Zodiako ženklai: Jautis

Zodiako ženklai: Jautis

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))

Tai gamtos įsikūnijimas. Jo prigimtis „žemiška“. Santūrus, ramus, praktiškas ir šiek tiek konservatyvus Jautis vertina harmoniją ir vardan jos gali pakentėti net ir ne pačias palankiausias sąlygas.

Nors Jautis gana lėtas, ramus ir kantrus, jį įskaudinti ar jam pakenkti nevalia – po Jaučio ženklu gimę žmonės yra kerštingi ir nuoskaudas laiko gana ilgai, kaip ir blogą nuotaiką. Be to Jaučiai labai užsispyrę, dėl ko kartais gali būti nelankstūs ir sunkiai prisitaikantys.

Jaučiai ypatingai vertina savo nuosavybę ir niekam neleis į ją kėsintis. Jie be galo rūpinasi savo namais – viskas turi būti savo vietose, jauku, švaru, patogu ir estetiška.

Karjera

Tai pergalės siekiantys žmonės, kurie įdeda daug darbo, yra labai kantrūs ir atkaklūs. Tik labai retais atvejais Jautis gali mesti pradėtą darbą, kad imtųsi naujo, tam turi būti labai rimta priežastis. Dėl smalsumo ir atkaklumo po Jaučio ženklu gimę darbuotojai neretai nustebina savo darbdavius įveikdami sudėtingas užduotis, kurių nesiimdavo kiti. Jaučio ženklo atstovai retai dirba aktyvumo reikalaujantį darbą, dažniau renkasi darbą biure.

Meilė 

Po Jaučio ženklu gimę žmonės meilėje yra švelnūs, jautrūs, rūpestingi ir atsidavę savo išrinktajam (išrinktajai), tačiau ir gana pavydūs, nors ir stengiasi to neparodyti. Jaučio šeimoje vyrauja harmonija bei saugumo jausmas. 

Moterys ir vyrai

Jaučio ženklo vyrai vertina šeimą ir stengiasi palaikyti stabilius santykius. Rinkdamasis partnerę Jautis skiria daug laiko jos stebėjimui, vertinimui. Nors tokia „patikra“ gali ir užtrukti, laukti tikrai verta – vyras Jautis į santuoką ir santykius žiūri ypatingai rimtai, nėra linkęs į neištikimybę, nors geidulingumas jam nesvetimas. Kartais meilės deivė Venera savo kerais gali paveikti Jaučius pernelyg stipriai.

Moterys, gimusios po Jaučio ženklu, taip pat geros partnerės. Jos, užuot bandžiusios įrodyti savo tiesą ir pasiekti norimo rezultato, geriau ieškos kompromiso. Tai padeda išsaugoti darnią šeimą, užtikrinti šiltą ir jaukią atmosferą namuose. Dažnu atveju būtent moteris Jautis renkasi sau antrąją pusę, o ne vyrai išsirenką partnerę gimusią po Jaučio ženklu. Visgi jei vyrui patiko šio zodiako ženklo atstovė, vertėtų būti jai itin dėmesingu ir švelniu. Norite pakelti Jautukės nuotaiką? Padovanokite jai gėlių puokštę, ar kokią mielą smulkmenėlę, nes net ir smulkios dovanėlės joms padeda jaustis puikiai.