Zodiako ženklai: Skorpionas

Zodiako ženklai: Skorpionas

Vandens stichijos, po Marso planetos priežiūra esantis Skorpionas savo savybėmis labai daug kuo panašus į kitą zodiako ženklą – Mergeles. Tačiau kartu kažkuo ir kitoks, unikalus. Tai rudens ženklas, kuomet viskas aprimsta. Ramus ir Skorpionas, kuriam kartais reikėtų atsiskleisti, bet jis to nedrįsta, slepia savo jausmus, nuotaiką. Tačiau net ir ramūs Skorpionai – pavojingi. Tai kraštutinumą mėgstantis žmonės, kurie nesileidžia į kompromisus, gali lengvai iššaukti konfliktą net paprasčiausiose situacijose. Ši savybė gali erzinti aplinkinius ir patį Skorpioną, tačiau kartais tai palanku gilinantis į situaciją, siekiant ją išsiaiškinti, išspręsti kilusią problemą.

Tikram Skorpionui padeda intuicija bei supratimas, jog visos kliūtys yra įveikiamos. Emociškai tai labai aistringos asmenybės, tačiau kartu ir pareigingos, gebančios daryti vertingas prielaidas ir įžvalgas. Visgi manipuliacija kitais žmonėmis, uždarumas peraugantis į slapukavimą bei priešiškumas, kuris iššaukia kivirčus, paverčia Skorpionus šiek tiek atstumiančiais.

Vyrai

Skorpiono ženklo vyrai žino, kiek jie yra verti, todėl jų netenkins darbas įmonėje, kuri moka pernelyg mažus atlyginimus ar nesukuria tinkamų sąlygų dirbti. Kartu jie nemėgsta kritikos, gali ją priimti kaip įžeidimą, menkinimą. Dažnai pasikarščiuojantys Skorpionai yra puikūs gydytojai, kitų rizikingesnių veiklų atstovai. Kiek rečiau Skorpionai renkasi pedagogo, menininko ar mokslininko karjerą, nors pastaroji jiems puikiai tinkama.

Meilės srityje Skorpionai ypač energingi. Tai aistros žmonės, tačiau labai pavydūs, tad po vestuvių svarbu, jog partnerė būtų ištikima, taip pat aistringa. Šio ženklo vyrai yra atlaidūs, tačiau atleisti neištikimybę jiems gali būti per sunku. Visgi savo antrąsias puses Skorpionai myli amžinai.

Draugus Skorpionai taip pat saugo amžinai. Jiems draugystė ir draugai yra labai svarbūs, visuomet pavyksta rasti laiko ir jėgų su jais susitikti, jiems padėti. Labai svarbu, kad Skorpiono draugai būtų pastovūs, patikimi ir taip pat rastų laiko susitikimams.

Moterys

Smalsios ir gera intuicija pasižyminčios Skorpiono ženklo moterys yra puikios diplomatės, mokslininkės, pedagogės. Darbas šio ženklo moterims turi būti įdomus, teikti malonumą, džiaugsmą. Jos dažniau pačios sau yra autoritetas, todėl gali sunkiai pakelti kritiką ar pastabas.

Meilės srityje jos žavi, yra atsidavę, aistringos ir niekada netekės dėl pinigų ar kitų priežasčių, tik iš meilės. Dažniausiai Skorpiono ženklo moterys yra ne tik puikios meilužės, bet ir rūpestingos motinos, geros žmonos bei puikios gyvenimo partnerės iki pat senatvės. Skorpionių žavesys gali kaip reikiant susukti galvas vyrams, tad šie turėtų būti budresni bendraudami su šio ženklo moterimis.

Drauges ir draugus Skorpiono moterys renkasi atidžiai, nes draugai turi būti ne trumpalaikiai, o visam gyvenimui. Jos visada skiria dėmesio, rūpinasi jais, tačiau kartais gali erzinti užsispyrimu, griežta, nors ir ne visada teisinga, nuomone.

Traumos ir nervinės ligos

Skorpionai linkę į traumas, tačiau yra stiprūs ir greitai sveiksta. Kitą problemą – nervines ligas – dažniausiai sukelia emocionalumas, įnirtingi ginčai, tad vertėtų skirti daugiau laiko poilsiui, stengtis nepervargti, pasinaudoti senolių patarimais norint nusiraminti arba kuo mažiau veltis į ginčus. Priešingu atveju yra labai didelė rizika pasinerti į sunkią depresiją, kuria išgyti bus ypač sunku, nes Skorpiono ženkle gimę asmenys yra labai užsispyrę ir neprisileidžia kvalifikuotos medicininės pagalbos, dažnai tiki, jog viskas praeis kai reikės. Grynas oras, mėgstama veikla – tai padeda išvengti įvairių problemų, būdingų Skorpionams, nors puikiai pritaikoma ko gero visiems Zodiako ženklams.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.