Žuvys meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Žuvys meilėje:

- Jautrios, svajingos, romantiškos;
- Rūpestingos, mokančios išklausyti ir užjausti;
- Perimančios šalia esančių žmonių nuotaikas;
- Nelinkusios į vienatvę. Geriau bus su netinkamu partneriu, nei vienos;
- Reikalauja daug meilės ir rūpesčio;
- Savo jausmus išreiškia itin subtiliai;

Patarimai

Jeigu tavo mylimas žmogus yra Žuvys, pasistenk, kad jis kuo dažniau jaustų tavo meilę ir rūpestį. Kartu svajok, juokis, kalbėk su juo, pritark ar nutylėk, bet niekada nesiginčyk, nes tai jį sekina. 

Seksualumas

Miegamajame žuvys nepaprastai jausmingos, švelnios ir išradingos. Jos vertina ne tik kūniškus malonumus bet ir dvasinį artumą. Žuvų moterys švelnios, itin moteriškos ir erotiškos. Miegamajame jos išradingos, tačiau jas pačias labiau įkaitina iniciatyva iš vyro pusės. Žuvų vyras miegamajame sugeba išlikti ir vyriškas ir tuo pačiu švelnus. 

Žuvys mėgsta erotinius žaidimus vonioje ar po dušu, taip pat jos niekada neatsisakys pasimylėti naujoje, neįprastoje vietoje.

Kaip suvilioti Žuvų vyrą?

Po Žuvų ženklu gimęs vyras - žavus, emocionalus, šiek tiek paslaptingas ir labai dėmesingas. Jis nesunkiai atranda raktelį į moters širdį. Žuvų vyras dažnai įsimyli, o apimtas šio jausmo praranda realybės pojūtį, idealizuoja savo išrinktąją ir nebemato jos trūkumų.

Jeigu nori sužavėti Žuvų ženklo vyrą, išmok žvelgti į gyvenimą jo akimis, juokis ir liūdėk kartu, diskutuok, bet nesiginčyk, nekelk jam pavydo scenų ir nesitikėk kada nors pakeisti jo įpročius. Šio ženklo vyrai santykiuose reikalauja daug meilės ir rūpesčio, jie negali pakęsti grubumo ir agresijos. Be to šio ženklo vyras nesusižavės "vištele", jam patinka protingos, tvirtą pagrindą po kojomis turinčios moterys.

Kaip suvilioti Žuvų moterį?

Po Žuvų ženklu gimusi moteris - tai švelni, jautri, trapi ir itin moteriška moteris. Jai reikia stipraus, globėjiško vyro. Būk linksmas, švelnus, prieraišus ir kartu labai vyriškas, tvirtas, bei rūpestingas. Su tavimi ji turi jaustis lyg už sienos. Jokiu būdu nepamiršk jai svarbių datų.

Nors Žuvų ženklo moteris yra linksma, artistiška ir emocionali, jai labiau patinka būti ramioje aplinkoje, todėl stenkis apsaugoti ją nuo stresinių situacijų. 

Poros suderinamumas - Žuvys

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.