Vyras Liūtas

Liūtas vyras

Po Liūto ženklu gimę vyrai paprastai būna labai vyriški, žavūs, jausmingi ir aistringi, mėgstantys būti dėmesio centre. O kaip gi kitaip – nepastebėti Liūto tiesiog neįmanoma.

Dažnai šio ženklo vyrai renkasi tokias profesijos, kurios galėtų užtikrinti šlovę ir populiarumą. Jiems nėra sunku išsikovoti aukštas pareigas, todėl dažnai šio ženklo atstovai vadovauja didelėms kompanijoms. Negali pakęsti nuobodžių žmonių, juos sužavi tik tokios asmenybės, kurios turi ką papasakoti. Liūtams labai svarbios pagyros, jiems sunku priimti kritiką.

Meilėje Liūtai-vyrai labai jautrūs, aistringi ir rūpestingi, negailintys savo mylimajai komplimentų ir dovanų. Tačiau nei vienas zodiako ženklas nepalieka savo partnerės su tokiu abejingumu kaip Liūtas. Užsitrenkus durims ji gali net nesuprasti kas įvyko. Dažnai šio ženklo vyrai gali pasirodyti plepiais, nes labai mėgsta kalbėti apie save, savo padėtį visuomenėje ir puikias galimybes. Šio ženklo vyrai labiau vertina ilgalaikį ryšį su viena partnere, nei trumpalaikius meilės nuotykius. Jeigu tikrai myli, vyras Liūtas, dažniausiai, būna ištikimas. O jeigu taip nėra, kažkas poros santykiuose negerai. Šeima jam yra vienas svarbiausių dalykų. Tačiau Liūtas vyras turi žinoti, kad jis savo moteriai yra vienintelis ir nepakartojamas. Miegamajame jis stengiasi dėl savo moters ir jam svarbu žinoti, kad atitinka jos seksualinius reikalavimus. Tvirčiausi santykiai užmezgami su Avino, Dvynių, Šaulio ir Svarstyklių ženklo moterimis.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.