Dvyniai meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Dvyniai ir meilė

Dvyniai meilėje:

- Žavus, linksmas, mėgstantis bendrauti, kalbėtis.
- Spontaniškas, išradingas, mėgstantis eksperimentuoti.
- Neapkenčia nuobodulio, rutinos ir žavisi naujovėmis.
- Tiesiog flirto meistras ir šis užsiėmimas jam labai patinka.
- Nepastovus. Vengia susisaistyti stipriais meilės ryšiais.
- Gali regzti kelis romanus vienu metu.
- Greitai susižavi, tačiau taip pat greitai ir perdega.
- Ieško lygiaverčio partnerio.
- Rinkdamąsis partnerį labiau atsižvelgia ne į seksualinį, o į intelektualinį suderinamumą.
- Labiau myli protu nei širdimi. Partneryje ieško puikaus pašnekovo.

Patarimai

Jeigu tavo mylimas žmogus yra Dvyniai, pasistenk, kad jūsų santykiuose nebūtų rutinos. Būk atviras visiems jo pasiūlymams, kad ir kokie nutrūktgalviški jie būtų. Domėkis visais jo reikalai, suteik progų jam pirmauti ir niekada nesišaipyk. Geriau nelįsk giliai jam į širdį, nesitikėk jausmų demonstravimo, savo slapčiausias mintis jis greičiausiai pasilaikys sau. Neribok jo laisvės, nebandyk pririšti prie savęs, nes tai pajutęs jis tikrai paspruks.

Seksualumas

Dvynių seksualinis gyvenimas labai įvairus. Jie nemėgsta monotonijos ir rutinos, todėl visada pasirengę naujiems potyriams, jaudinantiems netikėtumams bei eksperimentams. Dvyniai nėra itin seksualūs, tačiau jie puikūs meilužiai. Dvyniai supranta slapčiausius partnerio troškimus ir sugeba jam suteikti nepamirštamą malonumą. Jautrios vietos - rankos ir delnai.

Kaip suvilioti Dvynių vyrą?

Dvynių ženklo vyras - protingas, sąmojingas ir smalsus. Jis mėgaujasi bendravimu, pokalbiu ir tikisi, kad jo pašnekovė nebus pasyvi klausytoja. Jeigu nori suvilioti Dvynių vyrą, stenkis ne tik klausyti, ką jis sako, bet ir palaikyti įdomų pokalbį. Domėkis viskuo, kuo domisi jis, nuolat papildyk savo žinių bagažą, kad turėtum ką pasakyti jam svarbiomis temomis. Be to būk šiek tiek paslaptinga ir sunkiai pasiekiama, kad paskatintum jo norą tave užkariauti. Lyderio poziciją, tiek miegamajame, tiek gyvenime, palik jam.

Nebūk pavydi, nebandyk jo "pririšti" prie savęs, nes tai pajutęs jis tikrai spruks. Šio ženklo vyras mėgsta suktis moteriškoje kompanijoje ir net turėdamas partnerę, malonaus flirto su kitomis moterimis greičiausiai neatsisakys. Juk jis tikras flirto meistras ir šis užsiėmimas jam labai patinka. Jis sugeba greitai sužavėti moterį ir net greitai ją "išrengti", tačiau susisaistyti ilgalaikiais meilės ryšiais, Dvynys vyras, neskuba. Deja, gana dažnai, šio ženklo vyrai rezga kelis meilės romanus vienu metu. Visgi išsilakstęs ir sutikęs intelektualią ir įdomią moterį, su kuria jį sieja bendri interesai, Dvynys vyras skirs jai visą savo dėmesį ir mintis.

Kaip suvilioti Dvynių moterį?

Dvynių ženklo moteris - įdomi, inteligentiška, impulsyvi nenuorama. Visų pirma reikėtų paminėti, kad šios moters dėmesį gali patraukti tik intelektualus vyras, tad pirmiausia stenkis sužavėti ją savo protu, o ne išvaizda.

Dvynė nemėgsta rutinos ir nuobodulio. Kad būtų laiminga, jai reikia nuolatinių permainų, kelionių ir malonių staigmenų. Jeigu nori sužavėti Dvynių ženklo moterį - stebink ją, būk originalus ir nenuspėjamas. Pasistenk, kad kiekvienas pasimatymas su tavimi jai būtų lyg žavus nuotykis.

Jeigu po Dvynių ženklu gimusi moteris rodo tau dėmesį, dar nešvesk pergalės, nes tai gali būti tik elementarus smalsumas.

Poros suderinamumas - Dvyniai

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.