Zodiako ženklai: Žuvys

Zodiako ženklas Žuvys

Su Neptūno planetos prižiūra vandens stichijoje plaukiojančios Žuvys – bundančios gamtos pranašas. Tai puikūs pagalbininkai, slaugytojai ar gelbėtojai, o kartu ir neblogi pašnekovai, nes mėgsta kalbėti. Tačiau pagalbą nuolat teikiančios Žuvys iš tiesų gali būti ir klastingos gyvatės, siekiančios išpešti naudos. Geriausias būdas – apsimesti, jog pagalbos reikia joms pačioms. Tiesa, tai gali nuvaryti jas net į gilią depresiją, jei kas nepavyksta. Depresiją gali iššaukti ir pernelyg didelis susitapatinimas su tuo, kuriam norima padėti, per didelis aukojimasis.

Lakią vaizduotę turinčios Žuvys dažnai pasiduoda emocijoms, gyvena svajonėmis, tačiau grįžę į realybę yra sąžiningos, darbščios asmenybės, kurios puikiai tvarkosi tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.

Vyrai Žuvys

Žuvų ženklo vyrai – bendruomeniški. Jiems svarbu tinkami santykiai su jais supančiais žmonėmis. Puikiai tinka darbas, kuomet tenka padėti kitiems, tačiau organizuoti pagalbą ar darbų vykdymą Žuvims nėra labai lengva, tad geriau jiems dirbti vieniems. Puikiai tinka pedagogų, psichologų, gydytojų (ypač veterinarų) darbas.

Kadangi Žuvys gana jautrios, emocionalios asmenybės, daugiau besivadovaujančios jausmais nei protu, jas supa daug draugų. Geras išsilavinimas ir noras padėti skatina dalintis informacija, juos išmokyti naujų dalykų. Dėl paprastumo nekyla problemų bendraujant su labiau intelektualiais ar ne tokiais išsilavinusiais žmonėmis, tad Žuvų ženklo vyrai puikiai sutaria ir su vaikais.

Šeimoje Žuvys vyrai jautrūs, nori sulaukti dėmesio, rūpinimosi. Šeima, meilė – ypatingai svarbūs dalykai jų gyvenime, tad dažnu atveju iš partnerių tikimasi idealumo, siekiama, kad jie neturėtų jokių trūkumų, tačiau jei jų ir yra – Žuvys stengiasi juos ignoruoti, tai padeda jiems būti laimingiems.

Moterys Žuvys

Intuityvios, gera atmintimi pasižyminčios žuvys – puikios mokslininkės. Polinkis rūpintis kitais leidžia Žuvims puikiai jaustis mokytojų, slaugytojų kailyje. Tai geros darbuotojos, tačiau joms gali reikėti daugiau laiko – taip yra dėl pomėgio įsisvajoti ar siekti idealaus rezultato.

Bendravimas, kalbėjimas, buvimas su draugais ar artimais žmonėmis Žuvims yra labai svarbus. Tai jų hobis padedantis išvengti depresijos ar užsisklendimo savyje. Visgi dažnokai Žuvys gilinasi į svetimas problemas, dalija patarimus ir geba šiek tiek peržengti ribą. Tačiau sužinotas paslaptis jos puikiai išsaugos.

Šeimoje Žuvys yra labai švelnios, moteriškos, ištikimos. Dažniausiai renkasi ramesnius vyrus, juos myli, puikiai rūpinasi savo vaikas. Kasdienė buitis Žuvims greit pabosta, tačiau jos mielai imasi rekonstrukcijų, būsto remonto.

Galvokite, ką valgote

Žuvų jautrioji vieta – skrandis. Apsinuodijimai maistu lydi labai dažnai, todėl būtina gerai galvoti, ką valgote, jokiu būdu negalima persivalgyti. Šiek tiek problemų tai gali kelti kelionių metu, ypač vykstant į egzotiškus kraštus. Jautri ir šio ženklo atstovų oda. Apsisaugoti nuo to padės pirštinės, kepurė, kremai nuo saulės ir kitos įprastos priemonės. Be to, po maudynių reikėtų skirti dėmesio ausims, kad jose neliktų vandens.

Kita didelė problema – Neptūno planetai būdingi nelaimingi atsitikimai. Dėl šios priežasties Žuvims, tiek vyrams, tiek moterims, būtina būti ypatingai atidiems keliuose, vandens telkiniuose ar pramogaujant. Jokiu būdu negalima užsiimti rizikinga veikla esant blogai nuotaikai. Jei nuotaiką kelias dienas nekokia, Žuvys turėtų rasti su kuo pasikalbėti, pabendrauti ir tik tada pradėti galvoti apie tolimesnes keliones, rizikingesnę veiklą. Galima į kelionę leistis su draugija, gali padėti tinkama muzika, įdomi radijo stotis. Nekreipiant į visą tai dėmesio rizika tik dar labiau padidėja.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.