Zodiako ženklai: Svarstyklės

Zodiako ženklai: Svarstyklės

Oro stichijos ir Veneros planetos valdomos Svarstyklės – tikro rudens ženklas. Jie žavisi rudens grožiu, renkasi sau tinkamą partnerį, nebe taip aktyviai ieško pramogų ir malonumų, siekia harmoningo gyvenimo. Visgi, Svarstyklės nėra linkusios aukotis dėl kitų ir dažnai bando palaikyti pusiausvyrą tarp dėmesio kitiems ir naudos sau. Dėl to dažnai atrodo, kad Svarstyklių ženklo atstovai bando užimti dvi vietas vienu metu, dvejoja dėl savo sprendimo.

Išskirtinės Svarstyklių savybės – puikus komunikabilumas ir gebėjimas rasti kompromisą. Visgi dažnas Svarstyklių atstovas – šališkas ir dėl to gali danai nutraukti partnerystę ar draugystę, ieškoti pripažinimo, naujų kelių. Atkaklumu pasižymintys šio ženklo atstovai moka pasiekti savo tikslą, o pritrūkus motyvacijos randa būdų jai atsirasti vėl. Koją siekiant tikslo gali pakišti paviršutiniškumas, kuris yra viena iš lydinčiųjų Svarstyklių savybių.

Vyrai

Dauguma vyrų, kurie džiaugiasi Svarstyklių ženklu, yra verslo atstovai, dirba prestižinį, protinių gabumų reikalaujantį darbą. Jiems darbas turi būti malonus, geriausia – kolektyvinis. Pastebima, kad Svarstyklės dar vaikystėje išsirenka profesiją, kuri jiems patinka ir gali ja džiaugtis visą gyvenimą.

Meilės srityje vyrai Svarstyklės yra romantiški, jautrūs, nemėgsta būti vieni, todėl po išsiskyrimo neužsisklendžia ir ieško naujų partnerių. Kaip ir kitose srityse, svarbų vaidmenį atlieka ramybė, harmonija – be jų Svarstyklės jausis nejaukiai, norės pasikeitimų. Tarp svarstyklių daug vyrų, labai vertinančių išorinį grožį.

Draugai Svarstyklėms yra gana svarbūs, tačiau toli gražu ne pirmoje vietoje. Jie puikiai sutars su kolegomis, bendramoksliais ar kaimynais, su mielu noro jiems padės, tačiau tikėdamiesi atgalinio ryšio. Kilus ginčams Svarstyklės ras kaip jį prislopinti, tačiau jų nuomonę yra neginčijama ir visada teisinga – retai kada šio ženklo atstovai pripažins savo klaidas.

Moterys

Moterys Svarstyklės, skirtingai nei vyrai, profesiją gali rinktis labai ilgai. Spaudžiamos pasirinkti vieną ar kitą kelią jos gali palūžti ir imsis nelabai mėgstamo darbo. Rekomenduojama rinktis sritį, kurioje daugiau bendravimo su žmonėmis, reikalingas diplomatiškumas. Taip pat puikiai tinka meno sritys, nes Veneros planeta Svarstyklėms suteikia puikų skonį ir kitokį grožio suvokimą.

Dažnu atveju Svarstyklių ženklo moteris yra beveik ideali partnerė, atitinkanti tipinius keliamus reikalavimus: moteriška, subtili, jautri, graži. Joms rūpi komplimentai, džiaugiasi gavusios dovanas, nes tai yra puiki dėmesio parodymo priemonė. Iš savo vyro Svarstyklės moterys tikisi palaikymo, saugumo jausmo. Jei namuose ir šeimoje viskas gerai, Svarstyklių ženklo atstovės tampa švelnios ir su kitais žmonėmis, kuria ir siunčia harmoniją ne tik į savo namus, bet ir draugams. Akivaizdžiai juntama, kad jos laimingos.

Bendraudamos draugų rate jos taip pat mėgsta dėmesį, todėl gali būti ne itin korektiškos, šiek tiek įžeisti, kad atkreiptų dėmesį į save, savo pranašumą. Tačiau kartu tai geros draugės, kurios maloniai kvies į svečius, siūlys įvairias pramogas, rengs išskirtinius vakarėlius.

Kraštutinumas gali pakenkti

Svyruojančios nuotaikos, iš prigimties silpnesnė sveikata gali sukelti įvairių sveikatos sutrikimų. Dažnai piktnaudžiaujama svaigiaisiais gėrimais, nemažai Svarstyklių esant stresui įnyksta į tabako gaminius, taip pat populiaru persivalgyti, o kraštutinumas, kuris būdingas ženklo atstovams, ligas gali iššaukti net ir ten, kur jų nesugebės rasti niekas kitas – dažniausiai tai nerviniai sutrikimai, stresas, nemiga. Net ir permainingas oras gali būti blogos nuotaikos, silpnumo priežastimi, todėl Svarstyklės turėtų tam rengtis, įtikinti save ar pasistengti nekreipti dėmesio į pasikeitimus. Tam puikiai padeda maloni, įdomi veikla, draugai ar šeima. 

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.