Zodiako ženklai: Ožiaragis

Zodiako ženklai: Ožiaragis

Drausmingas, pareigingas, punktualus – toks yra Ožiaragio ženkle gimęs asmuo. Šio ženklo žmonės puikiai žino, kas yra įmanoma, o ko padaryti jie nemoka ar negali. Dėl to beveik visus darbus Ožiaragiai atlieka laiku ir kokybiškai. Šio ženklo atstovus kiek riboja jų ankstesnė patirtis, kuria jie tiki labiau nei faktais. Taigi, vieną kartą nudegęs Ožiaragis per ugnį nešoks, tuo tarpu patyręs sėkmę gali nepamatyti atsiradusių naujo rizikos faktorių.

Nors Ožiaragio ženklo atstovai gali būti labai sėkmingi, pasiekti didelių rezultatų įvairiose srityse, jie dažnai atrodo šalti, nelaimingi, pavargę. Esant blogai nuotaikai dauguma Ožiaragių gali atrodyti nuobodūs, pasyvūs, apatiški net ir mėgstamiausioms pramogoms. Dėl to gali išsivystyti net ir sudėtinga depresija.

Vyrai

Ožiaragiai – puikūs darbuotojai, ypač darbuose, kur reikalinga didelė atsakomybė. Jie gali griežtai laikytis tradicijų ir taisyklių, tačiau sunkiai priims pasikeitimus. Dėl šios priežasties be išankstinio įspėjimo Ožiaragio geriau neperkelti į kitą darbo vietą, nepakeisti jo kabineto išdėstymo ar net ten esančios įrangos. Taip pat darbe nereikėtų pažeisti jų tvarkos. Juos visada erzins netvarkingi kolegos, dėl to dažnas Ožiaragis dirba vienas. Tarp Ožiaragių pastebimi aukšto lygio inžinieriai, puikūs taisykles išmanantys pareigūnai, kruopštūs ir tikslūs buhalteriai, neblogi architektai, statybininkai.

Šeimoje Ožiaragiams būtinas antrosios pusės ar kitų šeimos narių artumas, dėmesys. Jiems sunku kai šeimos nariai išvyksta ilgesniam laikui, tačiau tai sunkiai pastebima. Pasitikėdami savo partnerio jo niekada neišduos, retai kada pavyksta antra ar vėlesnė santuoka, dažniausiai trūksta vietos širdyje, nes ten didelę dalį užima pirmoji meilė. Ožiaragiams vyrams puikiai į žmonas tinka Mergelės, Žuvų ar Tauro ženklo dailiosios lyties atstovės.

Draugai Ožiaragiams ne ką mažiau svarbūs už šeimos narius, domisi jų problemomis ir rūpesčiais, stengiasi padėti kaip tik gali, pataria. Visgi klaidos, kurias padaro jų draugai, ilgai sukasi Ožiaragių mintyse, tad sunku tikėtis atleidimo.

Moterys

Moterys su Ožiaragio zodiako ženklu – darbščios, gerbiamos, sąžiningos. Taip apie jas atsiliepia daugelis darbdavių. Dėl pastarosios savybės joms galima patikėti svarbią, slaptą informaciją, kurios jos neturėtų išduoti. Įgimtas gebėjimas rasti sprendimą lemia didelį susidomėjimą medicina, mokslininkių karjera. Profesija ir karjera Ožiaragio ženklo moterims kur kas svarbesnė nei šio ženklo vyrams.

Ožiaragiai moterys labai greitai pamilsta, jas sužavi įvairiausias vyrų dėmesys. Net ir anksti ištekėję jos jaučia atsakomybę, myli savo šeimą, ja rūpinasi, puikiai tvarkosi namuose. Šio ženklo moterims šeima yra viskas ir jai negaila laiko.

Tuo tarpu su draugėmis sukūrusios šeimą apriboja bendravimą, ypač vengia bendrauti su dar šeimų neturinčiomis moterimis, nekviečia jų į svečius bijodamas, kad šios gali nuvilioti jų vyrą, apkerėti. Taigi, tai gana pavydžios dailiosios lyties atstovės, tą turėtų prisiminti jų antrosios pusės. Tačiau net turėdamos šeimą jos vertina draugus ir drauges, tačiau naujas pažintis mezga retai.

Baimė vysto ligą

Dėl nuolatinės vienatvės baimės, abejonių dėl savo ateities ir apatiškumo esant prastam orui, dingus nuotaikai, Ožiaragių ženklo žmonės dažnai serga depresija, vystosi nervų ligos, silpsta imunitetas ir dėl to iššaukiamos kitos ligos. Sumažėjęs spaudimas Ožiaragiams neretai yra rimtas iššūkis, todėl būtina šią problemą spręsti. Dėl taupumo Ožiariagiai gali nesunkiai susigadinti skrandį, apsinuodyti ar jiems išsivysto alergijos dėl prastesnės kokybės kosmetikos, skalbimo priemonių, tačiau juos gelbsti tvarka, kurią stengiamasi palaikyti visur ir visada.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.