Vyras Svarstyklės

Svarstyklės vyras

Svarstyklių ženklo vyrai vengia sunkaus fizinio darbo, stengiasi nepervargti. Darbas šio ženklo atstovams turi būti prestižinis ir teikti malonumą. Jiems puikiai sekasi dirbti kolektyve, geriausiai atsiskleidžia mene, pedagogikoje, teatre, tačiau taip pat gali atrasti save ir kitose srityse.

Bendraudami su draugais Svarstyklių ženklo vyrai moka priimti kompromisus, lengvai nugesina įsiplieskusius ginčus. Bendraudami jie visada išlieka taktiški ir mandagūs. Su džiaugsmu padeda savo draugams, į juos galima kreiptis bet kuriuo metu. 

Meilėje Svarstyklių ženklo vyras visada ieško grožio ir elegancijos. Jis romantiškas, jautrus ir švelnus. Santykiuose jam svarbesnis dvasinis nei fizinis ryšys.

Šio ženklo vyrui didelį įspūdį gali padaryti karšta ir drąsi moteris, tačiau ilgalaikiams santykiams jis greičiausiai rinksis itin moterišką, nuolaidžią ir švelnią būtybę, su kuria jausis tikru vyru.

Svarstyklių vyrai sėkmingiausius santykius užmezga su Dvynių, Liūto, Šaulio ir Vandenio ženklo moterimis.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.