Svarstyklių horoskopas 2023 metams

Svarstyklių horoskopas 2023 metams

2023 metų horoskopas Svarstyklėms žada daug įdomių įvykių ir susitikimų. Jūsų laukia atradimai įvairiose srityse – socialinėje, visuomeninėje ir asmeninėje. Daugiau dėmesio skirkite bendravimui su naujais žmonėmis. Kai kurios sutiktos asmenybės turės įtakos jūsų karjerai ir sėkmei darbe. Tačiau būkite atsargūs, aplink sukiosis ir daug manipuliatorių.

Juodojo Vandens Triušio metais nereikėtų tikėtis lengvo problemų sprendimo. Būkite aktyvesni, pamirškite tinginystę. Nemanykite, kad visi klausimai išsispręs be jūsų aktyvaus dalyvavimo. Sėkmė ateis, jei būsite atkaklūs ir susikursite aiškų veiksmų planą, ir žinoma jeigu jo laikysitės. Galimos nesėkmių priežastys – tinginystė, lengvabūdiškumas ir neatsakingumas.

Juodojo Vandens Triušio metais reikėtų dažniau įsiklausyti į savo norus, sutelkti dėmesį į dvasinį ir profesinį augimą. Intuicija nenuvils renkantis darbą ar partnerį. Turite būti savarankiškesni ir atsakingesni, kad gautumėte tai, ko norite.

Pirmasis metų pusmetis produktyvus toms Svarstyklėms, kurios studijuoja ar tobulina savo įgūdžius. Jei nukreipsite didžiąją dalį savo energijos asmeniniam tobulėjimui, ateities sėkmė bus jūsų kišenėje.

Antrąjį metų pusmetį tikėtinos ryškios permainos – gyvenamosios vietos keitimas, naujas darbas ar pomėgis. Nuo vasaros vidurio iki gruodžio galite imtis kažko neįprasto, pasinerti į mokslus. Gali būti, kad mokysitės užsienio kalbos, kitos specialybės, lankysite kursus, seminarus.

Meilės reikaluose rūpestingumas ir švelnumas turėtų būti prioritetas. Jei mylite savo partnerį, neturėtumėte bandyti jo pakeisti. Juk tikrai rasite savybių, kuriomis žavitės. Partneris jums atsilygins tuo pačiu.

Vienų Svarstyklių 2023 metais laukia vestuvės, o kitos turės išsiskirti su partneriu. Bet kokiu atveju tramdykite savo emocijas ir elkitės išmintingai. Galimas šeimos pagausėjimas.

Sveikatos problemų kilti neturėtų, tačiau nuo virusų ir peršalimo ligų neapsaugotas niekas. Laiku pradėtas gydymas padės išvengti komplikacijų.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.