Zodiako ženklai: Vandenis

Zodiako ženklai: Vandenis

Nuolat judantis Vandenis atrodytų yra vandens ženklas, tačiau iš tiesų tai oro ženklas, kuris taip pat nuolat juda, yra nešamas tolyn. Vandeniai yra daugiau besivadovaujantys protu, žvelgiantys į ateitį. Dažnas Vandenio ženklo atstovas nori būti nepriklausomas, jam svarbi laisvė, vertina lygybę. Dėl jų mąstymo, inteligencijos, su jais gali būti įdomu kalbėtis, bendrauti. Tačiau neretai vandeniai pamiršta ištesėti savo pažadus.

Nuo vaikystės Vandeniai išsiskiria savo noru išmėginti neįprastus dalykus, pasiekti kitokių rezultatų. Tai gali sumažinti jų pažymius, žinias kai kuriose srityse, tačiau nepaisant to, daugeliu atvejų jie yra talentingi, atranda sritį, kurioje jie yra gabesni, kuri jiems yra įdomesnė. Dažnai tai gali būti meno sritys, pavyzdžiui, dailė ar grojimas kuriuo nors instrumentu.

Vyras Vandenis

Vandeniai negali dirbti nuobodaus darbo. Dėl šios priežasties nesunkiai galima rasti verslininkų, IT, gamybos srities vadovų, o dėl kūrybinės gyslelės taip pat netrūksta ir fotografų, dailininkų, muzikantų. Vandeniams darbe reikia kažką kontroliuoti, prižiūrėti ar kurti, jokiu būdu negali būti ilgai besitęsiančios rutinos.

Priimant darbuotoją Vandenį reikėtų susitaikyti, kad jų silpnoji vieta – sprendimų priėmimas. Dažniausiai Vandeniai tik po laiko suvokia, kuris sprendimas iš tiesų buvo geras, o kuris nevertas dėmesio, klaidingas ar nuostolingas. Tai graužia juos iš vidaus, nes Vandeniai yra praktiški žmonės, kuriems labai svarbus jų darbo rezultatas.

Vandeniai – puikūs draugai. Juos supa daug žmonių, kuriems įdomu būti kartu. Geraširdžiai šio ženklo atstovai nelinkę nusisukti kai reikia pagalbos, tačiau galima pastebėti, jog ši pagalba yra šiek tiek savanaudiška, dėl akių ar tikintis kažkokios naudos ateityje, grįžtamojo ryšio.

Šio ženklo vyrai puikiai žino – nepakeičiamų nėra, idealių taip pat. Dėl to jie pernelyg nepalūžta skyrybų metu, gali nesunkiai rasti naują partnerį ir kloti gyvenimą su juo. Visgi vyrai Vandeniai gali atrodyti labai šalti, abejingi, tačiau iš tiesų jiems labai svarbu, kad ne tik jam, bet ir partnerei, sutuoktinei viskas būtų puiku. Puiki pora vyras Vandenis ir moteris Svarstyklės, Dvyniai ar Avinas.

Moteris Vandenis

Dauguma Vandenio ženklo moterų – praktiškos asmenybės, gebančios puikiai mąstyti, sutelkti dėmesį. Kaip ir vyrams, Vandenio moterims rutina nėra tinkama nei gyvenime, nei darbe, todėl pasirenkamas įdomesnis, daugiau pastangų reikalaujantis darbas. Gera žinia darbdaviams – Vandenio ženklo moterys visuomet stengiasi viską atlikti tobulai. Dažnu atveju Vandenio moterys geriausiai jaučiasi kūrybinėse profesijose.

Daugybė draugų, vakarėliai, triukšmingos pramogos – tai tipiška jauna moteris, gimusi po Vandenio ženklu. Dažnai ji stebina, šokiruoja, tačiau yra mėgstama ir mylima savo draugių, su kuriomis ji palaiko artimus ryšius. Gana retai jos klauso patarimų, beveik visada stengiasi pasielgti savaip, net jei kelis kartus dėl to ir gailėjosi.

Nepriklausomi santykiai šeimoje – Vandenio ženklo moterų siekis. Tačiau kaip bebūtų paradoksalu – jos gana greitai išteka ir mėgaujasi šeiminių gyvenimu, nors ir retai palepina sutuoktinį skaniais pietumis – daug dažniau valgoma restorane.

Daug ligų

Vandeniai nepasižymi gera imunine sistema, juos dažnai lydi įvairūs sveikatos sutrikimai. Tiek vasarą, tiek žiemą jiems sunku prisitaikyti prie oro temperatūros, jie pasižymi gana jautriu skrandžiu, todėl svarbi tinkama mityba. Dėl netinkamai priimamų sprendimų galimos traumos, nereti kaulų lūžiai, o tobulybės siekimas gali privesti prie pervargimo, todėl pajutus, jog dirbti darosi sunku, pats laikas pailsėti – išeikite pasivaikščioti gryname ore ar tiesiog atsitraukite nuo darbų nors kelioms minutėms, išgerkite raminančios arbatos. 

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.