Moteris Dvyniai

Moteris Dvyniai

Po Dvynių ženklu gimusios moterys yra nepaprastai smalsios, jos nori viską sužinoti, viską pamatyti bei patirti. Dažnai Dvynių ženklo moterys viskuo užsiima tik paviršutiniškai, tačiau tai leidžia spėti pamatyti ir patirti kuo daugiau. Jos puikios pašnekovės, galinčios palaikyti pokalbį net ir su didžiausiai tyleniais. Vis dėlto, savo draugus šio ženklo atstovės vertina gana kritiškai, ir ne visada joms pavyksta užmegzti ilgai trunkančius santykius. Pažįstantys Dvynių ženklo moteris žino, kaip jos gali erzinti.

Moterys Dvyniai retai siekia karjeros, nes joms svarbiau išbandyti kuo daugiau naujų dalykų. Geriausiai sekasi mokytis kalbų, užsiimti menais. Labai vertina nepriklausomybę, joms sunku įsipareigoti. Vis dėlto, sukūrusios šeimą jos tampa puikiomis šeimininkėmis, kurios pačios prižiūri namų ūkį.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.