusite, kad gyvenimas pasikeitė į gerą. Nepamirškite apie savo poilsį ir suraskite laiko pasirūpinti savo artimaisiais.

Karjera ir finansai

Sausį Ožiaragis galės būti patenkintas savo stabilia finansine padėtimi. Darbe gausite naujų projektų, teks priimti iššūkius., bet užtat galėsite rasti naujų pajamų šaltinių, padidinti kapitalą ar pradėti investuoti. Tačiau nepraraskite savo finansų kontrolės ir nerizikuokite beatodairiškai.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Ožiaragiui sausis gali būti sunkus mėnuo asmeninių santykių sferoje. Gali kilti bendravimo problemų, nesusipratimų ar konfliktų. Tačiau jei išliksite kantrūs ir ieškosite kompromisų, tikrai išsaugosite savo meilę.

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandeniui sausi bus gerų pokyčių ir galimybių metas. Nebijokite įgyvendinti naujų idėjų ir eksperimentuoti. Visi ryžtingi žingsniai bus naudingi. Mėnesio pabaigoje jūsų laukia netikėti įvykiai ir gyvenimo pokyčiai.

Karjera ir finansai

Vandeniui sausis – didelių permainų ir naujų galimybių finansinėje srityje metas. Galite gauti naują darbą, pradėti savo verslą arba padidinti savo pajamas. Tačiau nepamirškite, kad sėkmė reikalauja pastangų, nuolatinės analizės ir kantrybės.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sausis Vandeniui bus romantikos ir aistrų mėnuo. Pajusite, kad jūsų asmeninis gyvenimas pradeda keistis į gerąją pusę. Nesustokite ties tuo ir judėkite į priekį.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Sausio mėnuo Žuvims – kūrybos ir saviraiškos metas. Tobulinkite viską, prie ko prisiliečiate: racionalizuokite savo darbą, gražinkite namus, nuoširdžiau bendraukite su artimaisiais ir vaikais. Turite pajusti, kad jums sekasi kurti savo gyvenimą. Mėnesio pabaigoje jūsų gali laukti netikėtos staigmenos ir dovanos.

Karjera ir finansai

Sausis bus geras mėnuo Žuvims finansų atžvilgiu. Šaus į galvą puikių idėjų. Ėmęsi naujų projektų galėsite pagerinti savo finansinę padėtį ir gyvenimo kokybę. Tačiau nepamirškite apie savo artimuosius ir draugus.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Žuvims sausis gali atnešti daug naujų įspūdžių ir emocijų asmeniniame gyvenime. Gali būti, kad sutiksite žmogų, kuris taps jūsų partneriu visam gyvenimui. Būkite atviri naujiems jausmams ir pasitikėkite savo širdimi.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.