Moteris Avinas

Moteris Avinas

Avino ženklo moteris suprasti nėra lengva. Po šiuo ženklu gimusios moterys atrodo šaltos, dažnai – antipatiškos, tačiau tai tėra maskuotė. Avinukė yra puiki aktorė, galinti apsimesti kuo tik norinti, ji labai prieštaringa ir įvairiapusiška. Vyrai privalo taikytis su jos norais, nes kitaip nepavyks palaikyti darnių santykių. Jai labai svarbu, kad aplinkiniai jos klausytųsi – moteris Avinas turi griežtą nuomonę ir ją visada išsako tiesiai į akis. Į kompromisus dažniausiai nesileidžia, nes ji mėgsta kurti savo taisykles (ir, žinoma, pati jas laužyti).

Nors Avino moteris sunkiai nuspėjama, tačiau klaidinga manyti, kad ji – lengvabūdiška. Bendraudamos su joms brangiais žmonėmis Avinukės visada užjaus ir patars. Su jomis lengva bendrauti, nes visada išsakys tai, ką galvoja, - jums nereikės svarstyti, ką ji nori nuslėpti. Bėgant metams Avinukės nepraranda savo seksualumo – jos tampa dar patrauklesnės.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.